תקראו

תקראו

ל...שלי..! אני אף פעם לא ידעתי לכתוב מכתבים..אני אף פעם לא ידעתי לבטא את הרגשות שלי אני אף פעם לא ידעתי מזה לאהוב באמת אני אף פעם לא חשבתי שהזמן שלי כל כך היה מבוזבז אני אף פעם לא הבנתי מזאת אהבה אמיתית אני אף פעם לא הבנתי למה אנשים חולקים בהכל אחד עם השני עד... שפגשתי אותך נשמה שלי.. את גרמת לי לכתוב מכתבים את גרמת לי לבטא את הרגשות שלי את גרמת לי להבין מזה לאהוב באמת את גרמת לי להבין שהזמן שלי היה מבוזבז כל זמן שלא הייתי איתך את גרמת לי לטירוף חושים את גרמת לי להבין שהאהבה האמיתית היא בעצם אני ואת את גרמת לי להבין שכשאוהבים חולקים בהכל ולא מיחסים לזה חשיבות אבל... את גם גרמת לי לכאב את גם גרמת לי לאיבוד עשתונות את גם גרמת לי לדעת שהמאמצים שלי מבוזבזים ובכל זאת.. המשכתי להלחם המשכתי לא לוותר המשכתי לאהוב המשכתי לתת המשכתי והמשכתי והמשכתי עד... שאת הפסקת את זה ככה פתאום מבלי לשאול ומבלי לדעת למה?איך?כיצד? למרות זאת... דברנו וזה עדיין לא עוזר לשנינו אנחנו עדיין לא יכולים להיות ביחד מבחינתך כי מבחינתך זה כרוך בהמון סיבוכים שאת לא מוכנה לעבור ובכל זאת.. המשכתי להלחם המשכתי לא לוותר המשכתי לאהוב המשכתי לתת המשכתי והמשכתי והמשכתי והכי חשוב... שאני בחיים לא אוותר..וגם עכשיו...שתסיימי לקרוא אני אבקש נשיקה.. שאת לא בטוח תסכימי לתת..אבל זה משהו שאני חייב כדי להצליח לקום מחר בבוקר.. עם חיוך..עם אהבה..עם כוחות..כדי להמשיך..להלחם,לא לוותר,לאהוב,לתת והכל רק בשבילך.. הלוואי ואני ואת יום אחד נסתכל על הכל אחורה..וכשנסתכל..נסתכל ביחד עם הילדים שלנו כי אני בטוח ש.. איתך אני רוצה לקום כל בוקר איתך אני רוצה לישון בלילה אותך אני רוצה לראות כשאני חוזר מהעבודה אותך אני רוצה לראות משחקת עם הילדים שלי ביחד איתך תמי דלהיות..כי אני אחד שלא מאמין באהבה ממבט ראשון.. אני הוכחה מוצקת לכך..ואם את לא יודעת מהי..? תבקשי ממני מראה יפה שלי..!! אז?...אפשר לקבל נשיקה..בלי תירוצים,בלי דיבורים מיותרים... בלי תודה על הכל...בלי כלום.. פשוט נשיקה...גם אם היא מבחינתך תהיה האחרונה..!! במקום תנשאי לי עוד כמה שנים בנתיים.. תנשקי אותי? ובקשר להתחלה.. שרשום.. ל..שלי..!! זה בידיים שלך..תמיד!!

למעלה