תקראו תשיר ...תחשבו ותגיבו

titi buba

New member
תקראו תשיר ...תחשבו ותגיבו

אני יודעת שזה פורום של אביב והכל אבל אני צרכה שתגיבו על השיר שלי כי אני צרכה כמה שיותר תגובות שאתה הלכת ממני סגרת בפני את כל הדלתות לא השארת לי סיבה אחת לחיות שאתה הלכת ממני בלי לומר לי למה ומה הסיבה אני עמדתי לי בפתח הגג עם רגל אחת שמוכנה לפעולה מחכה שאולי, ישאר בי לפחות האומץ ואז ...ואז אני יעוף באוויר ישקע בשלולית של דם ואנשים מסביב יסתכלו ולא יבינו למה ושאתה תשמע עלי, וכולם אז יכריזו פתאום תרגיש שוב, ותגיד שאתה רוצה אותי פה איתך ואז כבר יהיה מאוחר מדי אני כבר ישקע לי עמוק עמוק מתחת לאדמה והנפש שלי תעלה למעלה ואני יצפה בך לעולמים וביום שכבר תמשיך הלאה הלב שלי עוד ימשיך לדמם מבפנים אבל הפעם אני יסלח לך בתקווה שאולי תהיה מאושר כמו שאני חלמתי להיות והשארתי מאחורי שביל של חלומות ותקוות ועכשיו אני רוצה שתגשים אותם במקומי תבחר במה שתבחר, תעשה את אותן הטעויות חוץ מהטעות הזאת כי את הטעות הזאת לא תוכל לתקן

אני דפוקההה

דפוקה דפוקההה רק עכשיו נפל לי האסימון הדסי זאת אתתתת !1 חיחיחי יער והדביבונימ :) איזה אהבלה אני גרררר !1 למה לא אמרת כלום
כל מקרה כבר אמרתי לך את דעתי על השיר :) יפה מאוט אבל יש כמה חרוזימ שלא מסתדרימ לי בשכל.. כל מקרה יפה נורא !1
חיבוקי

../images/Emo26.gif

רצית את האמת שיר יפה באמת יפה, הבנתי את העיקרון, אבל משהו בסוף לא מסתדר. כל השיר עם חרוזים ומסתדר דווקא טוב, אבל משהו בסוף... בכל אופן, שיר יפה

titi buba

New member
מי את חיפושית?????

אהההה...... תודה על התגובות אהה קשר מסובך באמת בין כל הדברים כימה שהיה באמת מסובך אבל ..... לא כתבתיע תחרוזים כי רציתי שיתחרז לי רציתי לתאר תכל יצא ככה

Piccolo

New member
הממ...

בהתחלה כקראתי את זה יותר כעוד שיר קיטשי... אחרי זה איכשהו התחלתי להרגיש את זה יותר.... בסופו של דבר - אהבתי, יפה מאוד..

slimiead

New member
רק רציתי לומר...

שהשיר ממש יפה אומנם קצת טרגי אבל עם זאת מדהים

titi buba

New member
אהה...תודה ...למי שאהב..ומי שלא....

אז שיגיד לי למה אני צרכה כמה שיותר להבין מה לא פסדר במה שאני כותבת אבל בכל מקרה תודה על התגובות

kibutznikit

New member
מה זה לא פסדר?

אין כל רע במה שאת כותבת או מרגישה את מביעה את עצמך ואין דרך נכונה לעשות את זה מה שכן צריך סדר בדברים אל תנסי לרצות אחרים, תחפשי שיבינו ויתחברו מי שלא אהב פשוט לא התחבר וזה גם קורה. תמשיכי לכתוב ולאט לאט תאהבי את הכתיבה שלך יותר. הכתיבה בסדר כל עוד היא שלך והיא אישית, שיר אחד לא עושה משורר לרע. בהצלחה בהמשך ואם בכל זאת תרצי לפרסם www.stage.co.il

חן אחת

New member
שיר יפה!

ממממ...אני לא מבינה למה זה לא מסתדר לאחרים השיר? הוא עזב אותה בלי הסברים והיא עלתה על גג בכדי למות "להתאבד".. והיא אומרת מה יקרה ..כולם יכריזו על מותה..והוא ירצה להיות שלה...אבל הוא לא יכואל להיות שלה...אז היא אומרת לו מראש תעשה טעיות אבל לא את הטעות הזו-שתיתן לי למות , כי לא תוכאל להחזיר אותי אלייך. כולם אמרו שיש בעיחות בחרוזים או שאין קשר... בעיני שיר מאוד מאוד מאוד יפה...אהבתי... ממממ...כן אני "חדשה" כאן אני קוראת כל יום את ההודעות בפורום.. רוני ואם את רואה פה את ההודעה שלי זאת חן....חחיבוקי מימני .. מממממ...יום טוב... -חן-

אהופתי המקסימהה

אני אוהפת אותך הכי !1 תודה שכתבת !!1 המוני נישוקים
X1000 המוני תודה !1 אוהפת מאוט מאוט מאוט !! -
- ושוב
חיבוקי

חלולה1

New member
אוקי בקשר לשיר-

אממ אוקי אני חברה של קרן אני אצלה ושתינו רוצות לומר משהו ... חברה של קרן (קלי)-השייר שלך ממש יפה, את כשרונית + ואל תנסי להסביר אותו יותר מידי זה טוב שהוא מסתורי כזה... וזה משהו בסגנון של רומיאו ויוליה רק פחות מצוצ ואני אוהבת אותך ומקווה שהכל יסתדר בינכם! ועכשיו ועכשיו ועככשיו אני!
אוקי מה שאני חושבת זה שהשיר ממש עמוק ויפה... הוא מאוד מסתורי!! כאילו אם מנסים להבין מה באמת קרה בינך לבינו זה יהיה מאוד קשה! היוםי זה שהוא מממש מסתורי!! כאלו הבנתם!!!! חחח!! אז אחותי זה ממש יפה!!!!! מקווה שיהיה לך רק טוב!!

למעלה