תקראו ותגיבו. תודה.

D.O.D

New member
תקראו ותגיבו. תודה.

זה אחד מהשירים שלי, תגיבו בבקשה אני ישמח לקבל ביקורות בעיקר בונות ושוב אני מזכיר זה אחד מהשירים אני ישמח לקבל תגובות הערות טענות מענות וכל דבר אחר תודה רבה D.O.D ושוב אני מזכיר זה רק אחד מהשירים... בבקשה: ארץ הקודש --------- בית א: יש דתיים יש כוסיות חילונים, מ`כוערות אשכנזים, עבריינים מיזרחים וגם פריקים ואנחנו מה אנחנו רוצים רק מה, שאנחנו בעצם צריכים רק מצב רוח בעננים ולעשות, כן לעשות חיים משוגעים בית ב: כי אנחנו צעירים וזין לא שמים אנחנו לא אומרים אל תעשנו סמים אבל תעזבו אותנו לחיים שקטים כן זה חזון אחרית הימים פזמון: ארץ הקודש זו ארץ ישראל ועלינו רק שומר האל כי עם ישראל לא צריך להתבולל במזרח התיכון צריך שלווה והלל בית ג: בלי מלחמות ופרעות בלי כל דאגות מי צריך בכלל את כל הצרות צריכים אנחנו להיות מאוחדים כדי לא לדאוג ממלחמת אחים בית ד: זה קרה כבר בעבר בתקופת השבטים ולא צריך עוד הרוגים בשביל זה אנחנו פה שרים בשביל לאחד את כל היהודים עם כל העולמות השונים פזמון: ארץ הקודש זו ארץ ישראל ועלינו רק שומר האל כי עם ישראל לא צריך להתבולל במזרח התיכון צריך שלווה והלל בית ה: ומה בחדשות אנחנו רואים? מה כתוב בכל העיתונים? רק זוועות רציחות ועוד עינויים ועל עוד כמה אנשים משוגעים על הקטל בדרכים ועל הצרות שיש לנו עם כל הערבים בית ו: האם בשביל זה אנחנו פה חיים? בשביל לראות גופות מפוזרות בכבישים? ככה לא נהנים מהחיים שאנשים אותנו מנצחים בואו נעזור אחד לשני וביחד נחיה עד מאה ועשרים פזמון: ארץ הקודש זו ארץ ישראל ועלינו רק שומר האל כי עם ישראל לא צריך להתבולל במזרח התיכון צריך שלווה והלל בית ז: את ירושליים אסור לנו לתת ומה שבטוח גם לא לחלק כי היא בירתנו לעולם ועד אחרת נהיה היהודי הנודד בית ח: בלי עיר הבירה בלי הארץ הקדושה העולם יכבוש לנו את המדינה אז כולם עכשיו באמונה שלמה נשמור כולנו על המדינה פזמון: ... בית ט: אז מהי מציאות מהם חיים אנחנו חיים בתוך הפיצוצים מאנשים זרים אנחנו מפחדים העיקר שבכנסת יושבים אנשים וכולם רק את הכסף רוצים בית י: בעיות בעבודה בעיות במדינה בעיות בממשלה בעיות עם החברה...

תותי-בת

New member
מיי מאנננזזזזזזזזזזז שיחקת אותה!!!! אהבתי! יאללה תן לנו עוד מהחומר שלך... ואל תשכח לשרשר אחי!!!!! אוהבת, ליאת.

D.O.D

New member
יש לי עוד שירים אבל...

אם את רוצה ויש לך איי סי אני ישלח לך לא בפורום...

למעלה