תקראו בבקשה

תקראו בבקשה

שלום יש לי חבר בבית ספר שהוא ואנ מסתובבים והוא כזה יותר עם הילדים "המקובלים" אפילו שאני חושב שאין כזה דבר אז אנחנו רבנו בטלפון סתם מאיזה דבר קטן והוא התחיל להגיד שאני צריך להגיד לו תודה על זה שאני מסתובב איתו וזה ממש עיצבן וזאת לא הפעם הראשונה שאנחנו רבים על זה והוא אמר שהוא סתם אומר את זה כי אני מעצבן אותו אבל היום זה ממש עבר גבול הוא חושב שהוא עושה לי טובה והוא אומר שכולם צוחקים עליי וזה וזה מעתבן מה לעשות אני לא בטוח שהוא חבר שלי כי זאת לא הפעם הראשונה ויש לי ילדים בשכבה שאני יכול להתחבר אליהם במקומו מה לעשוץ בבקשה תעזרו

kagome17chan

New member
עצה שימושית..

אני מכירה את האנשים מהסוג הזה ותסמוך עליי, אתה לא צריך אותו. יותר מזה.., הוא צריך אותך!!.. אבל עזוב, תתחבר לחברים אחרים ותעזוב אותו, שילך לקיבינימט...

MeWithoutU

New member
חברים

מכיר את המשפט: "עם חברים כאלה מי צריך אויבים"? זה די מתאים לדעתי. אם ה"חבר" הזה נותן לך להרגיש רע, מדבר אליך מגעיל - אתה לא צריך אותו בתור חבר. לדעתי הוא בכלל לא נחשב לחבר...חבר לא יתנהג ככה לחבר שלו. יש 2 דברים שאתה יכול לעשות: 1 - לדבר איתו ברצינות ולהסביר לו שכשהוא מדבר אליך ככה זה פוגע בך, וזה לא דבר יפה לעשות לחבר. (בתקווה שהוא יבין ויפסיק) 2 - לוותר עליו, אתה לא צריך מישהו כזה. תמצא לך חברים חדשים

תראי

הוא חבר טוב שלי ושאנחנו לא רבים אז הוא ממש טוב אליי ותייחס אליי יפה אבל דיברתי איתו כבר על זה והוא אמר שזה בגלל שהוא התעצבן ושאני לא אקח ללב ושהוא חבר שלי אבל שאנחנו רבים אז זה לא נרראה ככה ואנחנו מסתדרים טוב אבל יש רגעים שאנחנו רבים ואני לא אוהב את זה

MeWithoutU

New member
אז נראה לי שענית לעצמך...../images/Emo13.gif

שאלת מה אפשר לעשות. עניתי לך. אתה החלטת שהוא בכל זאת חבר. אז סבבה
אולי תוכל להסביר לו שזה די מעליב כשהוא מדבר אליך לא יפה. ושאם הוא עצבני, שירגע קודם ולא יוציא עליך את העצבים שלו - אם הוא חבר טוב, הוא יבין ויפסיק. בהצלחה ומקווה שתפסיקו לריב.

צדקת

היוםפ אנחנו רבנו על איזה משהו שטותי ששיחקנו אבל תסבירי לי איך אני חותך ממנו?"זה לא כזה קל?

MeWithoutU

New member
אנסה לעזור...

מצטערת לשמוע שאותו ילד החליט לא להיות חבר אמיתי. אבל אתה לא צריך אותו, אתה עוד צעיר...ורוב החברים שיש לך בגיל הזה - בדרך כלל גם ככה לא ישארו חברים שלך עוד כמה שנים (מניסון אישי שלי ושל רוב האשים שאני מכירה!) אמרת שיש לך עוד חברים להסתובב איתם נכון? הוא לא החבר היחיד שלך בבית ספר נכון?יש עוד ילדים שאתה מסתובב איתם...אז תתחיל להסתובב איתם יותר. תדבר איתם, תצא איתם להפסקות... לחתוך ממנו - פשוט להפסיק להסתובב איתו, ולהסתובב עם אחרים. אם הוא יתענין בלמה הפסקת לדבר איתו - אתה יכול להסביר לו יפה ובנימוס שביקשת ממנו להפסיק להתנהג רע אליך (שזה הרי מה שחברים עושים - מתנהגים יפה אחד לשני) והוא פשוט לא רצה, אז אתה מעדיף לא להסתובב עם אנשים שגורמים לך להרגיש רע. מקווה שעזרתי
אם יש לך עוד שאלות או צריך עזרה בעוד משהו אני אשמח לעזור. ובהצלחה

תודה

אבל למשל שאני מחשק עם ילדים בהפסקה אז הוא מחשק אטיתנו גם וזה הרוב שאני עושה בהפסקות ואני אנסה ללדבר עם ילדים שכבר לא שמרתי איתם על קשר בבית ספר ואני אנסה אפילו להסביר לו שיפסיק

יש עוד בעיה

גם יש לי בבית ספר שני חברים טובים אחד מהם זה הילד שרבתי איתו אז הוא כבר לא חבר שלי אז בחנוכה הולכים לישון אצלי שניהם ועוד איזה ילד אחד. לפני שנה אז הן ישנו אצלי והם ראו את הבית שלי ואמרו שאני טחון וזה (אוליי קצת אבל אני לא מתגאה או משוויץ בזה)והם קוראים לי טחון וזה לא נעים לי כי זה איך שהוא מפריד אותך מכולם ומבליט אותך בצורה לא טובה וגם הילד שרבתי איתו אני יושן אצלו בסוף השבוע אני אנסה לדבר איתו אבל אני מרגיש שהם לא חברים שלי במאה אחוז אז אני לא יודע אוליי אני אחזור להיות עם חברים קודמים מה אתם אומרים?או שאני סתם לוקח ללב?

למעלה