תקנונה

N i X

New member
תקנונה

חברות ואורחות יקרות,
מטרת הפורום שלנו היא לספק מענה להורים המבקשים עזרה, תמיכה, עצה ושיתוף בכל הנוגע לילדים שלנו ולעצמנו.
כדי שהפורום ישיג מטרה זו, חשוב להשאיר אותו מקום חי ונושם, מקום של תקשורת דו-צדדית. ולשם כך, חשוב לנו לשמור על אווירה כמה שיותר נקייה מפרסום מסחרי.
לכן, הפרסום בפורום, ברמת העקרון, הוא
אסור

יודגש, כי גם על פי כללי תפוז הפרסום בפורומים אסור, וכי יש לתפוז מערכת ייעודית לפרסום עסקים קטנים במחירים נמוכים – "תפוז עסקים" שעלתה לאחרונה לאוויר.
יחד עם זאת, מכיוון שבפורום מבקרות הרבה נשות מקצוע ובעלות עסקים קטנים שאנחנו מעוניינות לקדם אותן ואת פרנסתן, ומכיוון שישנן הודעות ופרסומים שיכולים להועיל לגולשות וגולשי הפורום שמתעניינים במוצרים ושירותים תומכים להורות טבעית, כגון מוצרי טיפוח וטיפול טבעיים, סדנאות והדרכות להורים, מטפלים ברפואה משלימה שמתמחים בטיפול בנשים הרות או בתינוקות, מפגשים או אירועים לאמהות טריות וכד'-- הוקמו שתי מסגרות שבהן ניתן לפרסם. שתי מסגרות אלו הן:

שרשור פרסום והטבות: זהו שרשור שנפתח אחת לחודש, בתחילת החודש, ע"י אחת המנהלות.

זו המסגרת היחידה שבה ניתן לפרסם מוצר או שירות הכרוך בתשלום.

אנו מעודדות את המפרסמות להעניק הטבה/הנחה לחברות הפורום במידת האפשר. השרשור הקרוב ייפתח בתחילת יולי.
לוח מודעות: לוח המודעות הוא לוח שמפרסם אירועים, שירותים או מוצרים שהם בחינם. בלוח המודעות אין לפרסם כל פרסום מסחרי, אך ניתן לפרסם בו חפצים יד2 שמוצעים למכירה על ידי גולשים באופן פרטי.
אפשר ומומלץ להשתמש בלוח המודעות גם לצורך העלאת שאלות שהן
או שאלות קצרות וטכניות שאין להן מקום בשרשור אחר – זה מונע עודף שרשורים בעמוד הראשון של הפורום וגלישת שרשורים לעמודים אחוריים, ונותן יותר "רייטינג" לשאלה.
לוח מודעות יכולה לפתוח כל גולשת שחפצה בכך. ככל שרשור בתפוז, לוח המודעות "קופץ" רק במשך 72 שעות (שלושה ימים), ולכן אם עברו יותר מ- 72 שעות מאז פתיחת הלוח ניתן לפתוח חדש. אם קיים לוח מודעות פתוח מלפני יום-יומיים, (גם אם הוא עבר לעמוד השני של הפורום) אנו מבקשות לצרף את ההודעה לשרשור זה ולהקפיץ אותו.
למקרים חריגים אחרים, ניתן לפנות למנהלות ע"י לחיצה על "מסר למנהלים" בראש העמוד מתחת לכותרת הפורום, לקבלת אישור לפרסום.
חוץ מהמקרים הנ"ל:
מעתה, כל פרסום מסחרי בלוח המודעות או על דף הפורום, ימחק.

תודה על ההבנה. אנו מקוות שנצליח יחד לשמור על האווירה המיוחדת, האינטימית והתומכת של הפורום שלנו בעזרת הכללים הנ"ל.
יום נעים לכולן

Nia11 ודרקונית
[תודה ל- savvysunflower על העזרה בכתיבת ההודעה]
 
למעלה