תקנון הפורום-חובה לקרוא

ג ב ש ו ש

New member
תקנון הפורום-חובה לקרוא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

נא לא להגיב עד שאתן את הרשות
שלום וברוכים הבאים לפורום רוקדים עם כוכבים
מקווה מאוד שאתם נהנים פה בפורום המדהים הזה
כאן תוכלו לדבר על כל מה שקשור בתכנית "רוקדים עם כוכבים" שמשודרת מדי ימי שלישי בשעה 20:45 ברשת ערוץ 22
הפורום מציע לכם מגוון רח של תמונות בגלרייה שנמצאת בסרגל הכלים למעלה,תוכלו גם לצפות בשאלות נפוצות שתמיד שואלים,בכל פעם יוחלף הסקר של הפורום ועוד ועוד
אם יש לכם בעייה כלשהי בנוגע לפורום או לכל דבר אחר אני תמיד נמצא פה כדי לעזור,אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים או בכל דרך אחרת
תקנון הפורום
אני מבקש מכם חבר'ה,לקרוא כל מילה ומילה שמצויינת בתקנון ולכבד את חוקי הפורום בהתאם.
כללי התנהגות בפורום
בפורום ניתן לפתוח דיונים בכל הקשר לתכנית "רוקדים עם כוכבים". אם לא מצא חן בענייכם תגובה כלשהי על אחד מהאנשים המשתתפים בתכנית או משהו בסגנון אנא מכם לא להגיב בצורה לא נעימה
הודעות לא נעימות המכילות מילים לא יפות ימחקו מיד
התבטאות לא יפה כלפי החברים או כלפי אחד המשתתפים בתכנית גם כן תימחק. אם הגיבו למישהו בצורה לא יפה,אנא השאירו לי את זה וכמובן שאטפל בזה. אם אתם רוצים לדבר עם אחד מחברי הפורום,אנא עשו זאת במסרים או בכל דרך אחרת רק לא לפתוח הודעות חדשות בשביל דיבורים והכירויות למינייהם.
ספויילרים
אז ככה,אני לא יודע אם במקרה של התכנית "רוקדים עם כוכבים" יש ספויילרים וכו' אבל אם יש משהו בנוגע לעתיד הסדרה ולא כולם ירצו לדעת מה יהיה אז סמנו בנושא ההודעה ספוילר ע"י האייקון המתאים!
שירשור הודעות אוף
בפורום תעלה מדי יומיים הודעת אוף אחת שבה ניתן להעלות את כל הנושאים שלאו דווקא קשורים בתכנית שלנו. יש לנצל שירשור זה כמו שצריך ע"מ להימנע מפתיחת הודעות מיותרות
הצפות ושירשורים
הצפה זוהי בעצם הודעה שחוזרת על עצמה מספר פעמים. לכן,לפני שאתם פותחים הודעה כלשהי,עשו סריקה קטנה בפורום לראות אם כבר נפתחה הודעה באותו נושא שאתם רוצים לפתוח וכך נמנע מהצפות ומחיקות.
שירשור
שירשור זה כל התגובות שיש בהודעה. כשאומרים לנו לשרשר מתכוונים להוסיף תגובה להודעה. ואיך מוסיפים תגובה להודעה
בתחתית כל הודעה בפורום[תגובה],רשום "הוספת תגובה",לחצו שם ופשוט תגיבו
פתיחת שירשור על הפרק מדי שבוע
מדי ערב ימי שלישי קצת לפני תחילת התכנית אחד מחברי הפורום יפתח הודעה על הפרק. יש לשרשר לשם כל מה שקשור על התכנית/הפרק:תגובות,תמונות,סירטונים ועוד. -אפשר לפתוח רק כשעה לפני התכנית ולא יותר..כמובן אפשר פחות משעה אבל לא יותר
נא לא להגיב תיכף יבוא ההמשך

ג ב ש ו ש

New member
חלק ב'../images/Emo88.gif

גלריות
בפורום יש גלריות המאפשרות לנו להנות מהתמונות שאני אוהבים
בגלריות יש השקעה רבה ולכן אני מבקש לעבוד עפ"י החוקים הבאים: *נא לא להעלות את אותן התמונות מספר פעמים. *אין להוסיף לגלריות תמונות לא קשורות. *במידה וברצונכם שתיפתח גלריה חדשה,בקשו זאת ממני ואני אפתח.
זכויות יוצרים
נא לקרוא את הקטע הזה טוב טוב חל איסור מוחלט לפרסם בפורום כל מידע מקורי המגיע ממקום מסחרי כלשהו
אני מתכוון לפרסום כתבות מעיתונים,אין להעתיק חומר מאתר מסחרי,אין לפרסם מילים של שירים בכל שפה שהיא
כל פעולה זו נחשבת לפגיעה בזכויות היוצר המקורי ולכן היא אסורה בהחלט
במסגרת הגלישה בתפוז אנשים
אם אתם רוצים להעלות כתבות סרוקות ניתן לשים קישור לכתבה ולא להעלות אותה כמו תמונה רגילה בפורום
אז יאללה חברים יקרים, שתהיה לכולנו גלישה נעימה בפורום "רוקדים עם כוכבים",מקווה שלא יהיו בעיות ושתלכו לפי הכללים
הנהלת הפורום
קישור לתקנון יוצב בראש העמוד תמיד
נא סמנו את סיום קריאתכם והסכמתכם עם התקנון בעזרת האייקון
מקווה שקראתם הכל
אתם יכולים להגיב

irisiris1

New member
תגובה

לאחר הפרומואים האגרסיביים לא היה מנוס אלא לצפות כדי לראות על מה הרעש ואני מודה שהיתה הרבה מאומה על מעט דבר. ולגופו של עניין - א. הפורמט מזכיר את רקדן נולד של קשת שיופיע בקרוב, כמו שמת להיות הזכיר את כוכב נולד, אז - גונב מגנב (קודם) פטור. ב. קושניר מכניס קצת פלפל לתכנית אבל יכול להיות יותר מושחז (לא יעזור שזו תכנית לכל המשפחה) ואיך יש לו בכלל זמן עם ההצגה של גרונמן ושאר המטלות שלו? סחתיין עליו. ג. הילה נחשון הכרובית הבלונדינית עם שמלת הניילון האדומה המזעזעת מצדיקה לצערי את הקלישאה החבוטה בימים כתיקונם של הבלונדינית הפסיכית. היא לא מוסיפה דבר וחצי דבר לתכנית. מי סידר לה להופיע שם?< לרשת הפתרונים או לסוכן של הבלונדינית. ד. מי בחר את המשתתפים? חלקם טובים אבל חלקם צנוניות עבשות. ולמה כ"כ הרבה ולס? מתחיל להימאס. אגב, ניצה שאול עברה מתיחת פנים או שזה טבעי שהיא נראית בת 25? היא נראית הרבה יותר טוב משירז טל למשל וזה לא בציניות. תסתכלו בשידורים חוזרים של השוטר אזולאי - לא השתנתה הבחורה. ה. הרעיון של שירים בשידור חי - אחלה, אבל מי הביא את הזמרים האלה דווקא? דורון אורן שר שלכת?? הלו?? יזהר כהן הבריז? סקעת לא יכול היה לבוא? הוא זייף כמו גילי ההוא, הילד המזמר בארוויזיון לפני כ15 שנה, אז בבקשה - קצת יותר בקפידה עם הזמרים. ההוא מ"עדן" היה דווקא בסדר. ו. קצת יותר ארס מתוק מצד השופטים. חיוכים של גבי אלדור יש לנו גם בתוך הדבש של ראש השנה ולהזכירכם ראש השנה כבר עבר. רוצים עוד ורסיית ריקי גל בתכנית (אם גנבתם פורמט אפשר לגנוב גם סגנון הגשה. זה בסדר). זהו בינתיים. בהצלחה ותפיקו לקחים.

irisiris1

New member
../images/Emo187.gif|טי../images/Emo186.gif../images/Emo41.gif../images/Emo73.gif../images/Emo10.gif../images/Emo178.gif../images/Emo13.gif

MYHOT3

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

מיקמיק 1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

gilbsh

New member
אני מסכים

ואגב התוכנית בינתיים מצויינת, מעל לכל הציפיות... בעיקר גברי לוי

ג ב ש ו ש

New member
כל אלה שלא קראו,נא לקרוא../images/Emo88.gif

ולהפנים הכל במיוחד את העניין של השירשורים והתגובות

למעלה