תקן מכשירים בחדרי כושר.

xprt

New member
תקן מכשירים בחדרי כושר.

שלום לכולם, אשמח באם תפנו אותי למקור מוסמך שיוכל לענות לי על השאלות הבאות : 1- האם מכשיר מולטי טריינר ביתי יכול לשמש כמכשיר מרכזי ופעיל בחדר כושר ציבורי ? 2- האם יש תקן למכשיר מולטי טריינר בכלל ולמכשיר הפרפר בפרט . 3-האם זה תקין שיש פיני ברזל חשופים והמכשיר לא מרופד בצידיו ? מצורפת תמונה של המכשיר. אודה להתיחסות, בני צבע.

RozwareZ

New member
אגב לא יודע עם זה עוזר לך

אבל יש מכשירי מולטי טריינר מקצועיים שהמטרה שלהם זה להיות מכשיר מכרזי בחדר כושר... לא מהמכשירים הבייתיים

xprt

New member
תודה ,כנס.

אני שואל כי אני נפגעתי קשה לפני כחודשים מהפינים הללו. בעת עבודה שגרתית על המכשיר, פין המשקולות השתחרר ,אני עפתי קצת קדימה והידיים המשיכו את התנועה, ראשי נמחץ משהו ,הרקות נפתחו.. חודש בבית עם זעזוע מוח ,לסת פגועה,כאבי ראש עד היום אחרי ריצה ותוך כדי אני עם סחרחורות...סיפור לא סימפטי,אני עדיין בפיזיותרפיה ובדיוקת מדי שבוע ,ומתכנן לתבוע את המכון על אובדן ימי עבודה ואולי גם רשלנות(אם אוכל-הצדק במדינה הזאת מעוות משהו). המדריכים אמרו לי שהפין היה משתחרר פעם ב ..אבל לא קרה כלום. למזלם הם דיווחו לממונים. אבל גם את זה וגם מחדלים אחרים הם לא סידרו. אני מחפש סעיף בחוק שאולי יוכל לגבות אותי. תקנים של בדיקות תקינות המכשירים,בדיקות תקופתיות,...ועוד. אודה לכל מי שיוכל לעזור\ליהיות עד מומחה באם אצטרך. (בתשלום !) תודה, בני.

tommythecat

New member
בוא לשייפ חיפה

ותראה מכונה עם פין מתכתי בולט, מעוקל ומושחז (נראה יותר כמו קרס) שיכול בקלות לפתוח לאנשים את הבטן לכל האורך, או לחורר לרמי ולי את הברך כשאנחנו עובדים על המכונה. פניות חוזרות ונשנות להנהלה לא הביאו לשום שינוי. יוסי

אלי ו.

New member
יוסי, האם פניתם בכתב?

פניה בכתב מלחיצה את מנהל חדר הכושר כי הוא חייב לתעד אותה, ואם משהו קורה הוא לא יכול לספר "לא ידעתי".

tommythecat

New member
לא פנינו בכתב ואני בספק אם זה ילחיץ

מישהו מהסיבה הפשוטה: ההנהלה לא שמה זין על מה שהלקוחות חושבים. זה מה שקורה כשאין תחרות. בחיפה שני המקומות המובילים הם שייפ והולמס ויתר המקומות ממש לא מסוגלים להתחרות בהם. בגלל זה ההנהלה יודעת שרוב הלקוחות לא יעזבו כי אין להם לאן וזה מתבטא ביחס שלהם. אני משער שדבר כזה לא היה קורה באזור המרכז שבו המגוון גדול הרבה יותר ואם הוא כן קורה, ללקוחות יש לאן ללכת. יוסי

אלי ו.

New member
זה מלחיץ מבחינה משפטית

בפעם הבאה אחרי אימון, בקש מהפקידה בקבלה דף משוב, וכתוב פתק נחמד. בשייפ (ובהולמס פלייס) מתעדים את דפי המשוב. אם משהו יקרה, המנהל לא יוכל להתחמק ולכן זה מלחיץ. הבנתי שאצלכם אין גם משקולות יד כבדות יותר מהורודות, מה תעשה כשתתקדם?
מציע לך עוד פתק משוב. הרעיון של שייפ (להבדיל מהולמס פלייס) זה מקום שגם אנשים רציניים לגבי אימון יכולים להגיע אליו, לכן משקולות של מעל ל 70 פאונד הם דבר שצריך להיות אצלכם. פשוט צריך לדרוש!

tommythecat

New member
אלי יקירי

להלן רשימת הדרישות שאני מעלה כבר שנתיים(!): * עוד ספה אחת לפחות (יש שתיים) * עוד מוט W אחד לפחות (יש שניים) * משקולות יותר כבדות מ 32ק"ג או לחילופין משקולות להרכבה עצמית. * כלוב לסקוואט (יש את זה בשייפ קריון אבל לא בחיפה) כתבתי את זה בדפי המשוב ודיברתי על זה עם ההנהלה וכלום. אם יש לך רעיון איך אני יכול לגרום לדברים האלו לזוז, אני אשמח לנסות אותו, באמת שכן. אבל גם רמי וגם אני כבר מיואשים כי יש שם התעלמות טוטאלית מהלקוחות. אם הם מתעלמים בנושא מסוכן לבריאות המנויים, נראה לך שהם בכלל יתייחסו לדברים פחות חשובים? יוסי

RozwareZ

New member
אין לכם משקולות להרכבה?

נשמע לי קצת מוזר בחדר כושר בסדר גודל כזה

אלי ו.

New member
גם לנו אין משקולות יד להרכבה

(שייפ רעננה) אבל יש משקולות של 40 ו 45 ק"ג. יש עוד כמה בהזמנה.

אלי ו.

New member
נשמע על הפנים!

אני לא מכיר את האיזור אבל האם חדר הכושר של אלכס רחוק מכם? מהתאור שלו זה נשמע כמו חדר כושר קטן אבל מצוייד יפה, עם משקולות במשקל סביר ומתקן סקוואט.

RozwareZ

New member
חחחח מה שמשעשע פה

זה שידעיתי שהסיפור הזה בא בשביל לדפוק מישהו.... עם חרא אנחנו, והסיפור שלך כואב אבל קורה מה לעשות יש אנשים שקורה להם דברים יותר כואבים בחדר כושר...

neko

New member
עם תגובה כזאת, אני לא בטוח שהרבה

מהמבקרים בפורום יתלהבו לבוא לחד"כ... אני לא נתקלתי מעולם בפציעה גרועה מזאת (מצד שני, התאמנתי סך של 4 שנים)... לXPRT - שקול לכלול בתביעה גם את החברה שייצרה את המכשיר, אם הדבר אפשרי, או את זו שייבאה אותו. ואני דווקא חשבתי שהוא רוצה לפתוח חד"כ בעצמו ותהה אם הוא יכול לשים מולטי-טריינר כזה בלי להסתכן

RozwareZ

New member
אני פה בשביל לעשות שאנשים יתלהבו

מחדר כושר?.... חסר פציעות פי 500 יותר קשות מזה... הסיפור שקרה לו בהחלט לא נעים והוא גם יכול להאשים אבל סתם היה לי משעשע לראות איך ידעתי שההודעה הראשונה שהוא כתב באה לדפוק מישהו... אין לי שום בעייה עם זה שהוא רוצה לדפוק אותם, מגיע להם ויש לו את כל הזכות לעשות את זה אפילו הייתי עושה את זה בעצמי... פשוט זה קצת שיעשע אותי

למעלה