תקלה בממירים YES MAX ?

• פותח הנושא 3Dead
  • פורסם בתאריך

3Dead

New member
תקלה בממירים YES MAX ?

מישהו מכיר את זה? http://techwho.com/2008/06/yes-max.html

גם לי קרה שהמקס רצה להקליט לי סדרות מה-HD

פשוט מחקתי את ההזמנה בלי יותר מדי שאלות...

3Dead

New member
חכי שיהיו עוד תוכניות וסרטים...

נראה אותך עוברת הלאה אז. זה ממש מטרד הסיפור הזה.

3Dead

New member
וזה לא הופך את לתקין!

מה שווה המכשיר אם אני לא יכול לסמוך עליו? לפני שידורי HD, טסתי לחו"ל לשבועיים וידעתי שכשאחזור התוכניות יחקו לי בממיר. אני לא רוצה להשמע דרמתי אבל עכשיו זה לא המצב! אני צריך בכל שבוע לבטל הזמנת תוכניות של סדרות כדי שלא יתנגשו לי. צריך לקחת בחשבון שזה משפיע על הקלטות של תוכניות נוספות שלא משודרות ב HD כאשר יש התנגשות... אני מקליט דיי הרבה סדרות, למעשה אני כמעט לא צופה ב TV בזמן אמת. אלא רק בהקלטות.. אגב, מבחינתי מדובר בשרות לקוי של YES! האם אני לא זכאי לפיצוי?

3Dead

New member
כמובן שהתוכניות "יחכו"....

לפעמים אני מקליד מהר מידי.... :)

TheLost

New member
תצלצל אליהם ותשאל..

יכול להיות שיחליפו לך את המכשיר כי זה לא קורה אצל כולם.

3Dead

New member
צילצלתי...

אין להם מושג מה קורה איתם... טכנאי היה לא עשה כלום. בנתיים הקלטות נדפקות על ימין ועל שמאל....

3Dead

New member
אני רואה בחתימה שאתה חובב סמולוויל..

זו אחת הסדרות שעושה לי בעיות, אתה מקליט אותה?

snier1991

New member
הוא לא צופה בה

אבל הוא כן צופה בעקרות בית נואשות כמוני ואצלי לפחות זה לא עושה בעיות

TheLost

New member
*הייתי*. כבר לא ../images/Emo13.gif

אבל כמו ששניר אמר אני מקליט את עקרות ועוד הרבה מאוד סדרות ב-yes ומעולם לא נתקלתי בבעיה. ד"א, יש לך HD?

snier1991

New member
לי זה לא עושה את זה

מצד שני רוב ההקלטות שלי הן הקלטות ידניות ולא של סדרות

liranru

New member
הסיבה לתקלה פשוטה

התווית של הסדרה בגרסת ה- SD ובגרסת ה- HD זהה. אם מגדירים לממיר להקליט את כל פרקי הסדרה, אז מבחינתו הוא רואה "סמולוויל 7 - פרק 2" - זה לא מעניין אותו אם זה מופיע בערוץ 13 או בערוץ 501 - הוא יקליט את זה. הדרך לפתור את התקלה היא אחת מהשתיים: 1) שינוי התווית של השם ב- SD וב- HD (דבר שאין מה לצפות שיקרה - כי זה ייצור ל- yes בלגן במיתוג הפרקים). 2) מחיקת ערוצי ה- HD מממירי ה- MAX. גם ככה זה מראה שם רק שקופית (בערוץ 501). הדבר אפשרי מפני שלממירי ה- HD מערכת אקטיבציה נפרדת מהממירים הרגילים. חשוב לזכור שאם רק מישהו אחד יתלונן לא יעשו עם זה שום דבר ב- yes. לסיכום - זו בכלל לא בעיה של ה- MAX. זו התנגשות תוויות בין ערוצי ה- SD וערוצי ה- HD.

3Dead

New member
הייתי מדייק ואומר בעיה בתוכנה של המקס

נכון, חומרתית הוא בסדר גמור, מקליט והכל. אבל אם הוא לא יודע להבחין בין ערוצים או תוויות אז יש לו בעיה בתוכנה. המקס הוא מחשב לכל דבר, ואם יש לו בעיית תוכנה, בYES צריכים לתקן אותה בדיוק כפי שמיקרוסופט דואגת לתקן את WINDOWS כשצריך.ויפה שעה אחת קודם! (לשמחתי אני קצת מבין בדברים האלה...) בכל אופן, למיטב ידיעתי עקרות בית נואשות לא משודרת ב HD... או שכן? אני יודע על לפחות 2 סדרות בעייתיות, הבעיה שהקלטות שלהם בערוץ 501 דופקות הקלטות אחרות בלי קשר אם הן משודרות ב HD או לא...

snier1991

New member
עכשיו בדקתי היא משודרת

אבל העונה ה4 לא משודרת וכנראה בגלל זה זה לא עושה בעיות

למעלה