תקווה

ב ל

New member
תקווה../images/Emo29.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

דמעה היא כאבן יקרה, כשבוכים היא פשוט מופיעה, לא תמיד יש מי שינגב אותה, לפעמים היא מופיעה מתוך כאב, לפעמים מתוך שמחה, אבל תמיד צריך שמשהו יהיה איתך ויוכל לנגב אותה. זה קשה להיות לבד ברגעים קשים וזה קשה לא לחלוק עם אף אחד את הרגעים השמחים. קשה להיות לבד בלי אוזן קשבת ובלי כתף לתמיכה. קשה לרצות אהבה שאף פעם אינה מגיעה... קשה לחפש את המשמעות בחיים שלא יודעים לאן הם בדיוק מובילים. מחפשת את התקווה שנמצאת בתוכי אך היא לא מופיעה. אני פשוט אבודה
למה הכל תריל להיות כל כך טוב אבל עדין כל כך קשה, למה אני לא יכולה לא לחשוב על זה שזה רק היום ומחר יום חדש ויכול להיות יותר גרוע???? למה אני לא יכולה לחיות את היום ופשוט לשים את העבר מאחורי. א נ י פ ש ו ט ל א מ ו צ א ת א ת ה ת ק ו ו ה רוצה רק חיבוק אוהב... חבל על הדמעות הן כל כך יקרות אז למה אני כל הזמן מבזבזת אותם בלי שום סיבה... מרגישה כאילו נעלמת המורות והחברות כל כך טובות אליי למורות יש כל כך הרבה תקווה בי אבל אני פשוט לא מאמינה בעצמי... לא מאמינה שאני יכולה להמשיך הלאה....

behappy

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

טלוש......תאמיני בעצמך תתאזרי בסבלנות וזה בסדר עם הדמעות,הן הכי יקרות כשהן מועילות,וזה טוב להוציא..... את יכולה להמשיך הלאה,את מסוגלת,אני לא יודעת מה בדיוק עברת אבל בטוחה שעברת המון בחייך והתגברת.....הזמנים הקשים יעברו,את יכולה לעבור אותם,ויהיה טוב יותר. תזכרי כמה השגת..את עושה בגרויות,את מתגייסת,את לא מאושפזת,את מתמודדת עם הקשיים ולא מדחיקה.....אם רק תרצי,העתיד שלך יהיה ורוד ומבטיח,וגם אם יהיו קשיים-את יכולה להתגבר עליהם..... ואת לא לבד.......תכתבי פה,גם כששמח,נשמח יחד איתך...... אוהבת שיר

skayela

New member
טל...../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif.

נכון שלפעמים זה קשה למצוא את התקווה להאמין בה-להאמין שהיא קיימת... אבל תי זכרי שבזמנים קשים ובזמנים טובים את תמיד יכולה לסמוך עליי ועל כל האנשים שאוהבים שיראו לך שהיא קיימת שיאמינו איתך... אוהבת המון המון ועוד הרבה הרבה יותר קטיה...
. נ.ב יש לי השערה בקשר למשימה...יש משהו למטה שמשקף אותה...המבין יבין...ואם לא אז תיכנסי לICQ ואני אגיד לך.

paperdoll

New member
[חלק 1]

The Power Of The Dream -Celine Dion Deep within each heart There lies a magic spark That lights the fire of our imagination And since the dawn of man The strenght of just "I can" Has brought together people of all nations There’s nothing ordinary In the living of each day There’s a special part Every one of us will play Feel the flame forever burn Teaching lessons we must learn To bring us closer to the power of the dream As the world gives us its best To stand apart from all the rest It is the power of the dream that brings us here Your mind will take you far The rest is just pure heart You’ll find your fate is all your own creation Every boy and girl As they come into this world They bring the gift of hope and inspiration Feel the flame forever burn Teaching lessons we must learn To bring us closer to the power of the dream The world unites in hope and peace We pray that it will always be It is the power of the dream that brings us here There’s so much strength in all of us Every woman child and man It’s the moment that you think you can’t You’ll discover that you can Feel the flame forever burn Teaching lessons we must learn To bring us closer to the power of the dream The world unites in hope and peace We pray that it will always be It is the power of the dream that brings us here Feel the flame forever burn Teaching lessons we must learn To bring us closer to the power of the dream The world unites in hope and peace We pray that it will always be It is the power of the dream that brings us here The power of the dream The faith in things unseen The courage to embrace your fear No matter where you are To reach for your own star To realize the power of the dream

paperdoll

New member
[חלק2]

"It´s the moment when you think you can´t - you´ll discover that you can" וזה לקוח מהשיר שצירפתי למעלה... חמודה, התקווה לא מתה - היא רק מכוסה בהמון שכבות של אבק, ואת נלחמת בהן יפה ומסירה אותן אחת אחת. אל תדאגי - התקווה לא נעלמת או בורחת, היא שם - היא תמיד תישאר שם, רק תיזכרי שלפעמים האבק מכסה עליה וקשה לך לראות ולהרגיש אותה. ולבינתיים, עד שתצליחי להסיר את כל השכבות של האבק, שולחת המון חיבוקים -
אוהבת, הדס.

ב ל

New member
אני מתה על השיר הזה../images/Emo24.gif

גמני אוהבת אותך
טל

למעלה