תפקידה של יועצת הנקה

CRAZYBUTTERFLY

New member
תפקידה של יועצת הנקה

היי.

יש לי כמה שאלות...
בע"ה אחרי/לפני שאלד ארצה להזמין יועצת הנקה פרטית..
אשמח לדעת כמה פרטים לגבי איך כל התהליך עובד.?..
1. האם אני אמורה לדבר איתה בטלפון לפני הלידה ולקבוע איתה פגישה לפני (על מנת שאוכל לראות אם יש כימיה ותקשורת טובה ביני לבינה) לדוגמא לא ארצה שתגיע מישהי שתזרז אותי או לא תתן לי את היחס שאני זקוקה לו..
2. האם קובעים להפגש רק אחרי הלידה (ושוב מה אם אין כימיה ותקשורת טובה.. אז מזמינים עוד אחת ומשלמים שוב ובנתיים מה..? לא מניקה?
)
3. מה טווח הזמן שהיועצת אמורה לבלות איתי בממוצע?.. האם זה כמה שעות אחרי הלידה? האם היא אמורה לבוא אלי עוד כמה פעמים הביתה במידה ואזדקק לה?.
3. האם היא אמורה להיות זמינה אלי בטלפון בתקופה הראשונה?..
4. ועוד שאלה הסטרית.. אם אזדקק בימים הראשונים פתאום לעצה בטלפון באמצע הלילה.. האם זה גם חלק מהשירות..?
5. אני גרה בחו"ל ואני מניחה שהמחירים כאן שונים אך אשמח בכל זאת אם תוכלי לומר לי לגבי טווחי מחירים ממוצע שיש בארץ... (אפשר גם בפרטי)

אני לא יודעת אם זה זוכרת את הסיפור שלי מהלידה הקודמת וחוויות ההנקה אז... אבל בע"ה עכשיו אני חייבת מישהי צמודה אלי שאני אוכל לסמוך עליה שהיא תיהיי לצידי עד שאצליח וסוף סוף אוכל להנות מהתהליך..

תודה רבה ושבוע טוב

michal@gal

Active member
מנהל
טוב שאת כבר מתכוננת

כדאי להפגש, או לפחות לדבר עוד לפני הלידה כדי לראות שיש ביניכן כימיה.
כדאי גם לדבר איתה על ההנקה הקודמת ולראות איך אפשר הפעם להצליח יותר.
&nbsp
פגישה לוקחת 2–3 שעות. כדאי שעוד מישהו יהיה נוכח איתך בפגישה כדי להזכיר לך דברים אחרי שתסתיים.
במקרה הצורך אפשר להזמין לביקור חוזר, בדרך כלל בתשלום מופחת.
&nbsp
יעוץ טלפוני לאחר הפגישה הוא חלק מהשירות.

להגיע או לענות לך בכל עת גם באמצע הלילה

אמממ....לא נשמע לי שיש יועצת שתסכים לכך בוודאי שלא מראש ולא בכל מצב. סה"כ יועצות הנקה
הן גם נשים, גם נשות משפחה בעצמן, וגם עוסקות באי אלו דברים במהלך היום ולפעמים צריך גם לישון.
זה נכון, שאישה לאחר לידה היא במרכז העולם ! אבל לצפות שהיא תענה לטלפון בלילה...סביר להניח שלא.
זו האמת.
אישית, כן מאפשרת לנשים לשלוח אלי מסרון בלילה, אם יש מקרה אס או אס חריג שלא ניתן לחכות
אבל גם מדגישה שאם מדובר בסכנת חיים, או סכנה מיידית אחרת כדאי לפנות יותר לייעוץ רפואי.
אבל כן בהחלט אם יש לי מטופלת שחייבת לשאול אותי שאלה ב22:00 בלילה או 23:00 היא שולחת אלי מסרון ולפי המצב
(בעיקר שלי
עד כמה אני פנוייה וערה בכלל לענות) אני עונה מהר ככל הניתן. (גם ב6 או 7 בבוקר).
אבל זו אני ולא כולן כמוני.
יועצות בארץ גובות תשלום שונה לחלוטין לעומת מה שקורה בחול, בשל סיבות רבות. אבל סה"כ לביקור פרטי
(ללא שום סיפסוד) מדובר על סכום שיכול להיות כ 300-800 ₪. טווח רחב אבל קיים

CRAZYBUTTERFLY

New member
תודה פשושי

ברור שנשים יועצות ובכלל בני אדם צריכים לישון בלילה..

אני בלחץ על ההעיניין הזה כי לאור המקרה שהיה לי עם הקטנה שלי אני באמת זקוקה למישהי שתוכל לענות על הצרכים שלי..
במקרה ויהיה לי שוב מקרה כמו שהיה לי עם הקטנה אני יהיה חייבת מישהי שתוכל להיות זמינה...
אני אנסה ליצור קשר עם יועצות לקראת המועד או חודש לפני ואסביר להם את הלחצים והחששות שלי בתקווה שאמצא מישהי שתבין אותי ואוכל לסמוך עליה בכל שאלה והכוונה...
&nbsp

למעלה