תפנימו, בנט ראש ממשלה לשנתיים, ואחריו ביבי

אז אתה מסכים עם חיים רמון שביבי הוא גוליבר ושאר הפוליטיקאים הם גמדים?
זה ברור,אבל הוא מקבל עזרה מחוץ למדינה.

שאתה רואה ברבור שט בקלילות במים ביופי ובחן אתה לא רואה את "הרגליים" שלו מדוושות בטירוף מתחת לפני המים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז אתה מסכים עם חיים רמון שביבי הוא גוליבר ושאר הפוליטיקאים הם גמדים?
אנחנו מסכימים שבנט מקיים את המשפט "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" - נוכל חסר בושה אשר מקריב את הימין על מזבח שאיפותיו האישיות.

בנט וסער מנסים לחבור לשמאל הישראלי - אין לי ספק שהקריירה הפוליטית שלהם תתפוגג אם יבחרו בנתיב זה אך למען האמת בתוך תוכי אני מקווה שכך באמת יקרה.

נראה כיצד בנט וסער יתפקדו עם המוני שמאלנים המתעבים אותם....

evglev1

Well-known member
מנהל
אנחנו מסכימים שבנט מקיים את המשפט "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" - נוכל חסר בושה אשר מקריב את הימין על מזבח שאיפותיו האישיות.

בנט וסער מנסים לחבור לשמאל הישראלי - אין לי ספק שהקריירה הפוליטית שלהם תתפוגג אם יבחרו בנתיב זה אך למען האמת בתוך תוכי אני מקווה שכך באמת יקרה.

נראה כיצד בנט וסער יתפקדו עם המוני שמאלנים המתעבים אותם....
איזה צירוף מקרים אני חושב שביבי נוכל חסר בושה אשר מקריב את הימין מזבח שאיפותיו האישיות, אם כי עם כוכבית כי אני נוטה לחשוב שביבי התמכר לשלטון ונלחם על כיסא כמו שנרקומן נלחם על מנת סם ומוכן להקריב את משפחתו בשביל לרכוש סמים, אבל זאת התמכרות שרובה לא בשליטתו, כך ביבי הורס את הליכוד ואת הימין רק כדי להישאר בשלטון כי הוא מסוגל לדמיין חיים כאזרח, כשר או כראש אופוזיציה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
איזה צירוף מקרים אני חושב שביבי נוכל חסר בושה אשר מקריב את הימין מזבח שאיפותיו האישיות, אם כי עם כוכבית כי אני נוטה לחשוב שביבי התמכר לשלטון ונלחם על כיסא כמו שנרקומן נלחם על מנת סם ומוכן להקריב את משפחתו בשביל לרכוש סמים, אבל זאת התמכרות שרובה לא בשליטתו, כך ביבי הורס את הליכוד ואת הימין רק כדי להישאר בשלטון כי הוא מסוגל לדמיין חיים כאזרח, כשר או כראש אופוזיציה.
יבגני - אתה תומרנת אל עבר השמאלנות על ידי ליברמן....ולאחר מכן , לאחר שרוככת היטב עשו עליך את "הסיבוב" האחרון בו בנט העביר אותך סופית אל עבר השמאל.

זה מאד פשוט ואני אצייר לך את המציאות באופן נחרץ - לימין יש 65 מנדטים ולכן ניתן לקיים כאן שלטון ימין מוחלט רק שבנט וסער לקחו את האידיאלוגיה הימנית עליה צמחו , השליכו אותה לפח האשפה והעדיפו את ניצן הורביץ , מירב מיכאלי , איבתיסאם מרעאנה ושאר השמאלניה על פני בנימין נתניהו ששלושים מנדטים בחרו בו להיות מנהיג הליכוד , שהוא המנהיג המועדף של גוש הימין.

זוהי תקומה מחודשת של ברית האחים בין לפיד לבנט - בושה וכלימה על פרצופו של בנט שהפעם מכר את כל נכסיו הימניים עבור שנאה לנתניהו - הוא הפך להיות איש שמאל מוחלט מעצם שנאתו לנתניהו בדיוק כמו שאתה הפכת להיות איש שמאל מוחלט בשל שנאתך לחרדים.

שני השמאלנים הללו ( אין דרך אחרת לקרוא להם ) היו מסונכרנים מלכתחילה במניעת ממשלת ימין , הם סיכלו במשותף כל ניסיון להקמת ממשלת ימין - פעם סער לא מתרצה , פעם בנט לא מתרצה - כל אחד מהם שימש כאליבי של השני בניסיון להפיל את אשמת אי תקומת ממשלת ימין בכשלון נסיונות נתניהו בעוד הם הם אלו שהכשילו אותם במתכוון בכדי ללכת עם השמאל.

יבגני - חלק ניכר מבני עדתך אינם יהודים , מה לעשות , זו עובדה. ודווקא מפני שהם אינם יהודים אין להם שום סיבה לתמוך בישראל יהודית ולכן יש מכנה משותף אדיר בינם לבין השמאלנים..... זו הסיבה המדוייקת אשר בעטיה אתה עצמך הפכת להיות שמאלן.

בקיצור - אל תתיימר להציג עצמך כאיש ימין , אתה כבר מזמן לא כזה - סיבותיך שונות לחלוטין מסיבותיו של השמאלני המתחזה לימני "הפרבולה" אך זה לא משנה את עובדת היותך שמאלן על מלא.

evglev1

Well-known member
מנהל
יבגני - אתה תומרנת אל עבר השמאלנות על ידי ליברמן....ולאחר מכן , לאחר שרוככת היטב עשו עליך את "הסיבוב" האחרון בו בנט העביר אותך סופית אל עבר השמאל.

זה מאד פשוט ואני אצייר לך את המציאות באופן נחרץ - לימין יש 65 מנדטים ולכן ניתן לקיים כאן שלטון ימין מוחלט רק שבנט וסער לקחו את האידיאלוגיה הימנית עליה צמחו , השליכו אותה לפח האשפה והעדיפו את ניצן הורביץ , מירב מיכאלי , איבתיסאם מרעאנה ושאר השמאלניה על פני בנימין נתניהו ששלושים מנדטים בחרו בו להיות מנהיג הליכוד , שהוא המנהיג המועדף של גוש הימין.

זוהי תקומה מחודשת של ברית האחים בין לפיד לבנט - בושה וכלימה על פרצופו של בנט שהפעם מכר את כל נכסיו הימניים עבור שנאה לנתניהו - הוא הפך להיות איש שמאל מוחלט מעצם שנאתו לנתניהו בדיוק כמו שאתה הפכת להיות איש שמאל מוחלט בשל שנאתך לחרדים.

שני השמאלנים הללו ( אין דרך אחרת לקרוא להם ) היו מסונכרנים מלכתחילה במניעת ממשלת ימין , הם סיכלו במשותף כל ניסיון להקמת ממשלת ימין - פעם סער לא מתרצה , פעם בנט לא מתרצה - כל אחד מהם שימש כאליבי של השני בניסיון להפיל את אשמת אי תקומת ממשלת ימין בכשלון נסיונות נתניהו בעוד הם הם אלו שהכשילו אותם במתכוון בכדי ללכת עם השמאל.

יבגני - חלק ניכר מבני עדתך אינם יהודים , מה לעשות , זו עובדה. ודווקא מפני שהם אינם יהודים אין להם שום סיבה לתמוך בישראל יהודית ולכן יש מכנה משותף אדיר בינם לבין השמאלנים..... זו הסיבה המדוייקת אשר בעטיה אתה עצמך הפכת להיות שמאלן.

בקיצור - אל תתיימר להציג עצמך כאיש ימין , אתה כבר מזמן לא כזה - סיבותיך שונות לחלוטין מסיבותיו של השמאלני המתחזה לימני "הפרבולה" אך זה לא משנה את עובדת היותך שמאלן על מלא.
סער נבחר על ידי ימנים ואנשי מרכז שלא רוצים את ביבי, ביניהם אחותי שעד עמוד ענן הייתה מעריצה שרופה של ביבי. בנאום שלו בקונגרס כשהתנגד להסכים על גבולות 1967 ונלחם באובאמה אחותי קראה לו מלך, אבל עכשיו היא הצביעה במועד ב' ובמועד ג' לכחול לבן עד כדי כך היא בזה לו. בנט נתן לביבי כל מה שהוא היה צריך ממנו, ביבי לא הצליח להביא את סער לממשלה כי סער נאמן להבטחה לא לשבת עם ביבי וששת המנדטים שלו באמת לא רצו את ביבי. אם ביבי היה מפנה את מקומו למישהו אחר מהליכוד אכן היו 65 מנדטים לממשלת ימין שהייתה מתפקדת ארבע שנים כמו ממשלת ביבי-ברק וממשלת ביבי-בנט-שקד-כחלון. אבל אם ביבי מוכן לרצות 16 ח"כים ולחוקק חוק מרכולים שבין שני שליש לשלושת רבע מהציבור מתנגד לו ואפילו אופיר אקוניס הודה שבוחרי הליכוד מתעבים את החוק, אז מדוע הוא לא מוכן לזוז הצידה ולרצות את ששת המנדטים של תקווה חדשה שכל כך חיוניים לממשלת ימין?

אם הוא טוען שבחרו בליכוד כשהוא בראשו אז 90% מבוחרי ביבי וכחלון הם נגד חוק המרכולים ואפילו 30%-40% אבל כל הקואליציה כאיש אחד חוץ מליברמן הצביע בעד חוק המרכולים כדי לשמור על הקואליציה. אז אם בוחרי הליכוד מוכנים לוותר לחרדים בשביל קואליציה מדוע הם לא מוכנים לוותר בעניין היו"ר לתקווה חדשה? מה לעשות שכעת שלסער עם שישה מדנטים אותו הכוח שהיה לדרעי עם שישה מנדטים כשהוא חבר לרבין ז"ל ואפשר את אוסלו בתמורה לתקציבים לישיבות, אז לסער אין הכוח להיות ראש ממשלה אבל יש לו הכוח להחליף ראש ממשלה. שנים הליכוד נכנע לסחטנות של החרדים, אז עכשיו שיכנע לסחטנות של סער ותהיה ממשלת ימין יציבה שתתפקד ארבע שנים ללא חריקות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
סער נבחר על ידי ימנים ואנשי מרכז שלא רוצים את ביבי, ביניהם אחותי שעד עמוד ענן הייתה מעריצה שרופה של ביבי. בנאום שלו בקונגרס כשהתנגד להסכים על גבולות 1967 ונלחם באובאמה אחותי קראה לו מלך, אבל עכשיו היא הצביעה במועד ב' ובמועד ג' לכחול לבן עד כדי כך היא בזה לו. בנט נתן לביבי כל מה שהוא היה צריך ממנו, ביבי לא הצליח להביא את סער לממשלה כי סער נאמן להבטחה לא לשבת עם ביבי וששת המנדטים שלו באמת לא רצו את ביבי. אם ביבי היה מפנה את מקומו למישהו אחר מהליכוד אכן היו 65 מנדטים לממשלת ימין שהייתה מתפקדת ארבע שנים כמו ממשלת ביבי-ברק וממשלת ביבי-בנט-שקד-כחלון. אבל אם ביבי מוכן לרצות 16 ח"כים ולחוקק חוק מרכולים שבין שני שליש לשלושת רבע מהציבור מתנגד לו ואפילו אופיר אקוניס הודה שבוחרי הליכוד מתעבים את החוק, אז מדוע הוא לא מוכן לזוז הצידה ולרצות את ששת המנדטים של תקווה חדשה שכל כך חיוניים לממשלת ימין?

אם הוא טוען שבחרו בליכוד כשהוא בראשו אז 90% מבוחרי ביבי וכחלון הם נגד חוק המרכולים ואפילו 30%-40% אבל כל הקואליציה כאיש אחד חוץ מליברמן הצביע בעד חוק המרכולים כדי לשמור על הקואליציה. אז אם בוחרי הליכוד מוכנים לוותר לחרדים בשביל קואליציה מדוע הם לא מוכנים לוותר בעניין היו"ר לתקווה חדשה? מה לעשות שכעת שלסער עם שישה מדנטים אותו הכוח שהיה לדרעי עם שישה מנדטים כשהוא חבר לרבין ז"ל ואפשר את אוסלו בתמורה לתקציבים לישיבות, אז לסער אין הכוח להיות ראש ממשלה אבל יש לו הכוח להחליף ראש ממשלה. שנים הליכוד נכנע לסחטנות של החרדים, אז עכשיו שיכנע לסחטנות של סער ותהיה ממשלת ימין יציבה שתתפקד ארבע שנים ללא חריקות.
אדון יבגני גולדפרב - חוק המרכולים לא מזיז שערה בכף הרגל שלך או שאר בני משפחתך - אל תבלבל לי בשכל - אתה ואחותך שמאלנים כי ליברמן החליט שתהיו כאלה.

כל טיפש יודע כי בנט וסער היו מתואמים מלכתחילה במניעת נתניהו מלהשיג ממשלת ימין מלאה - בנט סירב להתחייב לגוש הימין ללא סער...ולהיפך - שניהם יחד הפילו כל אפשרות לממשלת ימין והם עשו זאת בכוונת מכוון בכדי לגרום לפרישת נתניהו - בכדי לגרום לבחירתם הדמוקרטית של מצביעי הליכוד לפרוש מהפוליטיקה.

או במילים אחרות - הם הסכימו לחבור לשמאלנים מצורעים ולהקים איתם ממשלה במקום עם בחירתם הדמוקרטית של מצביעי הליכוד והימין.

הם ירקו בפרצופם של מצביעי הימין - בדיוק כמו יבגני גולדפרב ואחותו - שני ימנים לשעבר שהפכו להיות שמאלנים ממניעים של שנאת נציגי דת אבותיהם.

בושה וכלימה על פרצופך יבגני גולדפרב , שמאלן שכמותך....זה מה שקורה עם אלו אשר יהדותם מוטלת בספק.....יש להם נטיה שמאלית ולא ידוע מתי היא תתפרץ.

הצטרפת לשמאל מפני שלא מצא חן בעיניך שלדת אבותיך יש כללים ברורים לקביעת יהדות.....העדפת את מירב מיכאלי , איבתסאם מרעאנה , יאיר גולן והורביץ על פני נתניהו.... אני אשכרה נגעל ממך.

שום דבר לא יוריד את חטוטרת השמאלנות המונחת על גבך.

הגיע הזמן שתפנים: לא כולם מתעבים זה את זה, אנשים בעלי השקפת עולם שונה מנסים לחבור יחד כדי להציל את המדינה ממה שעוללה משפחת הפשע מבלפור
להיפך, ביבי הביא לשגשוג חסר תקדים בקנה מידה עולמי, חיסונים, הייטק, כלכלה, סייבר וכו'

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יחסית לביבי כולם טיפשים הבעיה שביבי השתמש בשכל שלו בשביל להועיל לעצמו בעיקר.

אם הועיל לציבור זה היה רק כדרך להועיל לעצמו יותר.
על פני BB יהיה עדיף גם חתול מת. כי לכל ראש ממשלה יש מספיק יועצים ש'עושים עבורו את העבודה'. אלא שאצל BB? הוא נהג להפוך כל הצעה טובה במקום שיישמה.
לפחות החתול המת לא יפעל כדי להפוך את היוצרות ותזרח השמש ויבוא שלום על ישראל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מעניין מי מאמין גם כיום שBB הוא ימין.
עשרות פעמים הוא הוכיח שהוא יותר שמאל מ0מול אבל אדם כמו שחר מנסה לשחק אותה כלא מאמין.
אז תאמין. כדאי לך. והנה התעוררנו לאורו של עתיד חדש למדינת ישראל.
מי ייתן והנאשם לא יוכל למצוא את דרכו שוב לבלפור. מקומו לא יכירנו עוד שם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מעניין מי מאמין גם כיום שBB הוא ימין.
עשרות פעמים הוא הוכיח שהוא יותר שמאל מ0מול אבל אדם כמו שחר מנסה לשחק אותה כלא מאמין.
אז תאמין. כדאי לך. והנה התעוררנו לאורו של עתיד חדש למדינת ישראל.
מי ייתן והנאשם לא יוכל למצוא את דרכו שוב לבלפור. מקומו לא יכירנו עוד שם.
אם נתניהו שמאלני - מדוע אתה כארכי שמאלן אינך תומך בו ? ;-)

אדון משה - ההוכחה הטובה ביותר להיות נתניהו איש ימין נעוצה בהתנגדות שמאלנים מסוגך להמשך כהונתו כראש ממשלה.

מושון - תיכף נראה את "העתיד החדש" של מדינת ישראל עם קואליציה הטרוגנית שאין בה שום מכנה משותף מלבד השנאה לנתניהו.

נתניהו יהיה מנהיג האופוזיציה - הוא יחכך ידיו בהנאה ויביט בבנט וסער מתמודדים מול השנאה התהומית של אנשי השמאל הקיצוני אשר סובבים אותם.

אוהההההוו , אני אהנה עד מאד לראות את הגוש האנטי פטריוטי נאכל מבפנים......ממשלה כזאת תיפול חיש מהר.....הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

אדון משה - ההוכחה הטובה ביותר להיות נתניהו איש ימין נעוצה בהתנגדות שמאלנים מסוגך להמשך כהונתו כראש ממשלה.

מושון - תיכף נראה את "העתיד החדש" של מדינת ישראל עם קואליציה הטרוגנית שאין בה שום מכנה משותף מלבד השנאה לנתניהו.

נתניהו יהיה מנהיג האופוזיציה - הוא יחכך ידיו בהנאה ויביט בבנט וסער מתמודדים מול השנאה התהומית של אנשי השמאל הקיצוני אשר סובבים אותם.

אוהההההוו , אני אהנה עד מאד לראות את הגוש האנטי פטריוטי נאכל מבפנים......ממשלה כזאת תיפול חיש מהר.....הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב.
אז אתה טועה בתכלית מר שחר יקר.
איני שונא ימנים ויש ימנים שפויים.
יקירך אינו איש ימין אבל הוא נאשם בעבירות חמורות, הוא נהנתן, הוא נשוי לאישה לא מאוזנת והוא נשמע לה, והוא גם בגד במדינתי ככל שסיפור הצוללות אמיתי.
איני מתעב אותו בגלל דעותיו. אני מתנגד לכהונתו כראש ממשלה בהיותו מי שהוא כאדם. משקר ללא הרף עד כי מרבית הפוליטיקאים אינם מוכנים כבר לקבל את "הצעותיו" גם אם הן מפתות במיוחד. לכן, הגיע הזמן שתסיק את המסקנות הברורות בכוחות עצמך שחר יקר. ואם גם הממשלה הבאה תיפול? אז באמת יהיה צורך לשנות כמה דברים מהותיים בשיטת הבחירות העקומה שרק מתעוותת עוד ועוד בארצנו הקטנה.

evglev1

Well-known member
מנהל

עובדה שכשאולמרט נאלץ לפרוש ביילין הודה שהוא מדבר כמוהו, אבל הוא כבר בדרך הביתה. ואולמרט נאלץ לפרוש בגלל ברק, אופיר פז-פינס, עמי איילון ושאר אבירי מפלגת העבודה שהוא עשה להם את העבודה השחורה, אז יש שמלאנים שניקיון כפיים חשוב להם יותר מקידום האג'נדה שלהם.

את השמלאנים מזעזע שבשביל להישאר בשלטון ביבי מסוגל לאמץ גם את מצע עוצמה יהודית וגם את מצע בל"ד, שכל פעם שהוא הולך ימינה או שמלאה זה לא בגלל שכנוע פנימי אלא בגלל אינטרס פוליטי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הגולם הזה ראש ממשלה זה הסוף שלנו
דווקא טוב! תמיד אמרתי שעדיף חתול מת על פני BB.
בנט לפחות גולם חי ומגלמים בוקעים לעתים פרפרים יפהפיים.
מאד יתכן שכדאי שנחכה בסבלנות לבקיעת הפרפר.

למעלה