תפוזים מלכותיים על השטיח - המתחם ה25

Roei152

Well-known member
מנהל
אז שיר סוף סוף הסכימה לחזור להשקות ושמחה לחזור למתכונת ההששקות החדשה של החינוכית.. ..
הגעתי בשישי בדרך הכי קלה .. אימא שלי פגשה גיסה והקפיצה אותי לשם..
אחרי שהגעתי פגשתי את איימי , והצטלמנו WhatsApp Image 2022-08-26 at 14.14.21.jpeg
השחקן ששם לב אלי באופן מיוחד ושאל אם אני מעלה לאינסטגרם את התמונה המשותפת שלנו הוא ג'וש שגיא.. הוא אף זיהה אותי שיצאנו מהאולם , וניהל אותי שיחה יומיומית קצרה שאל על איפה אני גר ואף התכתבנו באינסטגרם קצרות , והוא הציע שנשמור על קשר ..
WhatsApp Image 2022-08-26 at 14.14.22.jpeg
אח"כ שיר הגיעה.. ובדיוק שעמדנו להכנס לאולם .. אחת המלכות של הסדרה הזאת מורין הגיעה.. דיברתי איתה על נשרים , והיא התפלאה שאני זוכר שזו סדרה שניה שלה עם חיות , הזכרתי גם אותך יוסי.. שישבנו באולם ניסתי להזכיר לשיר ששאלה אותי מי זאת את מורין מפוראבר היא לא זכרה .
WhatsApp Image 2022-08-26 at 14.14.20.jpeg

אחרי הפרקים כרגיל בחינוכית , היה פפאנל עם השחקנים .. בין הנושאים שעלו זה למה עלילת הסדרה חא מתעסקת בחברה בירושלים ומשלבת גם ערבים ,.. אני אמרתי שיצאתי נורא מבולבל , ואמרתי שהסדרה מאוד לא ממוקדת מבחינת עלילה .. הם חושדים בההוא והחשד מוביל לההוא .. כאילו בלאגן ..

WhatsApp Image 2022-08-26 at 14.14.29.jpeg

YossihNew

Well-known member
אח"כ שיר הגיעה.. ובדיוק שעמדנו להכנס לאולם .. אחת המלכות של הסדרה הזאת מורין הגיעה.. דיברתי איתה על נשרים , והיא התפלאה שאני זוכר שזו סדרה שניה שלה עם חיות , הזכרתי גם אותך יוסי.. שישבנו באולם ניסתי להזכיר לשיר ששאלה אותי מי זאת את מורין מפוראבר היא לא זכרה .
זה קצת מוזר לי שהיא הופתעה- אנשים זוכרים אותה משם, תאמין לי.

שיר לא יודעת מי זאת?! אני אזכיר:

נלי הצעירה מהאי (באמת, זה התפקיד הראשון שלה)

הייתה תקופה בטין ניק בצחוקיה וכאלה...

דפי מדפי וספייס בר!

והכי, הכי חשוב! היא הייתה דפנה בלהיות איתה! היא הייתה עם שני אביב! הלו?!

YossihNew

Well-known member
1661520744223.png

עוד דבר ששכחתי- היא לאחרונה הופיעה במפקדת, הייתה אחת מהחניכות. בפרק המפורסם של החיילות, נתקע לה טמפון ב... אה...

היה לה ציטוט זכור!

1661520861328.png

שיר m

Well-known member
אהה בסדר בסדר סליחה שאין לי את הזיכרון שלכם

YossihNew

Well-known member
היא מופיעה די הרבה בטלוויזיה...

נו, דאבל דב! לא?

התאומה של אור גרוס?

שיר m

Well-known member
לא שמעתי על דאבל דב עד שרועי צעק עלי היום דאבל דבבב

Roei152

Well-known member
מנהל
דאבבבלללל דבבבבבבבבבבבב!!!!!!!!!!
וי אפור אחד !!!!!!!!!

YossihNew

Well-known member
שיר לא רואה סדרות של אורי גרוס. היא לא מתחברת...

אבל זה לא מסביר איך היא יכולה לשכוח את מורין!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
זה קצת מוזר לי שהיא הופתעה- אנשים זוכרים אותה משם, תאמין לי.
שמע , היא כנראה לא רגילה להערצה , היא הילדה הזאת שכולם אאומרים "אה! היא שיחקה במבצע קיפוד "
הזרכתי לה את נשרים . שאלתי אותה איך היא התקבלה לסדרה במטרה להוציא ממנה שהיא התקבלה לסדרה בגלל נשרים , והיא אמרה לי את התשובה הבנאלית "עשיתי אודישן וכזה."

YossihNew

Well-known member
שניהם מוכשרים , רק אמרתי שדווקא בגלל ששירה מוכשרת הייתי רוצה לראות אותה בפרויקטים טלוייזינם משחקיים שלא מופקים ע"י ADD..
כמו הפקה בחינוכית או ביס..
'
דבר בשם עצמך, חלקנו רואים אותה בהצגה.
שמע , היא כנראה לא רגילה להערצה , היא הילדה הזאת שכולם אאומרים "אה! היא שיחקה במבצע קיפוד "
הזרכתי לה את נשרים . שאלתי אותה איך היא התקבלה לסדרה במטרה להוציא ממנה שהיא התקבלה לסדרה בגלל נשרים , והיא אמרה לי את התשובה הבנאלית "עשיתי אודישן וכזה."
היית צריך לשאול אותה שאלה יותר מעניינת. ואם אני הייתי רואה אותה בהצגה (יש לה אחת עם רועי רביב) הייתי מצטלם איתה והיא הייתה רואה הערצה מה היא.

שיר m

Well-known member
אז רועי הזמין אותי ואמרתי לו כןןןן

וכולם שם פשוט כל כך חמודים שזה לא יאמן
בשלב של השאלות רציתי לצעוק להם אתם כאלה חמודיםםםםםםם אבל אני ביישנית מדי

הסדרה ממש טובה, יותר ממה שציפיתי
יש מתח, יש שחקנים טובים
וכל מי שהיה מחכה כבר לפרק 3:-):

Roei152

Well-known member
מנהל
לפני שיצאנו מהאולם ראיתי כמובן את מעריצות גיאמבורך עטות על עילי שבא לפרגן לממיכאלה בסדרה הראשונה שלה ... והפעם לא התכוונתי לוותר על שניהם .. אבל קודם תמונה עם גיל וייס באולם ... WhatsApp Image 2022-08-26 at 14.14.18.jpeg

אח"כ עלינו למרחב , וכרגיל התחלתי לחפש אנשים מוכרים הצטלמתי עם אלעד
WhatsApp Image 2022-08-26 at 14.14.24 (1).jpeg
ואח":כ יצאו לי שתי תמונות גרועות עם היוצרות של הסדרה , רז ומיתר באחת לא רואים אותי בכלל..

WhatsApp Image 2022-08-26 at 14.14.25.jpeg

עידו היה המפוספס הסדרתי , ואמיר לא היה בכלל (התגייס לפני כמה ימים ) עם שניהם יש לי תמונות מהשקות קודמות ..
אבל אז ראיתי אותם !! הזוג הצלכותי של החינוכית סביבם הייתה סוללה קטנה יחסית של מעריצות , ולא יצרו בעיות בהפנמת המסר ו בלאגן במקום..
WhatsApp Image 2022-08-26 at 14.14.23 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-08-26 at 14.14.27.jpeg
וזהו אח"כ חיכית לאימא שלי במיקום שהייתה בעיה בהפנמת המסר, והא התבלבלה בכיוון של היציאה מהחנייה ..

YossihNew

Well-known member
ניחשתי שאמיר לא יהיה. עסוק בלהמריד את הצבא כדי ליצור את הדיקטטורה הטבעונית. רגע, אז שני הראשיים לא היו...

רק לאחרונה גיליתי שגיל בן זוג של אביעד. בטח קשה עם שני במאים! גיל הלא ביים את ביסי אליוט. זה היה איכותי.

YossihNew

Well-known member
אה, התבלבלתי לרגע...

טוב, אם אני הייתי שם היינו מתמקדים בעידו וגם במיכאלה.

והזוג המלכותי זה בכלל ניר ונטע. קצת כבוד.

Roei152

Well-known member
מנהל
טב בעילי היה קל להתמקד הוא היה ליד מיכאלה , ולא היו סביבו הר של מעריצות גיאמבורך , אלא רק סוללה קטנה .. עידו פשוט לא מצאתי אותו והעדפתי לעשות תיעדוף

YossihNew

Well-known member
כן הבנתי זה פשוט מפתיע אותי... אבל ת'כלס הם מתאימים שניהם חמודים. (כן כולם חמודים אצלי בסדר?! כולם! חמודים! וזהו!)
יש המון אנשים לא חמודים בכלל!

סביבו הר של מעריצות גיאמבורך
אומרים גיאורך כפי שראינו בהקרנה של מילאנו. ואם הן היו יודעות שהוא חבר של מיכאלה הן היו באות.

אבל הן באו למילאנו והתאכזבו, המסכנות.

למעלה