תפוזים מועצמים על השטיח - מיוחדת סיום עונה

Roei152

Well-known member
מנהל
אז יוסי ואני נסענו לסיום עונה של הסדרה הכי מיוחדת ומעצימה שקיימת - מיוחדת
אגב כבר שנסעתי ברכבת שמתי לב למפורסמים , דווקא לא מהתחום שלנו , קבוצה קטנה של חתני חתונמי שנסעוו מנתב"ג.. אבל לא התאמצתי לבקש תמונות למרות שעם אחד ממש רציתי לא בגללו , אלא בגלל הכלה שלו .. עומרי של מעיין רובין ..
שהגעתי לסינמטק היה קידום לערב סרטי אימה וליצן מפחיד הסתטבב , מה שהפחיד אותי היה שהליצן קוםסה שהוא הסתובב איתה בהפתעה ומהקופצה קפצה בוב מפחידה ולא הייתי מוכן.. נרגעתי קצת מהבובה המפחידה והנה יעל ליפשיץ הגייעה וגרמה לרעש מפתייע שהייתי גאה בו ..

1659468241443.png
אח"כ שעדין חיכיתי ליוסי שמתי לב שליהי בפינה כמובן שהססתבכתי עם הטלפון והיא הציעה לצלם בשלה . אבל בניגוד ליסמין היא שלחה לי באינסטוש ..
1659468443663.png
בדיוק יוסי הגיע וניסה להציל את המצב .. ומפה הוא יספר..

קבצים מצורפים

• 1659468410113.png
    1659468410113.png
    1.4 MB · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
ועכשיו... לחלק השני!

אז ככה. אני הגעתי, ואיך שהגעתי ראיתי התקהלות. כי מי הגיעו? שחר קפילי (מאור) ואופק פסח! אז כמובן שהצטלמתי איתם. בינינו- כששתי השחקניות הכי מוכשרות בקאסט לא נמצאות, אופק הוא ה-מוכשר בקאסט. בעיקר מבחינת הגברים.

1659469036948.png

1659469093687.png

מיד לאחר מכן נכנסתי וראיתי את רועי מסתחבק לו עם ליהי. שבמציאות היא פשוט מהממת ומושלמת (לא המלכה שלי! אבל היא מהממת, היא גם משפחת אצולה). אז עזרתי לרועי והצטלמנו כולנו.

1659469180181.png

ואז לקחתי את רועי החוצה כדי להצטלם עם שחר ואופק.

1659469225363.png

1659469261868.png

שמנו פעמינו לאולם. ואת מי ראינו ישר? עסוקה מאוד ומדברת עם כל המעריצים? נכון. והצטלמנו כי מסורת זאת מסורת. היא גם דיברה עם המון מעריצים על תלאתה, ואמרה שזאת "סדרה עם השחקנית של שיר". בכל אופן, מסורת זאת מסורת!

1659469323748.png

מיד לאחר מכן נכנסנו לאולם. ואז הביאו את כל השחקנים (הרבה פחות בבלגן ממקיף מילאנו) ואז הקרינו את הפרקים.

את התגובות שלי לגבי הפרקים כמובן תקבלו בשרשורי הפרקים! אבל רק עניין קטן:

אני חושב שהמעריצות של גאיוס במקיף מילאנו באו גם לפה, כי כל פעם שראו את תום הן התלהבו וקראו לו חתיך. והוא חתיך, כן? אבל הן צעקו כל כך עד שבסוף ממש השתיקו אותן. כאילו, אני מבין במילאנו גם אם זה מטומטם. אבל במיוחדת יש לך המון אנשים עם צרכים מיוחדים אז... בחייאת. וזה היה קצת דבילי לצעוק כל פעם "יאללה אלונה" "יאללה עילי" וכו'. אני גם אגיד שהסיום יהיה מאוד מעניין וגם מרגש.

אחר כך היה פאנל. פאנל עם שני כיסאות ריקים לשתי המוכשרות שלא הגיעו... אבל מה? בר עלתה בזום! אגב, צילמתי את העלייה שלה לזום והיא שיתפה.

מיכל דיברה על זה שההשראה באה מהמשפחה שלה (אני חושב שראינו את אלונה ומאיה האמיתיות!). ואמרה שליאור ירון בחו"ל.

בר דיברה על זה שזה התפקיד הכי רציני שלה. ותכל'ס כן- רוב התפקידים האחרים שלה ממש קומיים יחסית. והיא בכל זאת שחקנית מפוארת לגמרי! אבל כן, זה התפקיד הכי רציני שלה. כולל שלי.

ליהי דיברה על הקושי בלשחק מול בר כשהן גם שותפות לדירה.

כולם כמובן דיברו על איך שהסדרה מביאה דברים שלא רואים בדרך כלל.

אלה אמרה שהיא חששה מהתגובות אבל התלהבה מאוד ואהבו אותה מאוד, ושאפילו מישהי כתבה לה שבזכותה היא מתחברת יותר לאחותה האוטיסטית.

שחר אמר שמציעים לו משחקי מילים לעונה השנייה (מיכל אמרה שהחינוכית צריכה לבדוק. אולי לא תהיה?).

רועי אמר שהוא לא מגבה את הדרך של ירדן ושקשה מאוד לנסות להבין אותו. אגב, גם הוא וגם בר נפרדו בזמן הצילומים, אז... זה מוזר, איך היא הגיעה מרועי למיכאל? צריך מחקר. בנוסף- הוא דיבר על השותפה הנהדרת, נועה אסטנג'לוב, ובכה שהיא לא נמצאת. הסכמתי בכל ליבי.

ותום אמר שלא נדבר על כמה שהוא חתיך.

כמות האנשים שאמרה "זאת סדרה מיוחדת" וכו' הייתה גדולה.

אגב, עורכת התסריט האוטיסטית (אביב כוכבי? אבל לא הרמטכ"ל) אמרה שהיא הייתה ביום בו "פרח בר" התנשקה עם "תומצי" ובר אמרה לה שהיא זכתה בבחור החתיך באמת.

אגב, כמה שאלות מהקהל שהיו מעניינות:

ילד אחד קיבל את הזכות לשאול ואמר שהוא לא חשב על שאלה...

שאלו "איך זה להיות עם מאיה?" ורועי ותום צחקו ואמרו "את מי שואלים?".

ואז יצאנו. והיה עמוס עמוס עמוס. אבל הצטלמתי עם יעל.

1659469915262.png

ואז יצאנו החוצה בכלל! ורועי רשף נעלם לנו (לא שאנחנו צריכים, הרי אנחנו יודעים לתעדף דברים) והצטלמנו עם אלה. ואמרתי לה כמה היא מדויקת במשחק.

1659470068888.png

ועם טל. נו, אתם יודעים- אסף... לא לדאוג, שום ניצול לא היה!

1659470117684.png

עכשיו, חבר'ה, אני לא יודע מי התבלבל. אבל סביב תום היה תור עצום של אנשים שרוצים להצטלם איתו ("אם החיוך שלי קטן מרגע לרגע תגלו הבנה" הוא אמר) כאילו הוא לא נישק את נועה קירל אלא בעצמו נועה קירל. המון ילדות שצורחות ואמהות שמתעלפות! עד שכמעט כל ההתקהלות הזאת גלשה לכביש. ותום בחוכמתו אמר לנו "חבר'ה! בואו נעזוב את הכביש! שלא נידרס מאופניים, ואז יצא שלא הפנמנו את המסר מהסדרה!". אבל הצטלמנו ואמרתי לו שאני (ואת, שיר) זכיתי להיות מהראשונים שראו סדרה שלו כשהייתי בהשקת כפולה. הוא אמר "נראה לי שנפגשנו" ואמרתי שאין מצב... אולי יש לי פרצוף זכיר?

1659470278685.png

נערך לאחרונה ב:

שיר m

Well-known member

YossihNew

Well-known member
כל התמונות נהדרות! איזה כיף לכם! אני יושבת לי פה בשקט ומקנאה|טמבל|
גם כשבאת איתי להשקות לא הצטלמת בכלל... אז מה את מקנאה, שיר? אה?! ומה את עושה עם הקנאה?! מה, מספרת לתקשורת איפה אני מתנשק עם מישהי לא בחוזה?! כי זה מה ששיר עושה כשהיא מקנאה! את מספרת איפה אני מתנשק עם נופר סלמאן בזמן שהייתי אמור להיות עם ענבל ביבי?!

סליחה, הגזמתי.​

שיר m

Well-known member
נכון אני לא מצטלמת אבל נהנית מהחוויה... היי אני לא שיר ההיא! אני לא!
ואתה באמת צריך לדעת להפריד בין המלכות שלך שלא יהיה בלאגן|טמבל|

YossihNew

Well-known member
ואתה באמת צריך לדעת להפריד בין המלכות שלך שלא יהיה בלאגן|טמבל|
נופר וענבל יודעות להתחלק, הן חלקו בעדי אלון!

ולי לא אכפת, כל עוד שמרית בכס המלכות הראוי לה. וכל השאר יריבו על מה שירצו.

Roei152

Well-known member
מנהל
עד שכמעט כל ההתקהלות הזאת גלשה לכביש. ותום בחוכמתו אמר לנו "חבר'ה! בואו נעזוב את הכביש! שלא נידרס מאופניים, ואז יצא שלא הפנמנו את המסר מהסדרה!
ואני דיברתי על זה לפניו שזה מסוכן . הצעתי שתום והפמליה שלו יחזורו לסינמטק..
שמע ת כבודו של תום במקומו מונח , אבל נועה קירל היא אחת ויחידה ..

Roei152

Well-known member
מנהל
רועי אמר שהוא לא מגבה את הדרך של ירדן ושקשה מאוד לנסות להבין אותו​
הסיפור של ירדן , זה פשוט מה שקורה שלא מספרים דברים .. צריך לדבר .. עשית טעות גם אם לא בכוונה ? תתנצל , אל תתסתר .. ואל תתחיל לעשות דברי כדי שהוגד ישמר. זה יתפוצץ בסוף בעיקר אם נפגעו מכךל..

YossihNew

Well-known member
ואז תמונה עם פלא רז (שהתלהב ושיתף אחר כך באינסטגרם כי הרגיש כוכב ליום אחד) וזהו.

1659470317781.png

הלכנו למיכל, אמרנו תודה, אמרתי שהסדרה ריאליסטית, ושיתפתי באינסטגרם.

וזהו.

את הדעות על פרק הסיום תקבלו מחר! עם המון דברים מעניינים לגבי התגובות של הקהל!​

למעלה