תעתועי ראיה..

תעתועי ראיה..../images/Emo152.gif

לפני כמה שבועות בא אלינו לביה"ס מישהו שהעביר לנו שיחה. בשיחה היתה מצגת של תעתועי ראיה, וזו היתה החידה המרכזית.. מה אתם רואים בתמונה הזו? הוא הוסיף ואמר שבאיזה סקר שעשו לגבי התמונה הזו, רק 3% הצליחו לענות, והם היו עד גיל 9. אצלנו, מתוך 130 בנות בשכבה י"ב, רק אחת הצליחה לענות על זה.. אני מקווה שהתמונה שמצאתי היא ממש מדוייקת למה שהראו לנו, כי פתאום זה נראה לי כל כך ברור מה זה.. עשו טובה, אל תהרסו לאחרים
בנושא ההודעה השאירו את השורה ריקה, בתוכן ההודעה אתם יכולים לכתוב את הניחושים שלכם..

tttttttttt1

New member
לא יודע,,,זה פשוט הזכיר לי יש איך שראיתי את

התמונה..... אולי בנפשי אני ילד עד גיל 9

tttttttttt1

New member
תראה את התמונה המצורפת

לא הכי יצירתי ויפה אבל תנסה להפעיל את הדימיון...חחחחחחחחחחחחח

פספסת קצת..

יש שם פשוט הצללה.. מצד שמאל ליד העין וגם את האוזניים פספסת. . טוב, אני אנסה רגע:) כל מה שצריך הוא רק להוסיף קו אחד שאין שם כדיי לראות את הפרצוף עם גבולות ברורים, אותו צירפתי בצורה דקה יותר..

tttttttttt1

New member
../images/Emo6.gif

באמת התמונה שלי נראתה קצת מוזרה ומעוותת...חחחחחחחחחחחח..... אבל עדיין הצלחתי להבין שזה פרה, אז לא נורא..

shir92

New member
יווו (התשובה בפנים! לאלו שלא רוצים לדעת אותה)

הסתכלתי ואמרתי לעצמי פרה/שור/משהו בסגנון... אבל אמרתי לעצמי אם מלא אנשים לא הצליחו לגלות ורק מישהי אחת מתוך 130 גילתה זה כנראה לא זה... אחר כך ראיתי את התגובה של התשובה הנכונה ומסתבר שזו פרה

galoosh33

New member
אין "יותר מסובך" ו"פחות מסובך"

סה"כ כולן על אותו עיקרון. הסיבה היחידה שעכשיו זה נראה לך ברור לגמרי זה כי את יודעת את התשובה.

noyy

New member
../images/Emo6.gif

בחיים לא הייתי מגלה לבד. וואי עכשיו זה אשכרה ברור כשמסתכלים על זה ויודעים את התשובה כאילו איך לא שמתי לב :|

למעלה