תענו בבקשה..

mos34

New member
תענו בבקשה..

אין מצב שאני יוכל ליהיות מכונאי מטוסים בחיל האוויר??.. יש לי סכרת...

שיווה100

New member
הממ אני לא בטוחה לגבי זה

תצטרך לברר באופן מוחלט בתא מתנדבים. בכל אופן עקב הסכרת אתה מחוייב להיות בקירבה של 30 דקות לבית חולים, אין לי מושג איפה ממוקם הבסיס של חיל האוויר בו אתה מעוניין לתפעל מטוסים כך שתצטרך לבדוק את העניין הזה. למה אתה רוצה להיות מכונאי מטוסים?

תשובה

היי קשה לי לענוןת לך על זה תלוי מאד בפטורים הרפואיים שלך ובאישור רפואי מיוחד מקמ"ט מתנדבים במידה ותרצה תפנה אלינו להגיש בקשה לכך ואנו מבחן זאת באופן פרטני בסמוך לגיוסך בהצלחה

mos34

New member
קצת הבהרות עליי

אז קודם כל אני כבר חייל הפטורים שלי הם מרחקשל 30דקות מבית חולים פטור משמירות מפעילות גופנית מאומצת רופא בבסיס בכלשעות הפעילות בנוסף לא ישובץ למקצועות נהיגה,טיסה,צלילה וצניחה...עם פטורים כאלה אני יוכל ליהיות מכונאי מישהו שמע כל סכרתי שהוא מכונאי..?....

Green Eyes Dude

New member
יכול להיות שיש לו בנוסף לסכרת עוד משהו?!

או שהמצב של הסכרת, חמור משל אחרים?!

Morena15

New member
1. מה הקטע של הסימני קריאה?

2. הוא שאל משהו, ופירט על המגבלות שלו, למה שהוא יסתיר משהו אחר אם הוא רוצה תשובה כוללת? 3. הפטור הזה שנותנים- פטור מפעילות גופנית מאומצת לסוכרתיים הוא קולקטיבי, ואם המצב שלו היה חמור משל אחרים, לא היו מאפשרים לו להתנדב. !

Green Eyes Dude

New member
א, אני אוהב להשתמש בסימני קריאה! :D

ב, יכול להיות שאת צודקת, אני לא מבין בסוכרתיים.

mos34

New member
קצת סדר

אז קודם סכרת היא הסיבה היחידה שבגללה קיבלתי פטור מצה"ל אני כבר חייל התגייסתי לפני חודש ומן הסתם שהסכרת שלי מאוזנת אחרת לא היו מאשרים לי להתנדב...

למעלה