תעזרו לי בשיעורים לעזאזל

simpson

New member
תעזרו לי בשיעורים לעזאזל../images/Emo70.gif../images/Emo5.gif

שאלה שתיים-
הסבירו בלשונכם את ההגדרה "היסטוריה". שאלה שלוש-
אני צריך סיפור עממי שעובר במשפחה..למשל: משהו שקרה במשפחה,סיפור שסבא מספר לנכד והנכד לנכד שלו
ואין לי ממש משהו כזה.. למישהו יש איזה המצאה?

קבל

1. היסטוריה: דברי ימי העבר, תולדותיו של עם במהלך הדורות; התהליכים, האירועים והשינויים שהתרחשו בתולדותיו של עם, של ציבור מסוים או של תופעות. 2. תבחר אם סבא שלך היה בחו"ל או בארץ, באירופה או במקומות אחרים "סבא שלי סיפר לי שכשהוא היה קטן ב_____ (עירק,בולגיה,ארץ) לסבא שלו היה _________ (בנק, בית כנסת, סליק במסווה של מכולת) , המון אנשים היו באים כל יום, והוא היה עשיר עד שיום אחד ________ (גירשו אותם משם, הגיעו הנאצים, באו הבריטים) ולקחו את הכל. ואז סבא שלי פגש את סבתא שלי והם התחתנו...

simpson

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo26.gif../images/Emo13.gif

אבל העתקת את ההיסטוריה מאינצ´ אני צריך בלשון שלי..(בלשון שלך)

לא העתקתי את זה מהאינציקלופדיה ../images/Emo70.gif

מהמילון... דברי ימי העבר, תולדותיו של עם במהלך הדורות; התהליכים, האירועים והשינויים שהתרחשו בתולדותיו של עם, של ציבור מסוים או של תופעות. דברים שקראו פעם. תולדותיו של עם כלשהו במהלך הדורות שקדמו. המאורעות והשינויים שהתרחשו בתולדות אותו עם או קבוצת אנשים מסויימת.

De-Panther

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח.................

סבא שלי סיפר לי שכשהוא היה קטן בגן עדן לסבא שלו היה מלא בתולות המון אנשים היו באים כל יום והיה לו כיף עד שיום אחד התחילו להתפוצץ מחבלים ולקחת לו את כל הבתולות ואז סבא שלי פגש את סבתא שלי והם התחתנו

°·Flower·°

New member
שיעורי בית? שים לב../images/Emo123.gif../images/Emo142.gif

המדריך השלם לשיעורי בית-פרק א´: "מה שלומך המורה? הכל טוב המורה?" תעשה חיוך כזה גדול,ותשים לה תפוח מבריק בפינת השולחן
ברגע שהיא תשאל אם הכנת שיעורים-תגיד שהכלב אכל אותם!
וכשיאשימו ת´כלב תגיד שזאת לא בעיה שלך

swirrrly

New member
כל הזמן הכלב אוכל את שיעורי הבית..

אני לא מבינה! מרעיבים אותו בבית שהוא נאלץ בלית ברירה לפנות לאכילת ניירות?!! איפה צער בעלי חיים??

עפריקי

New member
חחחחח צחוקים איתכם!

אז ככה ההגדרה שלו להיסטוריה נכונה... סיפור... תספר למורה את הסיפור של כיפה אדומה... מה לא?! יכול להיות שכשאמא שלי היתה קטנה אז סבתא שלי סיפרה לה את הסיפור הזה כ"סיפור לילה טופ" ואמא שלי סיפרה את זה לי ואני אספר לילדים שלי, וכ"ו... מה לא!? ;) אין לי סיפור... לא חייב שיהיה סיפור בכל משפחה נכון!? אז תגיד לה ששאלתי את אמא והיא אמרה שהיא לא זוכרת\יודעת אם יש סיפור כזה... לפחות אצלנו זה עובד לפעמים=\ תירוצים... למה הם קיימים?! בדיוק למקרים האלה ואחרים;)

למעלה