תעזרו לי בבקשה

lital172

New member
תעזרו לי בבקשה

בקשה החרדות האלו. הפחדים האלו לא עוזבים אותי לרגע.כל כך קשה לחיות ככה. לחיות את זה כל רגע ורגע. אני בסוף לא חיה. אני חיה אתמה שעוד לא קרה. את הפחד מלאבד. ובנתיים לא מנצלת את הזמן שיש לי עם אותם אנשים. קשה לי אני תמיד משתדלת להיות מודעת..כי זה בא בבום אז אני מודעת להכל וחיה את כל רגע שלא יקרה כלום וזה מייאש ומתיש ואין לי כוחות ואני רק רוצה שזה ילך ממני... אני רוצה להפסיק לפחד...כואב לי הלב. .זה לא מניח לי. ועד שזה מניח זהחוזר שוב. אוף...

מישוהית

New member
היי ליטל

נשמע קשה לחיות ככה... אולי תדברי עם הרופא שלך על זה? אולי יוכלו לשנות לך את התרופות למשהו שיעזור לצמצם את החרדות האלו? ד``א - המלצה אישית, בענייני חרדה אני ממליצה לך לכתוב בפורום ``הפרעות חרדה - תמיכה``, פשוט הפורום הזה, כמו שאת יכולה לראות די מת... ותמיד את יכולה לחזור לפורום... התגעגעתי...

lital172

New member
היי מאמי

גם אני התגעגעתי..אומנם אני מעדיפ כרגע לא להיכנס לפורום כי יש הרבה כאב שם אבל אני תמיד במסרים בשבילך אל תהססי לרגע...אני כאן בשבילך.. ותודה הייתי היום בטיפול והחלטנו להחזיר את הכדור י זה גם לחרדות.. ואנימקווה שלאט לאט אני אצליח להתמודד עם זה אני אלך לכתוב את זה שם.. תודה.. ומקווה שאת שומרת על עצמך

../images/Emo201.gif

נורא נורא קשה לחיות ככה, עם פחד ודאגה בלתי פוסקים. יש משהו בדאגות שבאמת לא מאפשר לנצל את הרגע... הרבה אנשים סובלים מדאגות קיצוניות וממחשבות לא נעימות שנכנסות לראש, וזה משהו מאוד קשה ולא נעים, אבל משהו שאפשר לטפל בו, כדי להפסיק לסבול ממנו. אני חושבת שזה משהו שמאוד מאוד כדאי לטפל בו. את נמצאת כרגע בטיפול?

נסיכה4321

New member
ליטלי אהובה ../images/Emo23.gif

אני מבינה את הפחדים שלך, הפחד לאבד, חשוב מאוד לנסות לא לחשוב על זה ,לא לתת למחשבות האלה לשלוט לנו על החיים, אנחנו יותר חזקים ממחשבות האלה, חשוב תמיד לנצל כל רגע בחיים להנות ולישמוח, את מקסימה ואני אוהבת אותך כלךכ.. את יכולה להוריד ממך את הפחד הזה, שתנסי להאמין שהפחדים נמצאים בראש ואנחנו יותר חזקים מהם. זה טוב שאת משתפת ופורקת,זה מאוד עוזר ומצוין. לאט לאט אני מאמינה שתנסי להגיד לעצמך שהכל הפחדים נמצאים קודם בראש. ואנחנו חזקים עליהם ויכולים לשלוט . אוהבת אותך המון את יכולה תמיד לדבר איתי
גדול
ואוהב

למעלה