תעזרו להפיץ את הפורום

punker182

New member
תעזרו להפיץ את הפורום

למי שיש כוח לעזור לנו להפיץ את הפורום.. שיעבור בעוד פורומים בתפוז ויפרסם את ההודעה זאת: היום נפתח פורום רשמי לביט 69 בתפוז! נשמח עם תבואו לפורום ותכתבו! מי שלא מכיר את הלהקה יכול להיכנס לאתר www.Beat69.up.co.il זה הפורום: http://forums.tapuz.co.il/beat69 תודה

Chen Shesek

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo181.gifתפוז יעשו לך את העבודה

במהרה. ביום חמישי תראה

X Slider

New member
והפרסום הכי טוב

לשים בחתימה את שם ומספר הפורום. וכמובן כל שבוע תפוז מודיע על הפורום החדשים אז אתם תהיו ברשימה שמופצת בכל הפורומים ו-ג-ם אתם מוזמנים להתעלק על שרשור ה
אצלי בפורום (1446 - פרסומת לא סמויה בכלל!
) ולפרסם גם שם
. ביט69 שליטה ;].

H A J Y

New member
תגידו איך זה שהקומונה שלכם בקושי

עמדה והיו בה 10 גולשים ופתחו לכם פורום? נפלאות הסביון?

../images/Emo220.gifהיו בו דווקא המון אנשים!!

יחסית לקומונה!! בקומונות יש בממוצע משו כמו בין 20 ל40 אנשים...אין יותר מזה אולי בקומונה אחת או ששתיים.... ובקומונה שלהם היה יותר מ30!!=]

TAMIR182

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שחר אני אוהב אותך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

../images/Emo15.gif../images/Emo216.gif../images/Emo210.gif הי! אנשים!...

המ, תקשיבו. אני לא שמעתי את הלהקה, או הייתי בהופעה [להה><].. אבל$&@$%!$~ אתם נראים לי אנשים נחמדים וחמודים לאללה, ואני אשמח [ואפילו יותר] אם תשלחו לי שיר או שתיים [איך שתרצו] של הלקה למסנג'ר [אוו] Oס. נמ, בכל מקרה.. כל הלהקה כותבת בפורום, נכון? אז מי זה מי?
[סליחה על הבורות, אני מבטיחה (אני אופטימית) שאני אשתפר עם הזמן]. טוב, הבכתי את עצמי מספיק ליום אחד
.

punker182

New member
שלום..

אני לורל מביט 69.. אני לא יודע עם את יודעת... אבל כבר הקלטנו את אלבום הבכורה שלנו ( יובל משייגעצ הפיק אותו ) ןהאלבום ממש מתקרב לשלבי סיום.. אין לו עדיין תאריך יציאה מדוייק אבל הוא יצא עוד כמה חודשים.. לפניו יהיה סינגל שבטח ירוץ באינטרנט/רדיו וכל התקשורת.. בנתיים, את יכולה לשמוע אותנו דרך קליפים שצולמו בהופעות. כתבו לך את הקישורים באחת ההודעות.. תודה

../images/Emo15.gif../images/Emo216.gif../images/Emo210.gif הוהוהוXDD

הי, אני יודעת מי אתה
..................... רגע, אם 3 נכון? ואני יודעת מי אתה ומי זה רענן.. אין עוד אחד?

למעלה