תעודת לידה

טיטי17

New member
תעודת לידה

בוקר טוב שאלתי איך אני יכולה להשיג את תעודת הלידה שלי ממרוקו נולדתי בשנת 1955 שמעתי מכמה אנשים שנסעו למרוקו שזה אפשרי וזמין לכל אדם האם מישהו יכול להדריך אותי ? ממש מפריע לי שאין לי את תעודת הלידה שלי עד היום לא ידעתי שקיים פורום שכזה ממש היה לי כיף לעיין בו יום טוב לכולם

תעודת לידה ממרוקו

אם אתה מרוקאי אז מהערייה שבו נולדת, אם אתה צרפתי ממוסד המאחד את כל התעודות לידה של הצרפתים שנולדו מחוץ לצרפת דרך האינטרנט ב FRANCE DIPLOMATIE (אתר צרפתי). בהצלחה עו"ד ג'ולי דניאל

טיטי17

New member
תעודת לידה

תודה על התגובה המהירה . ידוע לך מי יכול לעזור לי לפנות לעיריה נולדתי בקזבלנקה בבית חולים סופו ואמא שלי אומרת שאני רשומה בעיריה ובהמשך תאריך החידה שלי 28.11.55 האם אני יכולה לבקש אזרחות צרפתית תודה מראש

תשובה לגבי אזרחות

אני לא יודעת לאן את יכולה לפנות במרוקו חוץ מהערייה של קזבלנקה, אך לגבי האזרחות צרפתית אני יכולה להגיד לך שאם את או אחד מההורים הייה צרפתי אז ניתן להגיש בקשה לאזרחות , ההליך ארוך וכמובן צריך לצרף מסמכים רבים (ניתן למצוא את הרשימה בעברית באתר שלי). את יכולה לפנות לקונסוליה הצרפתית להנחייה ולהיעזר בעו"ד אם תרצי. בהצלחה! ג'ולי דניאל, מומחית לאזרחות צרפתית

מעונין להוציא תעודת לידה

נולדתי בבי"ח בעיר ארפוד במרוקו האם עלי לפנות אליהם אשית בכתב או באמצעות הדואר האלקטרוני נא הנחיותייך כיצד עלי לפעול ע"מ לקבל תעודת לידה בברכה משה דהן באר שבע רחוב השופט אלקיים 30 נייד 0523567368

תעודת לידה

נולדתי בבי"ח בעיר ארפוד במרוקו האם עלי לפנות אליהם אשית בכתב או באמצעות הדואר האלקטרוני נא הנחיותייך כיצד עלי לפעול ע"מ לקבל תעודת לידה בברכה משה דהן באר שבע רחוב השופט אלקיים 30 נייד 0523567368

תעודת לידה ממרוקו

לדעתי יש להם אתר אינטרנט שדרכו ניתן להזמין תעודות לידה. אך אם ההורים שלך היו צרפתים אז צריך לפנות לצרפת. בהצלחה

גם אני מעונין להוציא תעודת לידה

גם אני מעונין להשיג תעודת לידה במידה והדבר יעלה בידך נא להודיעיני תודה ובהצלחה

טיטי17

New member
תעודת לידה

הי האם קיבלת איזו אינפורמציה איך אפשר להשיג ת.לדה ? אנא עדכן אותי תודה

למעלה