תסתכלו על הדברים משני הצדדים

dudu1

New member
תודה רבה

למה עד עכשו לא כתבתה על זה ואם אתה כול כך כן אז מה אם אלה ששלחו לפוצץ אוטובוסים עם ילדים קטנים

amor

New member
ערפאת רוצח ילדים

את התואר שלו השיג עראפאת ברצח ילדים. כיום הוא ושוטריו מבצעים לינץ` ברברי כפי שרק הם יודעים בצורה המזעזעת את כל העולם . עראפאת הוא בן דמותו של היטלר

זכריה

New member
גבלס ואדולף היטלר

לשקרנים אין בושה וגם אם אתה פלסטיני או יהודי מעורער וסהרורי אתה יודע את העובדות, גם את הפלסטינים הנוכחים רצח עראפת ששלח אותם להשתולל, לירות, להתפרע ולסכן חיי יהודים רק באשר הם יהודים סברה ושתילה, נו די עם השקר הזה. ליהודים לא היה קשר לטבח ושם חזרה על השקר לא תכשיר אותו. העם הפלסטיני שנוצר בשקר, חי בשקר וימות בשקר, ומתאים לעם הזה המנהיג העלוב, השקרן והרוצח העומד בראשו.

adham272

New member
באמת??.

אז אתה אומר שמה שעשיתם זה אנושי נכון? הריגת ילד בן 12 זה אנושי האב שלו שותק זה אנושי?גבר שהתחתן רק 4 ימים נהרג זה אנושי?ילדה קטנה ברחוב שבוכה על אביה שמת זה אנושי?אם אתה אומר שזה אנושי תגיד

dudu1

New member
אנושיאות

לא כל הדברים צינתה הם לא אנושיים וחבל שקרו אבל בכול המיקרים הם באו או נישלחו ליזרוק בקבוקי תעברה ולירות עלינו מה רציתם שביגלל שאתם שולחים ו או באים עם ילדים לא נגן על אצמינו מה יש לילדים קטנים לעשות בהפגנות שלהם

adham272

New member
למה?

תגיד לי כי שיש הפגנות בכפרים ובערים ערביות למה המשטרה צריכה להיות שם אם המשטרה לא היתה שם לא היה על מי לזרוק אבנים אבל לא אתם צריכים להיכנס לכל דבר

dudu1

New member
משטרה צריכה להיות שם

כן משטרה צריכה להיות שם אבל למה אתה לא נותן תשובה על טבח בסוריה ירדן ומיצרים אתה פוחד שזה נכון להן אין לך תשובה

adham272

New member
וגם עליכם אי אפשר לסמוך אתם עם הבעיות שלכם מעיפים את כל העולם שאפילו הוא נמאס לו ממכם

amor

New member
אתה אזרח המדינה?

אתה מקבל ממדינת ישראל את כל הזכויות כולל קצבת ילדים. דבריך הם כפיות טובה למדינה שמחזיקה אותך.

adham272

New member
רגע אחד

אולי אתה הבנת אותי לא נכון אני לא כפוי טובה אבל אני לא שוכח שלא רחוק מהבית שלי יש את העם שלי שנהרג יום אחרי יום ואני רוצה להגיד לך שאפילו בזכויתנו יש גזענות אנחנו לוקחים חצי מה שאתם לוקחים כמעט בכול דבר

amor

New member
כדאי שתבדוק את עצמך

בני עמך נפגעים מסיבה אחת ויחידה - הם נוקטים באלימות מיותרת שאינה מועילה להם ורק מחריפה את הסכסוך ומרחיקה את הפתרון. מה שצריכים אחיך לעשות זה להמנע מפרובוקציות ומאלימות והכל יבוא על מקומו בשלום. התנהגות אלימה ופרובוקטיבית גוררת בהכרח תגובת נגד שממנה עלולים גם להפגע בגוף וברכוש. מה היה צורך לשרוף את בית הכנסת ביריחו? למי זה הועיל? אני כבר לא מדבר על זוועת רמאללה.

למעלה