תסבירו לי איך זה

תסבירו לי איך זה

שאני בת ארבעים ואחת, ושולחת עוד פעם אהוב ללבנון? [אני מודה, חטפתי שוק קל אמש, ואין לי כוח לחייך אפילו, אני אתאושש, אל דאגה, אבל מה פתאום לוקחים גם זקיינים כמונו לשם?????????????] מי ייתן ויחרב נאסראללה ועמו כל חבר מרעיו [גם האירנים אינשאללה] וכדי שאלוהים שלהם יבין זאת, לבקשה צורפה הבעת תקווה בערבית.

טאKילה

New member
אין לי הזבר הגיוני.

רק אמרו שגם תושבי איזור ת"א להיות עירנים, אז אני לא ישנה נו.. סאמק נאסרלה. כנראה שיש צורך בגיוס כולל, וכל גיל יכול לסייע.

jozefin3

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo13.gifאין הסבר , במצבינו כל גיל

שווה משהו , גם מעל 40
ואמן , שכל משאלותיך יתגשמו במהרה

אין לי ממש הסבר

רק אולי הוא יכול לעשות את העבודה יותר טוב מאחרים.. מהצעירים יותר.. מחזיקה אצבעות ומתפללת איתך שמשאלותייך לגבי נסראללה יתגשמו במהרה אמןןןןן

tvrui10

New member
איך זה שכל הסבר מתחיל ב:

"אין לי הסבר".............. לי יש הסבר..אבל אין לי מצב רוח (אולי זו הסיבה לציניות).

שלום לאנשי הקסם...../images/Emo7.gif

מה אומר לכם .. לא נעים שנופלים טילים סביבכם.. חוסר האונים גדול.. במיוחד כששומעים שיש נפגעים..נקווה שיסתיים מהר..מקום עבודתי באזור חיפה ותארו לעצמכם איזה פחד היה לשמוע כל פעם במקום אחר נפילה... בתוך הפקק האינסופי ביצוע: יהודה פוליקר מילים: יהודה פוליקר ויעקב גלעד לחן: יהודה פוליקר זה בוקר עצבני אני מחכה שיעבור הכל מולי, אני והמכונית שלי תקועים בתוך הפקק האינסופי. עיר בלי הפסקה, מדינה בהמתנה מיד הפרסומות, אחר כך לך תדע. שמש בוקר מסנוורת ונועצת בתוכי שיני זהב, הרי החדשות הישנות, אותן שריפות, אותו שרב. אותם שירי מולדת ודיבורים על מלחמה, אין שלום, אף פעם לא היה. בוקר טוב לשלדים בארונות לשדים בקופסאות לא ניקח ללב ולריאות בוקר טוב ליושבים על מזוודות לנופלים בין הכסאות תמיד הכי קשה, זה לחכות. סטיקרים וסיסמאות אומרים לי איך ומה לקנות, כתובות על הקירות אומרות לי על מה למות, על מה לחיות. עונה לטלפונים ומקשיב להודעות נמאס לי לחכות ולחכות. בוקר טוב... =============== צהריים טובים לכולם..

חוסר אונים../images/Emo122.gif

זה בדיוק מה שהרגשתי הבוקר כשהיתי בחיפה ממש חוסר אונים ופחד, מודה שפחדתי... צהריים טובים ורגועים והטלפונים שקרסו...אוף..לא מאחלת לאף אחד להיות במצב של חוסר וודאות וחוסר אונים כזה...

למעלה