תנחשו מי בא לבקר?

isidora

New member
תנחשו מי בא לבקר?

חבר ותיק אותו לא ראיתי ה-מ-ו-ן זמן...
נפרדנו תשעה חודשים לפני שמאיה נולדה

מעין26

New member
מה אומרים במצב כזה?../images/Emo3.gif

מזל טוב או מילים לעידוד? אני חושבת שזה טוב זה סימן שהגוף חוזר לעצמו. בכל מקרה שיעבור בקלות ושלחתי לך מסר היום בצוהריים

מיהדר

New member
גם אני שמחתי בחודש הראשון, כיף

לחזור להיות "נורמלית". בחודש השני זה כבר עבר לי ועכשיו אני כבר סתם מתבאסת... שיהיה במזל!

nubi

New member
כשאמרת שעלית קצת

במשקל-רציתי להגיד לך שזה זה. מברוק!

ו שתי

New member
את יודעת מה?

כיף לך. נכון שאני לא מתגעגעת, ואפילו מפחדת קצת מהמחזור שאחרי, אבל די, נו, אני כבר לא זוכרת מתי היתה "הפעם האחרונה" ואני מתחילה לתהות אם זה בסדר. תתחדשי! ותהני מהתחושה שהנה, עוד מיילסטון בהתאוששות של הגוף שלך.

isidora

New member
הכוננות בוטלה

התראת שווא נעלם כפי שהופיע יותר טוב [-:

isidora

New member
אני לא עצובה...

וגם לא קופצת מאושר, יותר מתייחסת לזה בשוויון נפש. זה משמח שאוכל להכנס שוב להריון בבוא העת. זה מעיק לחזור להתעסקות הזאת. מצד שני זו התעסקות די מינורית בחיי, לא ממש התעסקות אפילו...

isidora

New member
וחזר...

מה זה המשחקים האלה?! אני יודעת להתמודד עם כן ואני יודעת להתמודד עם לא - הזיפזופ הזה לא ברור לי... יכול להיות שהפורמט משתנה?

אפרת12

New member
דבר ראשון - בשעה טובה

דבר שני - כן, הרבה פעמים יש שינויים לאחר הלידה, חוץ מזה שיתכן שמחזורים ראשונים יהיו אחרים מן הרגיל ואח"כ זה יחזור לקדמותו. מנסיון של בנות פוריות (מקרים קצת יותר קלים, כמובן)- יש כאלו שאצלן המערכת ההורמונלית פשוט התאפסה על עצמה. אצלי המחזורים הראשונים לוו בכאבי גב נוראיים בזמן הביוץ, וגם היו יותר ארוכים ממה שהגוף שלי רגיל (ז"א - באורך נורמלי...). יתכן דימום כבד יותר או קל יותר. בקיצור - כל וריאציה אפשרית

אפרת12

New member
אבל עיקר שכחתי

מה שחשוב לדעתי זה שעכשיו את יודעת שהגוף מתפקד ויש על מי לסמוך. ככה אני הרגשתי כשקיבלתי את המחזור הראשון.

גלשני

New member
מזל טוב?!?!

זוכרת את ההרגשה המוזרה/מרגשת הזאת
והזיגזג הדימומי הזה זכור לי כמאפיין את הפעם הראשונה שקיבלתי לאחר הלידה.

sugerbabe1

New member
../images/Emo58.gifיו זה בטח הרגשה מוזרה

אחרי כל כך הרבה זמן, בא לשאול לשלומך.

למעלה