תנו לי טופס להיום(אני ישקיע 40 ש"ח)

StiMpi1

New member
שאמרתי סושו ביום חמישי

שלחתי עליםה עם ה +1 [ כמו שאמרתי], שאמרתי ריינגרס ביום רביעי, שלחתי עליהם עם ה +1 כמו שאמרתי.... [למרות שהפסידו] אני בדרך כלל שולח מה שאני אומר, הפעם תיכננתי לשלוח טור באנקרים לא רציתי לשלב הפתעות רציתי זכיה בטוחה אבל פתח תקוה דפקו אותי ואם יהיה לי זמן אני אשלח אותם וכבר אמרתי לך שהמלצית עליהם בתחרות שעל כסף וזה כמעט אותו דבר

StiMpi1

New member
לא התכוונתי להפתעה מבחינת המשחק

אלא להפתעה מבחינת היחס.... ברור שארסנל יחס 1.25 יותר בטוח מאמפולי 4.5 אי אפשר להשוות בכלל

שמע אחי

לפעמים יש לך משחקים קשים שאתה ממליץ ואתה תופס אותם וכל הבוד אבל יש משחקים שאני פשוט לא מבין איך אתה כאחד עם די הרבה ידע ממליץ על משהו שאין אחוז 1 של סיכוי שזה יקרה(לא בהרכח מדבר על המשחק היום)

StiMpi1

New member
תבין אתה רוצה שאני ימליץ על משחק

ביחס 1.3??????? ואז התגובות יהיו פה "ואתה כאחד עם ידע אמור להמליץ על משחקים שהם לא 100% זכיה" אז דיי דוגרי, בווינר החוכמה היא לתפוס את ההפתעות ולא את היחסים 1.20 אז תגידו תודה שאני כל פעם מחדש נותן לכם רעיונות להפתעות אחרות, אז פעם נופלים פעם פוגעים הנה לדוגמא השבוע תפסתי עם סושו, ועם חיפה תיקו, ונפלתי עם רינגרס ומארסי, אבל לפחות אלה יחסים על רמה ולא 1.3 אז תפיסוק להגיב כל פעם שאני מנסה לתת לכם יחסים טובים שיכולים אם הם יתפסו להקפיץ לכם בהרבה כסף את סכום הזכיה.

למעלה