תנועת בית"ר

sagilap

New member
תנועת בית"ר

אשמח לקבל עוד פרטים על התנועה. תודה לעוזרים.

MS6

New member
אהלן שגיא...

הנה קישור המסביר מהי בית"ר.. באיזה עיר אתה גר?

MS6

New member
אממ התעייפתי...

תלחץ מצד ימין על "אודות בית"ר ישראל"...

MS6

New member
קריית חיים אה..

חבר שלי היה קומונר של הנוער העובד שם... לצערי הרב אין מעו"ז בחיפה.

sagilap

New member
תדע לך שפה זה פשוט גועל נפש

הכול שומר צעיר ונוער עובד ולומר עושים שטיפת מוח לאנשים מגיל צעיר(גילאי 7.8.9) הכול מרצ והעבודה שמאלנים. פיכס. מזל שהשכלתי לא ללכת לתנועות כאלה. אין פה הרבה נוער ימין, וחבל שכך.

MS6

New member
יש נוער ימין..

הבעיה היא של הממסד.. החבר'ה ממרצ, העבודה וההסתדרות עובדים קשה בשביל לפתוח כמה שיותר קנים של תנועות שמאל כי הם מבינים את החשיבות שבכך.. אצלנו זה אחרת, וזה שנים כך. קרית חיים זו עיר בפני עצמה או שזו שכונה בחיפה?

sagilap

New member
נוער הימין לא מקבל מענה דרוש

קריית חיים היא רשמית שכונה של חיפה, אך בגודלה ובמספר תושביה היא לא נופלת מגודל של עיר, נעשים נסיונות להפוך אותה לעיר, בנתיים ניסיונות אלו לא צולחים. חבריי הולכים רק לשומר הצעיר ולנוער העובד מפני שאין מספיק בחירה פה{לדעתי}, אז ברור שכולם ילכו לתנועות השמאלניות האלה. פשוט עצוב לי שהנוער פה ובארץ בכלל מחונך לערכים שמאלניים הזויים.

MS6

New member
אני שותף לדאגה שלך..

אבל לצערי הרב בית"ר לא יכולה לעשות הרבה בנידון.. צריכה לקום דרישה בקרב אנשים מהשכונה להקמת מעו"ז. תבין זה עסק יקר.

sagilap

New member
בסדר אני מבין

לא ביקשתי שתקימו פה מעו"ז. אבל בכל זאת... כדאי להיות בעניינים, אני חושב שאם המצב ימשיך להיות ככה ודורות על גבי דורות יחונכו על הערכים של השומר הצעיר והנוער העובד והלומר... לא יהיה פה רוב ימני בעתיד הקרוב. החינוך מתחיל מגיל צעיר. בגלל זה יש השפעה מאוד גדולה לתנועות נוער בעניין. חבל שהשולטות שבהן הן התנועות הנ"ל

MS6

New member
בכל אופן..

זה לא סותר שאתה יכול להיות חלק מהפורום.. ואגב, גם כשציפי (jabogirl) הצטרפה לבית"ר לא היה מעו"ז ברעננה ועכשיו יש שם מעו"ז.. ככה שאי אפשר לדעת מה יקרה עוד כמה חודשים.

sagilap

New member
כן אה

אני אמשיך לעקוב בנתיים שתהיה לכולם פה שבת שלום וסופ"ש מצויין.

למעלה