תמימות

ran refael

New member
מעט בעיות תאורה

לדעתי היה צריך להיות מעט יותר אפל, חשוך ומסתורי כך גם הבובה הייתה נראת יותר מציאותית אבל רעיון מעולה לתמונות, בהחלט מושך את תשומת הלב ומפעיל מעט את הרגש

Iggy Piggy

New member
האמת?

בקטן לא רואים שזאת בובה והתגובה הראשונה שלי הייתה "that's sick!" אבל פתחתי וראיתי שזו בובה וזה לדעתי פשוט הופך את התמונה לסתמית טכנית התמונה עשויה טוב, אהבתי את האור, ואת הקומפוזיציה ועומק השדה. אבל קשה לי מאוד להתחבר לתמונה

jinji0

New member
לא לטעמי בכלל.

התמונות מעבר להיותן מזעזעות, הן לא אסטתיות ונטולות (לפחות לדעתי הלא מי-יודע-מה מקצועית) מסר או ערך מוסף או כל דבר שיכול להגדיר אותן עבורי כאומנות. יש הרבה מאוד תמונות שזיעזעו אותי אבל בו בזמן גם הרשימו אותי ותפסו את תשומת ליבי. ואלה פשוט לא. :-\ נדב

yanic

New member
ולרגע חשבתי

שזה תינוק אמיתי, אממ.. או שזה באמת אמיתי?. חח זה מזעזע.. באמת.. עשה לי צמרמורת, ולא במובן הטוב של המילה..

לא, ממש לא אמיתי.

מזעזע - אולי. מאוד תלוי איך מסתכלים על זה ואיך רוצים להבין את זה ולראות את זה :)

דבר ראשון

מעריכה את הכנות שלך. דבר שני - לא מעריכה את הצורה שביטאת אותה. דווקא יש כאן מסר, זה נורא חבל שאתה אוטם את עצמך כדיי לא לראות אותו.

yanic

New member
מצטער אבל

אני אבטא את זה יותר טוב> התמונות באיכות טובה, הרעיון ממש לא לטעמי.. הרעיון זיעזע אותי, ואני מצטער שאני אומר את זה ככה.. הצילום יפה מאוד..

Bill Gatesss

New member
מצטער,

אבל גם אני לא ממש רואה פה תמימות...

התייחסות לתמונות

אתנסח בזהירות. לטעמי (ודעתי הלא מקצועית), התמונות באיכות טובה, ברורות, תאורה שהיתה מספקת אותי. הרעיון, חייבת להצטרף לדעות האחרות כאן בפורום, מזעזע. בתמונה הראשונה חשבתי שמדובר בתינוק אבל לאחר שהגדלתי את התמונה נרגעתי. בהתחלה חשבתי שאפשר לקבל את התמונה הראשונה (עם העיניים הקשורות) אפילו כאומנותית. אבל !! תמונות ההמשך מזעזעות. כיוון שהן מעוררות אסוציות מזעזעות וקשות. אני גם מתנהגת לקו המחשבה שאומר שמותר הכל בשם האומנות. אבל, כמו שאמרתי אני מבקשת להתנסח בזהירות ומבלי לפגוע במצלמת אני לא אוהבת אותן למרות שהן, קשה לומר, יפות. ואני גם לא מבינה מהו המסר. שבוע טוב ויצירתי

jinji0

New member
שימי לב שהדגשתי שוב ושוב כי

כל מה שאני אומר הוא לדעתי, לפי טעמי ונובע מתוך דעה אישית ומאוד לא מקצועית.. על אף שאני מתעסק בצילום אומנותי כמעט שנתיים ורואה עשרות ומאות תמונות ביום, אני לא מתיימר להיות אובייקטיבי. כי בצילום אין כזה דבר אובייקטיבי. לא התכוונתי לרדת עלייך או לקטול את תמנותייך - אני לא אהיה זה שימנע ממך להציגן בגלרייה. העניין הוא פשוט שאני לא הצלחתי למצוא טעם טוב כלשהו בתמונות הללו. שוב מצטער אם פישלתי בניסוח. נדב

אני אהבתי.

במיוחד זו עם הידיים הקשורות. עומק השדה מצויין כאן. חבל שאין חדות בגלל מהירות החשיפה. אני אישית אהבתי את הסידרה וכן חושבת שהיא מעבירה מסר. עובדה שזה זעזע. בובות, יש להן נטייה להעביר מסר שלילי בתמונות כשהן לא מצולמות בדרך שבא היינו מצפים לראות אותן. בקיצור יצאו תמונות נהדרות, הגוף מזכיר תינוק אמיתי ולרגע גם אני הלכתי שולל... והן אכן מזעזעות אבל בצורת הסתכלות מסויימת גם משדרות קצת תמימות, תמימות מאולצת.

תמימות מאולצת ולא התאכזרות

לתינוק חסר ישע ולא מוגן ? עד כדי כך שקושרים את עינין ידיו ורגליו ?

אני לא רואה את זה כמוך...

אסוצייאטיבית אצלי זה מתקשר לאימא ששומרת יותר מידי על הילד שלה... חונקת אותו מאהבה... מנסה להגן עליו ומרוב הגנה מה שהיא עושה, היא כובלת אותו. רק כדי שלא יסבול כביכול... אבל כל אחד רואה בזה משהו אחר לגמריי... על כן זו נקראת אומנות :)

זוועה!!

לא רואה אומנות בקשירת תינוקות. זה גובל בהתעללות, לעניות דעתי. מקווה שצילמת בובה ולא תינוק. אם זה תינוק...

frikin shin

New member
גם אני חשבתי שזה תינוק בהתחלה ../images/Emo3.gif

אז זה שחשבתי ככה כבר אומר שהתמונה מוצלחת
. הרבה פה אמרו שהם לא מצאו מסר בתמונה או שהיא סתם זיעזעה אותם בצורה לא טובה ואני לא מסכימה איתם בכלל.. אני חושבת שהיא מעבירה מסר ועוד איך, וכמו שאמרת, לכל אחד זה יכול להעביר בצורה שונה.. לי זה דווקא העביר מן תחושה של להסתיר מהילד את מה שקורה היום. שלא יוולד לעולם כזה, שישמרו על התמימות שלו. לא יודעת אם זה מה שניסית להעביר.. בכל מקרה - תמונות מאוד מוצלחות לפי דעתי

למעלה