תמיד יש פעם ראשונה!

Barbie G

New member
תמיד יש פעם ראשונה!

אני צריכה חיבוקים ועידוד! לא רוצה לספר מה קרה! אבל אני צריכה פשוט חיוכים! מקווה שלא תכעסו שפתחתי הןדעה.. אבל אני ממש זקוקה לזה! ארגגגגגגגגגגגג הוא מניאק מטמטם! אה כן ואני רוצה לספר משו כייפי: ההוא מהעבודה.. נסה לנשק אותי.. אבל אני לא מתנשקת אם אני לא יודעת שהאדם שלי אז לא התנשקנו! והוא די נעלב.. אבל אני אפצה אותו! הוא מותק!!!! אז תזרימו לי חיבוקים וחיוכים.. כי האקס שלי חתיכת אדיוט! ובבקשה אל תשאלו מה קרה... אני לא הכי רוצה לספר!

חיוךחיוךחיוךחיוךחיוךחיוךחיוךחיוך

ועכשיו, אחרי שהרסתי לעצמי ת'לחיים מרוב חיוכים, תקשיבי לי... בקשר לאקס.. הוא חתיכת אדיוט.. תעלמי ממנו. לא קיים. נוור האפנד. גוד. ובקשר לההוא מעבודה.. למה?? הוא חמוד! פאק איתך!! פצי אותו!! בהצלחה בהמשך חייך!
לאב יו! עדי..

Big White

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

קבלי אחד גדול

ס א ט י ן

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

וכמובן שהאקס חתיכת אידיוט.

yaooo

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo8.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

למעלה