תמונת הפליאוף לעונת 2003-2004

WorldCenter

New member
תמונת הפליאוף לעונת 2003-2004

תמונת הפליאוף לעונת 2003-2004: (מזרח ומערב) המזרח הוא הלא יציב (4 קבוצות יציבות יש במזרח פילדפיה ניו גרזי דדרויט ואולי בוסטון) לדעתי השמיניה של המזרח תראה כך: 1)ניו גרזי 2)דדרויט 3)פילדפיה 4)בוסטון 5)אורלנדו 6)ניו אורלינס 7)אינדיאנה 8)ניו יורק כל ההרבעת המקומות האחרונים (5-8) הם די הפכפכיים שלמשל ניו יורק יכולה ממש על המשחק האחרון של העונה להגיע למקום החמישי כמו שניו אורלינס תיהיה מקום שמיני. שמילווקי תנסה לפתיעה. (אבל גם בלי פייטון וחוסר מנהיגות יהיה לה מאוד קשה) ליו יורק יש סיכוי גבוהה לפליאוף אחרי החזרה הצפויה של מקדייס וההתחלשות של מילווקי ושל וושינגטון. אינדיאנה התחלשה בעקבות זקנתו של המנהיג רגי מילר ואולי גם בוויתור על בראד מילר אין לה רכז טבעי והם אפילו היו צריכים לחזר אחרי הרדוואי קשישה שיעזור להם לפליאוף (שגם זה לא עזר). אורלנדו מאוד התחזקה עם ההחתמה של האוורד - ועם קמפ ימשיך בשיפור שלו מהעונה שעברה אולי יש על מה לדבר בצד הקדמי ובחלומות הרטובים היל יחוזר והקבוצה היא מינימום מקום שלישי במזרח. ניו אורלינס תמשיך במגמה של השנים האחרונות ותפיל לפליאוף בלי כל בעיה. אולי מיאמי ואטלנטה ינסו לתקוף ולהלחיץ אץ המקום השמיני (כמו שעשו העונה ניו יורק וושינגטון של ג'ורדן על מילווקי) אבל אני לא רואה אותם בפליאוף המזרח פשוט חלש לוושינגטון טורונטו (תלוי) שיקאגו קליבלנד (למרות לה ברון) אין כבר מתחילת העונה סיכוי ושאיפות רציניות לפליאוף! נכון שפיפן אומר שפליאוף זה דבר לגיטמי העונה בבולס אבל מישהו באמת לוקח אותו ברצינות?? אולי עוד שנתיים שהילדים יגדלו יהיה על מה לדבר. טורונטו כבר לא תוכל להפתיע כמו שלפני שנתיים היא מצאה חור בזכות פציעות רבות של הקבוצות הירבות (למשל ג'ורדן) והשתחלה לפליאוף, השנה זה כבר לא יעזור לה. (גם עם קארטר בריא הסגל שלהם פשוט על הפנים וגם אין כבר את לני וילקינס). המצב של המזרח ממש על הפנים לעומת המערב אי אפשר לצפות ממנו להפתעות כמו במערב (ש12 קבוצות ילחמו על הפליאוף) המערב לדעתי: 1)לוס אנגלס לייקרס 2)דאלאס 3)סאקרמנטו 4)מינסוטה 5)סאן אנטוניו 6)פיניקס 7)פורטלנד 8)יוסטון המצב במערב לנכון כרגע מאוד קשה לחיזוי חוץ מהלייקרס שנראים כמו הקבוצה של כל הזמנים אי אפשר לדרג את שאר הקבוצות. מהמקום השני עד למקום החמישי ילחמו עליו בשינים 4 קבוצות שכנראה המפסידה בהם תיהיה לדעתי הספרס בעקבות החיזוק של מינסוטה, לדאלאס וסאקרמנטו יש סגל בהרבה יותר קשרוני מאשר לספרס הלא נסבלים בצורת המשחק המשעממת שלהם! לכן אני רואה אותם רק במקום החמישי העונה. על מקום 6-7 ילחמו שני קבוצות פורטלנד בלי פיפן ופיניקס הכשרונית לבסוף אני מאמין שלפורטלנד ימשיכו להיות בעיות, או עד שסטודמייר וראשיד יקחו את עצמם בידים ואולי יובילו את הקבוצה לפחות למקום השישי מאיפה שאני רואה את זה אין סיכוי. על המקום השמיני ילחמו העונה שלושה קבוצות! יוסטון שהיא המעומדת החזקה גולדן סטיט הכשרונית יוטה עם המסורת של 20 שנה בפליאוף (ואולי גם עם מגטי ובראד מילר) סיאטל עם ראיי אלן שרוצה להוכיח את הכשרון העצום שלו. ואולי גם דנבר עם החיבור מילר-הילרו-אנטוני החלשה במערב היא הקליפרס והם גם יכולים להפתיע עם ארינאס יחתום וכמובן עם בראנד. ממפיס זה סיפור אחר של כישרון אבל אין להם את הכלים בשביל פליאוף.

capsl0ck

New member
לישון?? הנה דעתי...

במזרח: 1. דטריוט - עם או בלי מיליצ'יץ', דטריוט לא נחלשה, והיא שומרת על הסגל היחסית גדול, ויציב, ואיתו היא תגיע למקום הראשון (אבל זה לא אומר כלום על הפלייאוף...) 2. אורלנדו - עם התחמתו של ג'ואן האוורד, המג'יק ללא ספק התחזקו. האוורד הוא לא בהרכח מה שהמג'יק צריכים, הוא בכל זאת 4 טבעי, כמו גודן. המג'יק צריכים 5 טוב ויציב, קמפ משחק כ5 רק בגלל שהוא זקן ועייף, בשנים הטובות שלו , בסיאטל לדוגמא, הוא היה 4 קלאסי. אם המג'יק היו מחתימים סנטר כדוגמת ברד מילר במקום האוורד, אני מאמין שהם היו ראשונים במזרח. תארו לכם חמישיה של אמסטרונג - מגריידי - גיריצ'ק - גודן - מילר . חמישיה מגוונת בצורה בלתי רגילה. אבל ככה לא יהיה... בכל מקרה, זה יספיק להם למקום 2 במזרח. 3. ניו ג'רזי - סך הכל לא נחלשו, ואף התחזקו עם ההחתמה של אלנזו. אני בכל זאת חושב שאלנזו הוא גירסה טיפ טיפה יותר טובה של מוטמבו. הוא לא שיחק כבר שנה-שנתיים ושחוק נורא... בכל אופן, לנטס יש את הכישרון והחומר להצליח עונה שלישית ברציפות, ומקום שלישי לא כזה נורא בשבילם. 4. אינדיאנה - הקבוצה הכי עמוקה בליגה סוף סוף תשיג יתרון ביתיות, לפחות לסיבוב אחד (וזה גם משהו...). אני מאמין שברד מילר יחליט להישאר (ולא ללכת לאורלנדו...
) והסגל ישאר אותו דבר, מינוס אריק סטריקלנד, אבל הוא ממילא היה מחליף שני לרכז. אני לא מספיק עם מה שאמרת שאין להם רכז טבעי. זה ממש לא נכון. ג'אמאל טינסלי, למרות שתי עונות בינוניות מינוס, הוא בערך הרכז הכי טבעי בליגה. אין לו קליעה בגרוש (הרבה בגלל שהוא פשוט לא זורק), והוא תמיד, אבל תמיד מעדיף למסור. בגיבוי יש את טימי הארדווי הוותיק, שזה תמיד טוב. אמנם רג'י הזדקן בעוד שנה, אבל אל הרינגטון (רק עליו אני צריך לפתוח ת'רד חדש, אני חושב שיש לו פוטנציאל להיות ממש ג'רמיין אוניל2) ובנדר התבגרו בשנה, ואם יקבלו מספיק דקות מתומאס, יש לפייסרס סיכוי ממשי בפלייאוף. 5. פילדלפיה - קבוצה יציבה, בראשות AI, ושוב, בלי החתמות מיוחדות, אבל יש להם תלכיד מצוין של שחקנים, ובעיקר המון קבוצתיות. כולם יודעים מה צריך לעשות (וזה לא רק לתת את הכדור לאייברסון ולזוז הצידה), ולארי בראון הוא מאמן מצוין. 6. ניו אורלינס - בארון דייויס הנפלא, פלוס פי ג'יי בראון שהחליט להישאר, ולהורנטס שוב יש קבוצת פלייאוף. הם יסתמכו בעיקר על הצמד דייויס את מאשבורן שיצעיד אותם לסיבוב שני בפלייאוף. לא יותר מזה. 7. בוסטון - הקבוצה השנואה עלי תיכנס גם השנה לפלייאוף, אלא הפעם ממקום נמוך יותר. עם ווקר, או בלעדיו, מתוך חוסר רמה במזרח, לסלטיקס יש מה שצריך בשביל להיכנס די בקושי לתמונה. 8. הפתעה! (או אולי לא...) קליבלנד - אני לא יתחיל לדסקס פה שוב על כמות הכישרון האין סופית של הקבוצה הזאת, אבל בכל זאת... וואגנר רכש עוד שנה של נסיון, כמו גם בוזר. ריקי דייויס ומיילס הבינו את התפקוד שלהם במערך, וזי הוא סנטר מעולה ובלתי מוערך. ההצטרפות של לברון רק תוסיף להם. אמנם זה עוד כמות אגו לחמישיה מפוצצת באגו, אבל לברון דווקא יכול לסדר אותם קצת. לא צריך לצפות מהקאבס להרבה, השנה מקום שמיני וסיבוב ראשון, שנה הבאה חצי גמר המזרח. לאט לאט. מי לא יגיע? -הניקס, גם עם מקדייס, קשה לי להאמין שהם יצליחו להגיע. מקסימום מקומות 7-8. -מילווקי, נחלשה משמעותית, איבדה את שני הפוינט גארדים שלה, מהקבוצות היחידות במזרח שבאמת נחלשו. וכל השאר... מערב: 1. סקרמנטו - הא הא! תפסיקו כבר לקטול את סקרמנטו. היא לא נחלשה מהעונה שעברה, ונמצאת באותו מצב כמו דאלאס וסן אנטוניו. וובר עוד יחזור, קאמבלה יתן עוד קצת דקות מהספסל, ג'ראלד וואלאס יקבל יותר דקות, ויהיה בסדר. 2. לייקרס - בהפרש של 2 משחקים.פתיחת עונה רעה של הלייקרס (14-12), בזמן ששאר קבוצות הצמרת בורחות. למזלם, אחרי פגרת האולסטאר הם יוצאים לרצף אדיר שבמהלכו הם מפסידים רק 8 משחקים. המומנטום לא מספיק, והם מפסידים לקינגס בגמר המערב... אחחחחח....... בכל אופן, הסיבה גם למשבר של פתיחת העונה וגם לרצף החזק בהמשך היא הרכב השחקנים. למרות פיל ג'קסון, יקח לליקרס זמן לחלק את כמות האגו בין כולם, ולמרות שפייטון ומאלון אומרים שהם באים לקבוצה של קובי ושאקיל, הם לא סתם יעמדו בצד. תאמינו לי. 3. ס"א - רובינסון פרש, אבל הוא לא נתן עונה אחרונה כל כך מרשימה (חוץ מהגמר). במקומו הביאו את נסטרוביץ', שיכול לתת קצת יותר תוצרת בצבע, ולהוריד קצת מדאנקן את הלחץ. הספרס ימשיכו להתבסס על דאנקן כמנהיג האולטימטיבי, והסגל היציב שלהם יביא אותם (רק) למקום 3. 4. דאלאס - תמשיך לרוץ בקצב שרק ריפליי יכול להראות, אבל תגלה שזה לא תמיד טוב. פינלי וואן אקסל הזדקנו בעוד שנה, וקצת יותר קשה לצאת למתפרצות ולרדת להגנה בזמן קצר. בכל אופן, דאלאס תיתן עונה סבירה, אבל בגלל חוסר בחיזוק לקבוצה, קבוצות יתחילו להבין את סגנון המשחק הפרוע, וילמדו לשחק נגדו. באמצע העונה דאלאס תיתן את לאפרנץ תמורת דרק אנדרסון מהג'ייל בלייזרס, ותרוץ קצת יותר, עד למקום הרביעי. 5. פוטרנלד - למרות שפיפן עזב, (ונראה לי שהולך להיות חיזוק, כי התפנה במקום בתיקרה) פוטרנלד עדיין מפוצות בכישרון (ובאגו). אפילו אם זה לא יתחבר, וולס+וואלס וכל שאר החברה יספיקו למקום 5. 6. מינסוטה - סגל טוב בהווה, שהצטרף אליו הסנטר (הלא כל כך מוערך בפורום הזה) אולווקנדי, שמוסיף להם סוף סוף אופציה טובה מבפנים. חמישיה של קאסל - האדסון - וולי - גארנט - והקנדי מן היא חמישיה בהחלט מרשימה, שתסיים לפחות במקום ה6 במערב. 7. יוסטון - יאו התגבר בשנה, פרנסיס הוא סופר סטאר, ומובלי הוא סקורר אנדרייטד. בנוסף אליהם יש עוד כמה שחקנים (פוזי, ובחורצ'יק ששכחתי את שמו, פורוורד שנה שנייה / שלישית, בררררר...). בכל אופן, חמישיה טובה, שעם קצת מזל, יכולה לסיים עוד יותר גבוה. 8. פיניקס. המשולש מארבורי ^ מריון ^ סטאודמייר בהחלט מרשים, אבל איתם נמצאים עוד שני שחקנים משלימים טובים מאוד, פני וג'ו ג'ונסון. נראה לי שעם סנטר, הסאנס היו מגיעים עוד רחוק יותר. מי לא? -גולדן סטייט, עם עזיבתו הצפוייה של ארינאס, אני חושב שכולם יתחילו להתגעגע אליו, ולהבין כמה הוא טוב. מי ירכז עכשיו? בויקינס? -סיאטל, האמת שאני מתחיל לפקפק במה שכתבתי 90 שניות קודם, אני באמת מאמין שלסיאטל יש סיכויים טובים להתברג במקומות 6-8. ככה שמילים רעות אין לי להגיד עליהם. חסר להם רכז, זה הכל. חסר לטפוז עם ההודעה הזאת לא נקלטת עכשיו...

kingeli

New member
ונאמר אמן

מהפה שלך לאלוהים , מי יתן והתסריט בין לייקרס וסקרמנטו יזכה להתרחש בדיוק כמו שצפית... רק תיקון קטנטן...במידה והקינגס והלייקרס מסיימים במקום הראשון והשני, אז הלייקרס יורדים בטבלה למקום השלישי, ואלופת בית המרכז עולה למקום השני(שמן הסתם היא תהיה ס"א או דאלאס). שני המקומות הראשונים מובטחים לשני אלופות הבתים.

1LIRONOS4

New member
לפי דרגים:

דרג א': מזרח מערב ניו ג'רזי לייקרס דטרויט דאלאס אורלנדו סקרמנטו ניו אורלינס סאן אנטוניו דרג ב': מזרח מערב פילדלפיה מינסוטה אינדיאנה פיניקס בוסטון פורטלנד דרג ג': מזרח מערב ניו יורק יוסטון קליבלנד סיאטל - גולדן סטייט דרג ג': וושינגטון יוטה שיקאגו דנבר שכחתי מישהו?

הערות

מזרח: 2) רק חבל שארמסטרונג לא יהיה באורלנדו בשנה הקרובה. 4) טינסלי נתן עונות הרבה יותר טובות מ"בינוני מינוס". אמנם אין לו מה למכור בהתקפה, אבל הוא שחקן הגנה מעולה- לא תראה מישהו עושה סל קל עליו, אלא אם כן יש לו יתרון של לפחות 10 ס"מ בגובה עליו. חוץ מזה הוא גם מארגן משחק סביר פלוס, עם בעיה יחידה שהוא לא מאיים על הסל. 5)השכחת שלארי בראון כבר לא בפילי? 8)מתי בדיוק דריוס מיילס הבין משהו? שנה שעברה הייתה עלובה ביותר עבורו. מערב: 1)קאמבלה עוד צריך להתקבל לקבוצה... 2)זה לא מה שקרה השנה במקרה?... 4+5) מה זה הטרייד ההזוי הזה? 7)אתה מתכוון לאדי גריפין אני מניח(פורוורד שנה שלישית).

capsl0ck

New member
*אדום מבושה*

וואי וואי... 2. מתי ארמסטרונג עזב את אורלנדו? 4. העונה הראשונה של טינסלי אכן היתה טובה, ובעיקר מפתיעה. העונה השניה היא בגדר אכזבה, כי ציפו ממנו שממש יוביל את הקבוצה. בכל אופן, הוא עדיין אחד השחקנים האהובים עלי, ומאילה שפשוט כיף לראות. 5. השכחתי גם שכחתי, איזה בושה... 8. אולי הבין זאת לא המילה הנכונה. אבל בגלל השנה החלשה שלו, הוא *הבין* שהוא לא אולסטאר, ובקושי כוכב. הוא הבין את המעמד שלו בקליבלנד. לזה התכוונתי, בלי קשר אם היתה לו עונה טובה או לא. 1. השכחת שקאמבלה חתם בקינגס?
2. זה בדיוק מה שקשרה השנה, אבל שנה הבאה יש להם הרבה יותר אגו ופוטנציאל לפיצוצים. 4. סתם טרייד חסר ביסוס שחשבתי עליו, דווקא לא רע מבחינת שתי הקבוצות. 7. כמובן! אדי גריפין! אני זוכר שבשנת הרוקי שלו כולם התפלאו איך זה שהוא לא נבחר למשחק הרוקיז.

kingeli

New member
לא קאמבלה

סונגאליה הוא השחקן שהקינגס החתימו. ארמסטרונג בדרך לעזוב את אורלנדו, בעיקר בגלל בעיות תקציביות, שום דבר לא סגור ועדיין קיים סיכוי לא מבוטל שהוא ימשיך שם.

capsl0ck

New member
ברררררררר

אני ממש לא בכושר... בכל אופן, הכוונה היא אותה כוונה, עוד גבוה שיתן קצת עומק מהספסל. (והוא לא יכול להיות יותר גרוע מפאנדברק...)

WorldCenter

New member
הי היי

פונדרבק היה שחקן בכלל לא רע עד שהוא הגיע לסאקרמנטו פשוט לא נותנים לא דקות והבטחון העצמי שלו מאוד קטן בגלל זה.

capsl0ck

New member
חוטב עצים, לא יותר מזה.

קשה לי להאמין שהוא היה נותן מספרים טובים יותר בקבוצה אחרת, הוא נמצא בסקרמנטו רק בשביל להשלים את הסגל, ושאם יקרה מקרה שגם דיבאץ' וגם קלארק יצאו ב6 עבירות, אז הוא יחליף את פולארד... אולי כדאי שהוא יחזור לקדנציה שניה באילת... תחשבו על זה, הוא וקני וויליאמס ביחד, קו קדמי לא רע בכלל...

Ploral Reaction

New member
טוב הימור שלי

למרות שעשינו דיון כזה לפני שלושה שבועות בערך לא? מילא :) מזרח : 1. דטרויט - אמנם המאמן שונה והסגל לא כל כך (מיליצץ מאוד זניח העונה לדעתי), אני בכל זאת חושב שעם המאמן הכי טוב בליגה חוץ מג'קסון הם יכולים להשיג מקום ראשון, עם סגל מאוד בוגר מנוסה ועמוק (למרות שלא ברור לי מי ימלא את המקום של ג'ון בארי ברוטציה). 2. לא מאמין שאורלנדו יתחברו כל כך מהר, וגם לדעתי הם עשו שגיאה עם הווארד, שמשחק על המשבצת של דרו גודן וימנע ממנו דקות יקרות ערך בשביל ההפתחות שלו. אני הולך על ניו ג'רזי, למרות שאני לא בונה על מורנינג, מרטין ובעיקר ג'פרסון ימשיכו להשתפר, ולפחות למקום שני במזרח זה צריך להספיק. 3. אורלנדו - פשוט כי אין אף בחירה יותר טובה, וכי לאף קבוצה במזרח אין שני שחקנים ברמה של מג'ריידי והווארד בהתקפה חוץ מניו ג'רזי. 4. אינדיאנה - למרות שאיזיאה תומס יישאר, במידה וברד מילר נשאר עדיין, לפחות בעונה הסדירה, הם יסיימו עם הביתיות. 5. פילדלפיה - מאמן פחות טוב, אבל עדיין סגל מצויין בשביל המזרח, וזה צריך להספיק לפחות ל5. 6. ניו אורלינס - השינוי בעמדת המאמן לא ישנה כמו שחושבים, ואם מגלור וביירון דיוויס יעשו את הקפיצה שהם צריכים המיקום יהיה גם יותר גבוה. 7, 8. קשה קשה... יהיה מאבק לדעתי בין אטלנטה, שפשוט יש לה סגל מצויין וקשה לי להאמין שהיא תוציא מעצמה עוד עונה כל כך גרועה, ניו יורק, שתעלה אולי רק בגלל החולשה של המזרח, כי יש לה סגל ממש לא מאוזן וגם זקן, אולי וושינגטון, תלוי בלארי יוז ואם ארינאס יגיע, ומאוד אולי קליבלנד, רק אם הכל יתחבר. אם לברון, ריקי דוויס, ואגנר, ודריוס מיילס יתנו עונה גדול, כולם ביחד, זה יכול להספיק אפילו ליותר גבוה, אבל קשה להאמין שזה יקרה, בטח לא העונה. מערב : 1. ספרס - בעונה הסדירה אין קבוצה יותר יציבה מהם, יש להם סגל פחות עמוק השנה ולכן אולי הם לא יסיימו ראשונים, אבל אני עדיין הולך איתם. 2. סקרמנטו - סגל מאוד עמוק, מאוד מאוזן, והם גם הויכחו שלפחות בעונה הסדירה הפציעות לא ישנו הרבה. 3. לייקרס - לא שזה ישנה לפלייאוף כמו תמיד, אבל עם רוטציה קצרה ושחקנים לא הכי צעירים בעולם, מקום ראשון במערב זה מעבר אליהם. ישמרו גם כוחות לפלייאוף, תסמכו על ג'קסון. 4. דאלאס - אולי יותר גבוה, קשה לדעת. לדעתי הורי יוסיף להם הרבה, בעמדה הכי חלשה שלהם בשנים האחרונות, והיותר חשוב, יסיט את נוביצקי חזרה לסמול פורווד ואת פינלי לסקנד גארד, שזה הרבה יותר משמעותי. פוטנציאלית, השנה הזאת אמורה להיות הטובה ביותר שלהם מבחינת בשלות הסגל, אבל המועמדות פשוט חזקות מדי. 5. מיניסוטה - התחזקו למדי, ועדיין יסיימו רק 5, בגלל החוזק במערב. יכולים להפתיע, אבל רק עם הדסון ימשיך להשתפר וקאסל יוכיח את עצמו בגדול. 6. פורטלנד - האמת, אולי אפילו יותר נמוך. הרבה יותר בגלל הפוטנציאל של קווינטל וודס וזאק רנדולף מאשר של הסגל העמוק והמעאפן שיש להם. 7. פיניקס - בחירות דראפט מצוינות, ג'ו ג'ונסון מריון וסטודמאייר עם פוטנציאל שיפור אדיר. כל עוד מרבורי ישחק כמו בעונה הקודמת, הם מינימום מקום שישי אם לא שביעי. 8. יוסטון - המון כשרון ופוטנציאל, אבל ליותר ממקום שמיני זה לא יספיק, אלא אם כן פורטלנד תתפרק לגמרי.

WorldCenter

New member
פורטלנד והספרס

פורטלנד - קבוצה עם כשרון רק שהכשרון שלה היה לפני שלוש שנים... חייבת להפוך את כל הסגל ולבנות את עצמה מחדש כל עוד דיוויס פותח ובהעדר סנטר טוב הם לא יוכלו להגיע השנה ל5 הראשונה ואל תשכחו גם את הבעיות הלא נגמרות שיש לחצי מהסגל... סאן אנטוניו - אוי איזה אלופה משעממת ועלובה הייתה לנו השנה רק בגלל רובינסון רציתי שהם יזכו באליפות, השנה כבר לא נראה אותם בגמר וגם לא בגמר המערב מקסימום סיבוב שני סאקרמנטו והלייקרס בהרבה יותר טובות מהם וגם השנה מול דאלאס היה להם הרבה מזל (הפציעה של נוביצקי) השנה הם יגמרו מקסימום מקום רביעי.

סלים וארזה

New member
מנהל
גם שנה שעברה קברו את הספרס יש להם סנטר אמיתי ליד דאנקן. השאלה היא לגבי הקו האחורי שלהם. האם ג'ינובילי יעשה את הקפיצה שכולם מצפים ממנו? האם טוני פארקר ימשיך במגמת העלייה שלו?

טוב, אני ער ומוכן לפעולה

*מזרח: השנה ניו-ג'רזי רק התחזקה והיא בוודאות של 90% לוקחת את המקום הראשון בסדירה במזרח. אחריה תהיה קבוצה של 5 קבוצות שייאבקו על המקומות הבאים: בוסטון, אינדיאנה, פילדלפיה, ההורנטס ודטרויט. על שני המקומות האחרונים ייאבקו 4 קבוצות- אטלנטה, ניו-יורק, קליבלנד ואורלנדו, כאשר האחרונה לדעתי תיכנס ל-8 הראשונות כמעט בוודאות. שאר הקבוצות- מיאמי, וושינגטון, מילווקי, שיקאגו וטורונטו הן קבוצות לוטרי בטוחות לטעמי. *מערב: כאן הסיפור מסובך יותר. עדיף שאתחיל מהסוף- קבוצות הלוטרי במערב לשנה הקרובה הן{תופים}: דנבר, ממפיס, גולדן-סטייט, יוטה. מממ...איך זה שיש רק 4 קבוצות לוטרי? כי השאר ייאבקו על הפלייאוף. ארבעת המקומות הראשונים שמורים לדאלאס, סקרמנטו, סן-אנטוניו ולייקרס. אחריהם יבואו מינסוטה ופורטלנד. ועל שני המקומות הנותרים ייאבקו 4 קבוצות- פיניקס, יוסטון, הקליפרס וסיאטל.

למעלה