תמונות.....

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
כבר נישיתי ללמד אותך פעם אחת

=====>>>>>>>> . . .
אני לא יודע איך מנקדים במחשב (פעם ניסו ללמד אותי ולא הצליחו אז אל תנסה שוב...
) בעצם...רגע... אני מנסה "לגזור" מהשאלה שלך את מה שנראה לי הכי נכון ולהדביק כאן. בוא נראה אם זה יצליח... מָרְס .
כבר נישיתי ללמד אותך פעם אחת
ב"ה שלחתי לך אז מסר אם אתה לא זוכר.

ליילנד

New member
לדעתי מארס זה הנכון ../images/Emo140.gif

רק אמרתי...
ב"ה שפעם אחת ניסיתי ללמד אותך .
לדעתי מארס זה הנכון

זו מילה לא עברית, אז גם ממש לא משנה קמץ או פתח, אבל עם רושמים את זה עם א' מארס זה כמו מָ כאילו A באנגלית שבאמת קיים ב-MARS. (למעשה נדמה לי שגם באידיש א' זה כמו פתח או קמץ ו-ע' זה כמו סגול).

צחקן

New member
---->

תמונות.....
ב"ה היתי בתל אביב והנה כמו שהבטחתי (אבל קצת באיחור) התמונות לחובבי הרכבות" צילמתי רכבת אחת בלבד, אני אוכתוב ב"נ שאעלה אותה. (כל שאר התמונות הם של אוטובוסים ) .
---->
ב"ה למישהוא יש מושג איזה חברות יש בישראל ממוינות לפי גודל ? .

צחקן

New member
===10===

תמונות.....
ב"ה היתי בתל אביב והנה כמו שהבטחתי (אבל קצת באיחור) התמונות לחובבי הרכבות" צילמתי רכבת אחת בלבד, אני אוכתוב ב"נ שאעלה אותה. (כל שאר התמונות הם של אוטובוסים ) .
===10===
ב"ה האטובוסים שבתמונה לפי סדר משמאל לימין : מרס, מיפרקית מרצדס, חללית של אריזר, מ.א.ן של דן, אטובוס בלתי מזוהה של אגד.

צחקן

New member
למישהוא יש מושג....

===10===
ב"ה האטובוסים שבתמונה לפי סדר משמאל לימין : מרס, מיפרקית מרצדס, חללית של אריזר, מ.א.ן של דן, אטובוס בלתי מזוהה של אגד.
למישהוא יש מושג....
ב"ה איזה אוטובוס הוא האטובוס שאני לא זהיתי. לי יש הרואשם שזה או אריזר אחד או מרס.

צחקן

New member
אין קול ואין עונה. ?

למישהוא יש מושג....
ב"ה איזה אוטובוס הוא האטובוס שאני לא זהיתי. לי יש הרואשם שזה או אריזר אחד או מרס.
אין קול ואין עונה. ?
ב"ה (ציטוט מההודעה הקודמת :) למישהוא יש מושג איזה אוטובוס הוא האטובוס שאני לא זהיתי ? לי יש הראשם (=נראה לי) שהוא אריזר או מרס למה ברק לא כ"כ נראה לי.

ארזS

New member
על איזה אוטובוס אתה מדבר ?

אין קול ואין עונה. ?
ב"ה (ציטוט מההודעה הקודמת :) למישהוא יש מושג איזה אוטובוס הוא האטובוס שאני לא זהיתי ? לי יש הראשם (=נראה לי) שהוא אריזר או מרס למה ברק לא כ"כ נראה לי.
ניסיתי ללכת אוטובוס אחרי אוטובוס לפי מה שאתה כתבת ואני לא רואה משהו נוסף. אולי אני זקוק למשקפיים...

צחקן

New member
האטובוס הכי ימני .

ניסיתי ללכת אוטובוס אחרי אוטובוס לפי מה שאתה כתבת ואני לא רואה משהו נוסף. אולי אני זקוק למשקפיים...
האטובוס הכי ימני .
ב"ה יש אוטובוס מאן בנתיב שלידו. עוזר משהוא ?

צחקן

New member
===10ב===

===10===
===10ב===
ב"ה סרקתיושיחקתי עם הצסעיםוהנה התוצאות :

מצב
הנושא נעול.
למעלה