תמונות.....

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
אתה צודק אנדי.

אני לא מעלה תמונות לעת עתה
הפורום כבר גדוש בתמונות שלך ושל ארזS, ולכן אחכה עוד יום-יומיים עד שהשרשורים יעברו לדף הבא וזאת כדי למנוע אי-נעימויות.
אתה צודק אנדי.
גם אני אתן עכשיו מנוחה ארוכה מתמונות... (אלא אם כן אצלם רכבות...)

ליילנד

New member
../images/Emo2.gif לא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אתה צודק אנדי.
גם אני אתן עכשיו מנוחה ארוכה מתמונות... (אלא אם כן אצלם רכבות...)
לא

התמונות שלכם נהדרות, אני תמיד מחכה להם בקוצר רוח, עוד, עוד, עוד

ארזS

New member
גם את צודקת ../images/Emo8.gif

לא

התמונות שלכם נהדרות, אני תמיד מחכה להם בקוצר רוח, עוד, עוד, עוד
גם את צודקת

ואולם יש משתתפים שהרבה תמונות מפריעות להם. אני לפחות לא רוצה להרגיז אף אחד... אז לא נורא... מנוחה קצרה מתמונות...

צחקן

New member
------->

גם את צודקת

ואולם יש משתתפים שהרבה תמונות מפריעות להם. אני לפחות לא רוצה להרגיז אף אחד... אז לא נורא... מנוחה קצרה מתמונות...
------->
ב"ה אל תדאגו המצלמה שלי היום עבדה קשה... (אבל לצערי לא הצלחתי לתפוס את 7004 (קו 9/8 פ"ת).

צחקן

New member
באיזה מפעל הם הורכבו ? .

בשבוע שעבר עברתי בטבריה
וראיתי נידרפלורים מתוצרת מ.א.ן בהרכבה ישראלית בשירות קונקס, כמו גם אוטובוס מרצדס O405 עם מס' פנימי של אגד (כמובן גם מס' רישוי) צבוע בצבעים של קונקס ומשרת בקוויה. כמו-כן, בשירות קונקס נוסעים גם מיניבוסי מרצדס "ספרינטר" זהים לזה שצילמתי בשירות דן שהושאל מסופרבוס (אגב, יש לו בעיות חמורות עם הגיר והמנוע).
באיזה מפעל הם הורכבו ? .

טוארג

New member
מרגלית - אוטובוסים מטונפים...

ההפרטה... .
ב"ה אסון למדינת ישראל ! ? ראו ערך : סופר בוס : אטובוסים מלולכים . קונקוס : 90 אחוז מאוטובוסיה ללא מרכב ישראלי (דבר שגורם לפיטורים ב"הארגז" וב"מרכבים"). קווים : אטובוסים מלכולכים ואני לא צריך לפרט עוד, כי יש עוד תלונות... .
מרגלית - אוטובוסים מטונפים...
והרשימה עוד ארוכה... נתיב אקספרס!! חחחחח

טוארג

New member
מרגלית - חברת האוטובוסים של מודיעין

מסקש = מבקש.
בתוך מודיעין: קווים לא נוחים, לא מגיעים לשכונות החדשות של מודיעין, מאחרים דרך קבע, יקרים (5.50!), מידיבוסים לשעבר של אגד מטונפים ומוזנחים (כסאות קרועים, שבורים...). כל הקווים מעגליים ולכן אם בקו מסויים יש 10 תחנות ואתה נמצא בתחנה הרביעית וברצונך לנסוע לתחנה השלישית, אתה צריך לנסוע 9 תחנות! (בקו ממוצע יש 25-30 תחנות) מחוץ למודיעין: המספור של חלק מהקווים לקוי: הקו לירושלים הוא קו 10, הקו לראשל"צ הוא קו 15. למה לתת לקווים בין עירוניים מספרים של קווים בתוך מודיעין? האוטובוסים (בדר"כ 0404 ו-וואן-הול) מלוכלכים למדי (היום נסעתי בקו 101למסוף 2000 בבוקר, ישבתי בשורה האחרונה ופתאום קפץ עליי מין פרפר או ג'וק ענק ומגעיל! איכס!), מוזנחים, למרות זאת - בקווים הבינעירוניים אין איחורים! (אחרי שהתקבלו המון המון המון תלונות). בעיה נוספת: במודיעין אין תחנה מרכזית ולכן כל הקווים לתל אביב, רמלה-לוד, ראשל"צ ופתח תקווה עושים סיבוב במודיעין ולאחר מכן יוצאים לכביש 443 דרך צומת שילת לכיוון מערב. בצומת שילת יש תחנה שבה עולים מדי בוקר המון המון אנשים, ולעיתים קרובות מאוד האוטובוסים בכלל לא טורחים לעצור שם (הנהג מסמן ש"אוטוטו בא עוד אחד" והבא בתור מגיע אחרי 20-30 דקות). אני חושב שלא צריך לתת למרגלית יחס של "עוד אחת מהחדשות האלה מהרפורמה" בגלל שמעולם לא היו קווי אגד למודיעין (אני מרעות, יש לנו 471 מתל אביב וירושלים פעם ביום, ופעם היה 200 ומשהו של דן... ממש מזמן אבל. יש לנו גם 16 ו-69 של סופרבוס) מרגלית זו חברה שקיימת כבר איזה 6-7 שנים, ובזמן הזה אני מאמין שהיה לה מספיק זמן להתארגן על שירות טוב ועל אוטובוסים נורמליים! בושה לעיר העתיד!

טוארג

New member
אני פותח את זה כשרשור חדש

בתוך מודיעין: קווים לא נוחים, לא מגיעים לשכונות החדשות של מודיעין, מאחרים דרך קבע, יקרים (5.50!), מידיבוסים לשעבר של אגד מטונפים ומוזנחים (כסאות קרועים, שבורים...). כל הקווים מעגליים ולכן אם בקו מסויים יש 10 תחנות ואתה נמצא בתחנה הרביעית וברצונך לנסוע לתחנה השלישית, אתה צריך לנסוע 9 תחנות! (בקו ממוצע יש 25-30 תחנות) מחוץ למודיעין: המספור של חלק מהקווים לקוי: הקו לירושלים הוא קו 10, הקו לראשל"צ הוא קו 15. למה לתת לקווים בין עירוניים מספרים של קווים בתוך מודיעין? האוטובוסים (בדר"כ 0404 ו-וואן-הול) מלוכלכים למדי (היום נסעתי בקו 101למסוף 2000 בבוקר, ישבתי בשורה האחרונה ופתאום קפץ עליי מין פרפר או ג'וק ענק ומגעיל! איכס!), מוזנחים, למרות זאת - בקווים הבינעירוניים אין איחורים! (אחרי שהתקבלו המון המון המון תלונות). בעיה נוספת: במודיעין אין תחנה מרכזית ולכן כל הקווים לתל אביב, רמלה-לוד, ראשל"צ ופתח תקווה עושים סיבוב במודיעין ולאחר מכן יוצאים לכביש 443 דרך צומת שילת לכיוון מערב. בצומת שילת יש תחנה שבה עולים מדי בוקר המון המון אנשים, ולעיתים קרובות מאוד האוטובוסים בכלל לא טורחים לעצור שם (הנהג מסמן ש"אוטוטו בא עוד אחד" והבא בתור מגיע אחרי 20-30 דקות). אני חושב שלא צריך לתת למרגלית יחס של "עוד אחת מהחדשות האלה מהרפורמה" בגלל שמעולם לא היו קווי אגד למודיעין (אני מרעות, יש לנו 471 מתל אביב וירושלים פעם ביום, ופעם היה 200 ומשהו של דן... ממש מזמן אבל. יש לנו גם 16 ו-69 של סופרבוס) מרגלית זו חברה שקיימת כבר איזה 6-7 שנים, ובזמן הזה אני מאמין שהיה לה מספיק זמן להתארגן על שירות טוב ועל אוטובוסים נורמליים! בושה לעיר העתיד!
אני פותח את זה כשרשור חדש
מצטער פשוט לא רואים את זה פה... אורן, איליה... תמחקו את ההודעה "מרגלית חברת האוטובוסים של מודיעין" שמעל זאת, ואת התגובה הזאת גם :)

צחקן

New member
===21 22 23===

תמונות.....
ב"ה היתי בתל אביב והנה כמו שהבטחתי (אבל קצת באיחור) התמונות לחובבי הרכבות" צילמתי רכבת אחת בלבד, אני אוכתוב ב"נ שאעלה אותה. (כל שאר התמונות הם של אוטובוסים ) .
===21 22 23===
ב"ה כאן נרא נידרופלור מספר פנימי 7259 מספר רישוי : 91 - 065 - 01 רוחץ את עצמו. האטובוס הנ"ל נראה אחרי / לפני נסיעה בקו 27. התמונה הנ"ל צולמה כמובן בתחנה מרכזית פתח תקווה שלא מזמן חגגה את שנתה ה125 .

צחקן

New member
===21 22 23=== מצטער.

===21 22 23===
ב"ה כאן נרא נידרופלור מספר פנימי 7259 מספר רישוי : 91 - 065 - 01 רוחץ את עצמו. האטובוס הנ"ל נראה אחרי / לפני נסיעה בקו 27. התמונה הנ"ל צולמה כמובן בתחנה מרכזית פתח תקווה שלא מזמן חגגה את שנתה ה125 .
===21 22 23=== מצטער.
ב"ה

צחקן

New member
------>

===21 22 23=== מצטער.
ב"ה
------>
ב"ה את אלה עבדתי די קשות לקבץ... בכל אופן, בין אם זה המקום ובין אם לא אני חיב להודות בראש וברישונה לקב"ה. כמו כן אני מודה לחברי יהודה על הצילים והפרחת היוזמה לנסוע לת"מ ת"א. וגם לאחי הגדול אדמיני (זה כיניו בתפוז) על העזרה בסריקת התמונות .

מצב
הנושא נעול.
למעלה