תמונות....תמונות....

מצב
הנושא נעול.

טומי*

New member
היו לי סידורים באלנבי ../images/Emo9.gif

תמונות....תמונות....

יום שישי 11.30 בבוקר
היו לי סידורים באלנבי

באיזור בית הכנסת הגדול. פתאום קלטתי את המגן שמש של אדון עובד במרחקים....בתחנה ע"י רח' רמב"מ

טומי*

New member
חדי עין (כמוני) ../images/Emo6.gif

היו לי סידורים באלנבי

באיזור בית הכנסת הגדול. פתאום קלטתי את המגן שמש של אדון עובד במרחקים....בתחנה ע"י רח' רמב"מ
חדי עין (כמוני)

כבר יכולים להבחין באוטובוס המצולם ביותר בארץ

טומי*

New member
כנראה היו הרבה נוסעים בתחנה...

היו לי סידורים באלנבי

כנראה היו הרבה נוסעים בתחנה...
כי אדון עובד עדיין לא בא

טומי*

New member
אפשר להבחין משמאל לקו 149

היו לי סידורים באלנבי

אפשר להבחין משמאל לקו 149
שהוא עדיין בתחנה

טומי*

New member
שנייה אחרי הוא כבר הבחין בי ../images/Emo6.gif

היו לי סידורים באלנבי

שנייה אחרי הוא כבר הבחין בי

כך הוא נראה לפחות

eggedan777

New member
רחוב אלנבי

היו לי סידורים באלנבי

רחוב אלנבי
זה אחד הרחובות הכי תוססים בתחבורה ציבורית ויש בה הכל החל באוטבוסים עד מנויות ספיישל כמובן יש גם מוניות שירות לטובת רחוב אלנבי וברחוב אלנבי זה גם בעצם דשרות אלנבי כי כמעט כל הרחוב הוא עמוס גם נבנוי רחוב אלנבי הכי אחד רחובות הקדומים ביותר של תל אביב בבקשה ראה הבדל בתקופה של פעם http://www.debriefing.org/images/TelAviv_Allenby_Street1920.jpg

טומי*

New member
היו זמנים ../images/Emo9.gif

רחוב אלנבי
זה אחד הרחובות הכי תוססים בתחבורה ציבורית ויש בה הכל החל באוטבוסים עד מנויות ספיישל כמובן יש גם מוניות שירות לטובת רחוב אלנבי וברחוב אלנבי זה גם בעצם דשרות אלנבי כי כמעט כל הרחוב הוא עמוס גם נבנוי רחוב אלנבי הכי אחד רחובות הקדומים ביותר של תל אביב בבקשה ראה הבדל בתקופה של פעם http://www.debriefing.org/images/TelAviv_Allenby_Street1920.jpg
היו זמנים

אני מעדיף את האלנבי של היום

מצב
הנושא נעול.
למעלה