תמונות שצילמתי מנתניה

אסף20

New member
יש עוד אבל..

שמתי כאן 21 תמונות וזה די מספיק. בודי אני מאשר לך לעלות את התמונות לגלרייה. יום שבת אני יהיה צלם קווים במשחק מול חיפה, נקווה לתפוס תמונות יפות.

שח28

New member
וואי

אסף אחלה תמנות כל הכבוד... אבל בשבילי בבקשה-תצלם קצת את ארביטמן!!!!!

בודי

New member
תודה שאתה דואג לי לעבודה יקירי

ולהעלות 21 תמונות לגלרייה זו חתיכת עבודה
יאללה הן כבר בדרך

אסף!!!!!!!!!!!!

אין אין עליך...
מתים פה עליך...
אתה הגדול מכולם...
אתה ת-ו-ת-ח!!!!!!!!!!!!!!!!
רק חסר דבר אחד.......: א ר ב י י ט מ ן!!!!!!(מה זה הקיפוח הזה????)

NAORNAOR21

New member
למה מי..

זה ארביטמן? קודם שישקיע במגרש אח"כ יקבל תמונה....חחחחחחח {כנראה בגלל זה הקיפוח}.

צודק, א-ב-ל...

אפשר לחשוב שכל מי שנמצא בתמונות השקיע את כל הנשמה שלו בשביל בית"ר... וחוץ מזה, רק על זה שהוא שחקן של בית"ר (ועל זה שהוא חייל
ועל זה שהוא יפה-תודה,אין מה לעשות...)מגיעה לו תמונה... כפרה עליו!!!!

NAORNAOR21

New member
צודקת א-ב-ל..........

במשחק הספציפי הזה כמעט כל מי שמצולם נתן תנשמה...... ארביטמן ממש לא....וגם מה שעשה בסוף המשחק ממש מגעיל....בושה!!!יש לו מזל שיש את אוחנה שנותן לו גב. {דרך אגב לא חסר חיילים בביתר אז אולי סיבה אחרת מותק-}

אסף20

New member
תודה אבל...

אני לא מאלה שאוהבים את ארבייטמן. עם כל השחקנים אני בקשר מצויין ומעביר להם את התמונות, אבל אצל שלומי זה תופעה שהוא חושב שהוא אלוהים. זה התחיל בזה שהוא בא ודרש ממני תמונות שלו בלי לבקש, המשיך בזה שהוא מתנהג לא יפה לאוהדים שמבקשים חתימות ותמונות, ונגמר בהתנהגות המתנאשת שלו. יש 2 שחקנים שאני לא יבזבז עליהם תמונות מיותרות ואלה מליחי וארבייטמן... מבין השחקנים שאני מטפח בצילום הם ברק יצחקי שחוץ מהיותו שחקן הוא בנאדם זהב שעוזר לכולם, מאור מליקסון- שהוא גבר ותמיד עוזר, וכמובן היידמן שהוא חבר שלי...

כוסאמו ההארבייטמן הזה

מרים את האף שלו יותר מידי שיוריד פרופיל ומהר אני שאני מבקש להצטלם איתו אחרי אימון רואה את התגובה שלו

שח28

New member
מה עד כדי כך?

ידעתי שזה נורא המצב איתו, אבל לא עד כדי כך. אתה יכול בבקשה לספר לי (לספר חח..) כאילו נתקלת ממש במצב שהתנהג לא יפה?? תסבירו את עצמכם בבקשה..

למעלה