תמונות נוספות לפריהנד?

yossin

New member
תמונות נוספות לפריהנד?

הגרפיקאית שלי, יש לה ספר עב כרס עם תמונות לשילוב בפריהנד. מעשה שטן, ומה שרציתי לא נמצא שם. יש אוספים או מקורות למציאת תמונות נוספות? תודה

Macpire

New member
הסבר על האתר??..

זה אתר שמכיל תמונות לשימוש בעיצובים שונים. המחירים שם מאוד נמוכים יחסית לאתרי תמונות בעולם.. במיוחד שהרמה המצולמת שם היא מאוד טובה

yossin

New member
לא הסברתי את עצמי. מצטער

אני מחפש דברים כמו שיש בספר ה ILUSTRATORS (זה השם?) של פריהנד, איפו שיש אלפי ציורים שאפשר "לשחק" איתם. אבל מעשה שטן, אין את הציור שאני רוצה. מצ"ב משהו שעשו לי לפני המון זמן במערכת אחרת ואני מחפש איך לבנות אותו או משהו דומה לו בפריהנד מקווה שכעת הסברתי את עצמי

romi1304

New member
אני גם רוצה הסבר

מה זה אומר שה"ציורים" הללו הם מעשה ידי שטן? ואם השטן עשה אותם, למה אתה רוצה עוד מהם? זה אומר שאתה שטניסט (או איך שקוראים לזה)?

yossin

New member
מה?????????.

"מעשה שטן" זה ביטוי בעברית ל"אין לי מושג איך לעזזל זה קרה" או משהו דומה
השעה משפיעה עלינו לרעה?

romi1304

New member
אין צורך בשעון

בשביל שתהיה לי השפעה שלילית על עצמי...

Macpire

New member
אהההההההההההה אז תגיד.....

אפשר לקרוא להם ככה וגם Cliparts תנסה להריץ פה חיפוש.. זאת סיפריה חינמית http://openclipart.org/ המנוע חיפוש שלהם לא כזה מוצלח.. לפעמים צריך לדפדף לפי ש גנרלי ולא משהו ספציפי. וד"א באתר שנתתי לך יש גם קליפאריט פשוט ישלבחור בחיפוש שזה יתמקד עליהם ולא על תמונות יש לך שם תפריט בחירה ליד שורת החיפוש. שוב פעם הכתובת: www.istockphoto.com מה אתה בדיוק מחפש ?:) לפעמים גם ניתן ליצור לבד בקלות או לעשות טרייס לרפרנס שהוא תמונה ולהגיע לתוצאה טובה. בהצלחה

yossin

New member
מה שאני מחפש

זה הקובץ שהעליתי בתגובה לכותב אחר הוא הוכן לפני הרבה שנים אני חושב בקורל דרו. אני רוצה להחליף את הגופן בחותמת ובפריהנד אני לא מוצא חותמת דומה. לכן אני מחפש חותמת שאוכל להראות לגרפיקאית שלי ולהגיד "כזה אני רוצה, תשתמשי בזה"

אז אם כך אין שום בעיה

תבקש מהגרפיקאית שלך שתבנה לך את החותמת שבתמונה, 5 דקות עבודה מקסימום.

למעלה