תמונות מהסט של הוריקן! O:

DarkSecretLove

New member
חח הולכת לעשות את פינתי

חח זה לא נראה שיש כל כך מי שיענה על הפינה שלך בפורום HIM .. את מוזמנת לעשות אותה תמיד כמובן,אבל אל תתפלאי אם לא תקבלי פיידבאק.. לצערי

RenanaD

New member
יש לי תחושה עמומה שהוא אוהב את כל השטויות

האלה, שנים אחורה, ולכן בשבילו זה לא טרנד... ועם כל כמה שאני אוהבת את גאגא, זה מעצבן. אף אחד לא יכול לעשות היום שום דבר בלי שיאשימו אותו בחיקוי שלה. היא יצירתית ועשתה דברים כ"כ שונים זה מזה, שהיא כיסתה כבר כמעט הכל... ואז אחרים מואשמים בהעתקה. הנזירות זה סתם נדוש ולעוס, היה גם הרבה לפניה. אני מאוד מקווה שהוא לא הולך להרוס לי את השיר שאני הכי אוהבת

DarkSecretLove

New member
בואי נגיד את זה ככה

גאגא הכניסה את זה ובגדול לתודעה של תרבות המוזיקה היום. היו כמה בודדים לפני גאגא שהיו שערורייתיים אבל הם לא התקבלו ביידים פתוחות כמו שגאגא התקבלה בחברה. הכי הפכה את המוזריות למיינסטריים ,ושמי שלא עושה את זה עכשיו לא נחשב "IN". לא יודעת כמה זה קשור לסטיותיו הקודמות של ג'ראד אבל זה כאילו ועכשיו שיש את האור הירוק הזה,הוא מנצל את הגל. הייתי תופסת מהקליפ הזה [או לפחות ממה שאנחנו רואים] הרבה יותר אם הוא היה יוצא לפני שנה מאשר שהוא יוצא עכשיו. כי עכשיו זה IN. לא יודעת זה מרתיח אותי שכאילו ומנסים לדחוף את שלושים לתקשורת יותר מדי..ואם הם יעשו קליפ פרובוקטיבי עם כובעים מוזרים ובגדים פסיכוטיים זה אומר שהם יזכו בעוד כמה מעריצים בסיסיים שכל מה שמעניין אותם זה טרנד.לא אוהבת את זה. אני לא אגיד שיחזרו לתקופת קפריקורן כי זה לא באמת מה שהם עכשיו.אבל שימצאו את האמצע,לא יותר מדיי מיינסטריים אבל שישארו גם אמיתיים לעצמם,כי זה לא נראה לי אמיתי בכלל כל הלטקס הזה ..לא נראה לי טבעי. ועכשיו הפסקתי לשחרר קיטור ולחפור אני הולכת לדפוק את הראש בקיר . SEE YA

Pooola

New member
התמונה עם הנזירה הקפיצה לי את המילה אלחנדרו

אז את לא לבד. אני מקווה שזה לא יהיה חיקוי עלוב של גאגא ושזה יהיה פיור שלושים שניות. כולי תחנונים!

למה כולם חושבים שהקליפ הולך להיות גרוע?

סבבה, נחרדתי מהתאומות פורנו את פורנו בע"מ בתמונות אבל חוצמזה לא הגעתי לאף מסקנה שכל אחד מכם הגיע אליה. כמה אינפורמציה כבר רואים בתמונות? אפשר לחשוב ברצינות שנייה? אני חושבת שג'ארד הוא בנאדם עם קצת יותר ראש על הכתפיים שלא הולך כל כך לפי המיינסטרים, וגם אם קורה והוא כן עושה את זה, הוא עדיין מוצא דרך להפוך את זה לשלו ולהפוך את זה לדבר מקורי ומעניין, הוא מכניס לזה מהעולם שכולנו מכירים והקליפ קצת הופך את עורו. לכן, אני לא מבינה למה כולם קופצים כאן מעל הפופיק. ולמה כולם נחרדים מזה שזה הולך להיות קליפ כל כך זול ולא צנוע.. אז הוא אמר שהקליפ יהיה מיני או סקסי או וואטאבר, בחיי, אנשים.. ראיתם את כל הקליפ שלהם עד עכשיו האם כל מה שהם עשו עד היום לא היה מקורי? החל מקפריקורן, דה קיל - שהם נראו בערך כמו כל להקת אימו בעולם אבל הם עדיין הצליחו להכניס לשמה את התובנות שלהם ואת העולם שלהם, דאמיט הקליפ הזה נעשה בהשראת סרט, היו בו מרכיבים מעולם של 30, אבל CTTE שזה קליפ שיש אותו בערך לכל להקה- של כל הקטעי לייב ומהעריצים, אפילו אותו הם קצת חידשו כשהם הוסיפו בצד כל מיני הערות ותובנות שלהם, אפילו אם זה היה רק במשפט אחד. אז אתם יודעים מה? אני סומכת על השיקול דעת שלהם, על הרקע והמידע התרבותי שהם רכשו ויש להם ועל האינטלגנציה והיצירתיות שלהם שהם לא יהפכו את זה לדבר כזה רדוד ומיינסטרימי. בזאת, סיימתי את דבריי

cloe101

New member
אין כל צורך להחרד...

אני חושבת שהם אנשים מאד בוגרים ויש לציין שטרי ריצ'ארדסון בתמונה שזה ענקי בפני עצמו... הקליפ לא יכול להיות כ"כ בוטה כי אז לא יקבלו עליו היתר שידור ב TV זוכרים מה עשו למדונה על justify my love? או על כמו תפילה רעש ,המון רעש והתנגדויות מה כבר יכול להיות?? זה בדיוק מה שהם מחפשים בקליפ החדש, זו דעתי האישית חבר'ה זה לא יהיה סרט פורנו אבל כנראה שזה יהיה בוטה לפנים! בואו נחכה ונראה מי לא ידבר עליהם...

DarkSecretLove

New member
תראי מסכימה גם עם מה שאת אומרת

בהחלט היה להם שיקול דעת בכל דבר שהם עשו. אני מקווה שגם הקליפ הזה יניב תוצאות כאלו. נצטרך לחכות ולראות כנראה.

cloe101

New member
בדיוק!

אני סוכת עליהם בעיניים עצומות...שאנון נראה כזה קול על האופנוע למות.

RenanaD

New member
אני ממש לא חושבת שהקליפ הולך להיות גרוע

מאיפה לי לדעת איך הוא? ראיתי רק 40-50 תמונות מהסט בערך, ושתי הדקות האלה עם תומו עכשיו. זה כלום. אני פשוט חוששת שאני, מבחינה סובייקטיבית, לא אוהב את התוצאה הסופית
כי "הוריקיין" זה השיר האהוב עלי, אז מן הסתם שאני רואה אותו בדרך מסוימת ושיש לו משמעות מסוימת לגבי... אני פשוט סקרנית לראות מה ייצא בסופו של דבר. עד היום כל הקליפים שלהם היו מדהימים וקלעו בול, אני מקווה שעכשיו לא יהיה שינוי.

למעלה