תמונות מהמלחמה!!!

einav1706

New member
תמונות מהמלחמה!!!../images/Emo206.gif

שלום לכולם! משיטוטים באתר ראיתי אתר שיתוף תוכן נחמד בשם היפ. אפשר להעלות אליו תמונות וסרטים של הגולשים. יש לי רעיון נחמד למי שרוצה - תושבי הצפון: יכולים לשתף אותנו (תושבי המרכז) באמצעות האתר בתחושות ובמה שעובר עליהם בצפון. אנחנו תושבי המרכז: יכולים לשלוח מסרים, דש"ים, מילות תמיכה ועידוד לתןשבי הצפון. הודעה חשובה גם למורים! ראיתי שכתבו בחדשות שמשרד החינוך ממליץ למורים לשלוח SMS לתלמידים ולבדוק שהם בסדר. ניתן להשתמש באתרי שיתוף תוכן כדי לשלוח הודעה מצולמת ע"י המורים ואחרי זה התלמידים ישלחו הודעות שהם בסדר. אגב, בדקתי וזה לא עולה כסף אם מצלמים במצלמת וידאו ביתית. אם שולחים הודעה מצולמת מהפלאפון אז זה עולה כמו SMS אחד וזה מופיע באתר וכולם יכולים לראות במקום לשלוח עשרות SMS לכל התלמידים. אני מצרפת קישור לאחד האתרים הללו. כדאי מאוד לנצל אותם!

Dino

New member
איכס...זה אתר נכה

תשמעו קטע...הייתי גם בהיפ הזה וזה אתר מפגר...אין שם בכלל גולשים וכל הקטעים שם נראים על הפנים. אם כבר להעלות קטעים אז עדיף בפליקס. יש שם גם אחלה קטעים על נסראללה..צירפתי קישור. וחוץ מזה...שהאנשים של סלקום יפסיקו להרוס לנו פה את הפורום ושיפרסמו בבאנרים למעלה.

למעלה