תמונות מהיום.

מצב
הנושא נעול.
גם סחבק נוהג לצלם את "האופניים"

תמונה מחופש פסח האחרון.
מלפני חודש. שיפץ אותה רמי (raminec).
הכחולים שלו צמוד לפריקות שלו: הוכחה שסחבק היה שם וקרוב מאוד לזירה....הכי קרוב שאפשר............שבת-שלום...

אורי404

New member
../images/Emo13.gif זכור לי. גם ליד פריקות וגם ליד

הכחולים שלו צמוד לפריקות שלו: הוכחה שסחבק היה שם וקרוב מאוד לזירה....הכי קרוב שאפשר............שבת-שלום...
זכור לי. גם ליד פריקות וגם ליד
עבודות תשתית וזכורה לי תמונה עם הפיז'ו האדומה בירושלים.

נתתי אותה מתנה לגיסי. הנה היא:

זכור לי. גם ליד פריקות וגם ליד
עבודות תשתית וזכורה לי תמונה עם הפיז'ו האדומה בירושלים.
נתתי אותה מתנה לגיסי. הנה היא:
היתה מכונית נהדרת עם מנוע יחודי של 1932 סמ"ק. אח"כ הפכתי לבורגני....
לילה טוב מעיר הקודש כל החודש.

אורי404

New member
וגם ליד אוטובוסים של "אגד".

תמונות יפות מאד.
במיוחד תמונה זו המראה את המקום לפני הנחת הפסים, אין לי ספק שלאחר הפעלת הרכבת באיזור זה, יהיה לתמונה ערך מיוחד.
המכנה המשותף: כולם ירוקים, ידידותיים לסביבה ואמינים מאוד.

גם תמונה זו מקסימה.

המכנה המשותף: כולם ירוקים, ידידותיים לסביבה ואמינים מאוד.
גם תמונה זו מקסימה.
לי יש חיבה רבה לכלי הרכב הנע על שניים - האופניים (ולא לאופנוע!), ואני זוכר לטובה את השנים בהן ההיתי גומא קילומטרים כל יום על האופניים שלי, בהן התקנתי ארגז ובו שמתי רדיו חזק. זה היה קצת מוזר לראות אותי נוסע באופניים ושומע רדיו, אבל שמתי על כולם פס. גם את האוטובוסים בתמונה אני מאד אוהב, לדעתי אוטובוס מדגם 303 הוא היפה ביותר מכל האוטובוסים שיוצרו אי פעם (אפילו לאחר המיגון נגד ירי...).

אורי404

New member
../images/Emo45.gif מסכים איתך.

גם תמונה זו מקסימה.
לי יש חיבה רבה לכלי הרכב הנע על שניים - האופניים (ולא לאופנוע!), ואני זוכר לטובה את השנים בהן ההיתי גומא קילומטרים כל יום על האופניים שלי, בהן התקנתי ארגז ובו שמתי רדיו חזק. זה היה קצת מוזר לראות אותי נוסע באופניים ושומע רדיו, אבל שמתי על כולם פס. גם את האוטובוסים בתמונה אני מאד אוהב, לדעתי אוטובוס מדגם 303 הוא היפה ביותר מכל האוטובוסים שיוצרו אי פעם (אפילו לאחר המיגון נגד ירי...).
מסכים איתך.
גם אצלי יש בעיקר חיבה או לכלי רכב קטנים במיוחד, כמו אופניים או דו גלגליים ממונעים, דהיינו: אופנועים או קטנועים או חיבה לכלי רכב גדולים במיוחד כמו רכבות או אוטובוסים. מבין האוטובוסים אין כל ספק שה-303 הוא מבין האוטובוסים ההכי טובים שיש ומנצח בנוק אאוט עצבני אוטובוסים מתוצרות אחרות באמינות שלו ובאיכות שלו, גם בממוגני ירי. אם זה מכונית, אז אני הכי אוהב מיניוואנים בסגנון רנו מגאן סניק, אופל זפירה וכו'. אלה הם רכבים שהם באורך מכונית רגילה, אבל גבוהים יותר ולכן נוחים יותר ונותנים תחושת ביטחון. אופנועים וקטנועים - כאמור לעיל, אני אוהב, אבל בארץ שלנו זה מאוד מסוכן ומחירי הביטוח יקרים והם לא אטרקטיביים ובינתיים אני רוכב באופניי עם הארגז מאחוריי ונהנה מאוד. מצ"ב תמונה לפני שקשרתי את אופניי בתחנת נורדאו באחד מימי שישי בסביבות שש בבוקר לפני נסיעה לרמלה.

אורי404

New member
וגם עובדים על זה.

תמונות מהיום.
תמונות שצילמתי היום (לפני פחות משעה) על העבודות לתחנת הרכבת החדשה של כפר סבא מרכז. ביום שלישי צילמתי תמונה בה רואים את מסילות הרכבת מתקרבות לגשר אסירי ציון. התמונה המצורפת היא מהיום וניתן לראות שמסילות הרכבת עוברות במעט את גשר אסירי ציון.
וגם עובדים על זה.
עובדים על מחלף סוקולוב. זהו רחוב סוקולוב לכיוון כפר סבא.

אורי404

New member
תמונה אחרונה לשרשור זה.

תמונות מהיום.
תמונות שצילמתי היום (לפני פחות משעה) על העבודות לתחנת הרכבת החדשה של כפר סבא מרכז. ביום שלישי צילמתי תמונה בה רואים את מסילות הרכבת מתקרבות לגשר אסירי ציון. התמונה המצורפת היא מהיום וניתן לראות שמסילות הרכבת עוברות במעט את גשר אסירי ציון.
תמונה אחרונה לשרשור זה.
ניתן לראות שסללו סביב איזור התחנה כביש, שיהיה חלק ממחלף סוקולוב ואם אני לא טועה, כביש גישה לתחנת הרכבת. שבת שלום, אורי.

promter

New member
תודה על העדכון, תוכל להסביר על

תמונה אחרונה לשרשור זה.
ניתן לראות שסללו סביב איזור התחנה כביש, שיהיה חלק ממחלף סוקולוב ואם אני לא טועה, כביש גישה לתחנת הרכבת. שבת שלום, אורי.
התמונה הזאת, ישר זה להוד השרון למעלה זה 531 ? ומה כוונתך למחלף סוקולוב? התכנון הוא ש 531 אמור לרדת לסוקולוב?

אורי404

New member
תודה, ברק.

התמונה הזאת, ישר זה להוד השרון למעלה זה 531 ? ומה כוונתך למחלף סוקולוב? התכנון הוא ש 531 אמור לרדת לסוקולוב?
תודה, ברק.
אז ככה. ישר זהו ההמשך של דרך סוקולוב. כלומר, זה לכיוון איזור מגדיאל שבהוד השרון. לגבי שתי השאלות האחרונות. אני כמעט בטוח, אך לא במאה אחוזים שיהיה מחלף סוקולוב ואני אסביר גם למה: א. מקימים את מחלף תל חי והאיזור של סוקולוב הוא איזור ראשי יותר ומפגש בין כפר סבא לבין הוד השרון. ב. אם אני לא טועה, בשלב זה נקודת הקצה של כביש 531 היא בסוקולוב, אך עליי להגיש שייתכן מאוד שאני טועה. בין אם יהיה מחלף סוקולוב ובין אם לא יהיה, סביר מאוד להניח שיהיה מפגש כלשהו בין דרך סוקולוב לבין כביש 531.

promter

New member
../images/Emo51.gif להסבר.

תודה, ברק.
אז ככה. ישר זהו ההמשך של דרך סוקולוב. כלומר, זה לכיוון איזור מגדיאל שבהוד השרון. לגבי שתי השאלות האחרונות. אני כמעט בטוח, אך לא במאה אחוזים שיהיה מחלף סוקולוב ואני אסביר גם למה: א. מקימים את מחלף תל חי והאיזור של סוקולוב הוא איזור ראשי יותר ומפגש בין כפר סבא לבין הוד השרון. ב. אם אני לא טועה, בשלב זה נקודת הקצה של כביש 531 היא בסוקולוב, אך עליי להגיש שייתכן מאוד שאני טועה. בין אם יהיה מחלף סוקולוב ובין אם לא יהיה, סביר מאוד להניח שיהיה מפגש כלשהו בין דרך סוקולוב לבין כביש 531.
להסבר.
נכון ללפני חצי שנה נראה שמאוד התקדמו בזמן הזה, בכל אופן נכון לאז הכשרת התוואי נמשכת עד קצת לפני כביש 402.

mucool2

New member
נורא דומה

תמונות מהיום.
נורא דומה
לשרשור הזה. לא נפגשתם במקרה?

אורי, מה מצב העבודות על מגרש החנייה

תמונות מהיום.
של תחנת סוקולוב?

אורי404

New member
אין חדש מאז הפעם האחרונה שצילמתי

של תחנת סוקולוב?
אין חדש מאז הפעם האחרונה שצילמתי
אותו מאז הפעם האחרונה. במידה שיהיו התפתחויות, אני, כמובן, אעדכן. זוהי תמונה מאותו שרשור בקישור שלמעלה יותר ומאז אין ממש שינויים באיזור הזה.

Golf Bravo

New member
תודה על העדכון

תמונות מהיום.
תודה על העדכון

מצב
הנושא נעול.
למעלה