תמונה....

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
נחמד. ../images/Emo51.gif

תמונה....
מהיום צילמתי במצלמה הדיגיטלית
נחמד.

אורי404

New member
איבגי, אם מתחשק לך...

עוד תמונה
0405 ברחוב לוינסקי
איבגי, אם מתחשק לך...
בעבר היית עושה כל מיני דברים נחמדים עם אוטובוסים (הוספת גלגלים, הוספת דלתות וכ'ו). בקיצור, אם מתחשק לך, קח את האוטובוס בתמונה הזה, ותשנה בו את הצביעה לצבע של האוטובוסים של "קווים", עם סמל החברה. בככה תהיה תמונת בכורה של 0405 אצל "קווים" (זה יהיה עוד כמה חודשים) - לפי מה שנכתב בעבר יהיו מכונות מעפיפי עבור קווים-עפולה החל מתחילת 2005. אני משער שיהיו גם 0405 מוחכרים או קנויים מאגד.

איבגי1

New member
אני ינסה..

איבגי, אם מתחשק לך...
בעבר היית עושה כל מיני דברים נחמדים עם אוטובוסים (הוספת גלגלים, הוספת דלתות וכ'ו). בקיצור, אם מתחשק לך, קח את האוטובוס בתמונה הזה, ותשנה בו את הצביעה לצבע של האוטובוסים של "קווים", עם סמל החברה. בככה תהיה תמונת בכורה של 0405 אצל "קווים" (זה יהיה עוד כמה חודשים) - לפי מה שנכתב בעבר יהיו מכונות מעפיפי עבור קווים-עפולה החל מתחילת 2005. אני משער שיהיו גם 0405 מוחכרים או קנויים מאגד.
אני ינסה..
אבל לא מבטיח

איבגי1

New member
אני גר בלוד... אבל...

תודה איבגי. איפה אתה גר?
ב"ה ומה הקשרשלך לרשל"צ אני אולי יכול לפגוש אותך!. (למרות שאני פתח תקואי, לרשל"צ אני נוסע כמה פעמים בשבוע).
אני גר בלוד... אבל...
כגע בלוד, אבל אני עובד בראשון במרכז. ובתל אביב כל יום כמובן, זה הדרך שאני עושה כל יום: מתעורר בבוקר עולה על קו 461 עד צומת בית דגן, שם ב 174/201 עד ךתחנה מרכזית הישנה בראשון שם ליד אני עובד. בחזרה בשעה 18:00 בערך עולה על קו 174/201/301 לתמחת ומשם לוקח קו 460 הישר ללוד שעוצר לי ממש ליד הבית, אני כל יום עובר בתל אבי למרות שאין בכך צורך,

מצב
הנושא נעול.
למעלה