תמונה שצילמתי ביוון

ika1970

New member
תמונה שצילמתי ביוון

המקום- סנטוריני בצד שנקרא OIA. ירדתי במדרגות וראיתי רגע בזמן שחשבתי שיהיה נכון לצלם אותו. השילוב של כל הצבעים היה נראה לי מושלם. אשמח לשמוע תגובות וביקורות.

damnuso

New member
תמונה מהממת..

היא נראית ממש ציורית... די טיפוס לכפרים בצבעים הלבנים שקרובים לים.... אהבתי גרם המדרגות ממש משתלב יפה עם הלבן הכלב והים

בר ר

New member
איזה תמונה יפה..

הכל משתלב מצויין וממש מרגישים את האווירה.. השילוב של הצבעים באמת מושלם!

ika1970 צילום מדליק! אני אוהב את

הקירות המתפוררים, את הגוונים של כל הצילום, את השקט והשלווה המיוחדת ליוונים. את יודעת הרגעים הללו שאת רואה מראה של רגע בזמן, בין אם זו שעת בקר מוקדמת, או אחר צהריים, ומעצם היותך במקום, המהות של הצילום היא לתעד, זו מילה - לתעד רגעים שלעולם לא יחזרו על עצמם. ממש מקסים!

ika1970

New member
תודה לכולם מכל הלב.

כחובב אמנות מושבע שממש מתרגש מיצירות שמחתי לשמוע ביקורות חיוביות על תמונה שצילמתי. אגב אני גבר בן 35 למי שחשב שאני ממין נקבה :) שוב תודה תודה תודה

art minded

New member
איקה - ילד של יום שבת

צילום מדהים... ואיזה יופי איך שהדלמטי מתלבש לו שם בתוך הנוף. ממש ממש יפה!

ika1970

New member
לא נראה לי.

צילום מקורי שלי לא זכור לי שפעם פירסמתי אותו כאן.

חושית

New member
יש לי זיכרון צילומי

אני יכולה לא לזכור שם אבל צילום כן ולי אני טועה, למרות שיש לי ספק בזה

art minded

New member
הצילום מוכר לי - לפחות הבתים והסגנו

והסגנון היווני. אבל את הדלמטי אני לא ממש זוכר. בכל מקרה אם אינני טועה איקה היה כאן גם בשם "ילד של יום שבת" בעבר ויכול להיות שהוא שם את התמונה לא מכבר כאן ולכן את נזכרת בה.
האם זה נכון איקה?

art minded

New member
כן ../images/Emo13.gif וגם היה איזה ויכוח בגלל

ביקורת שנתת על חלק מהעבודות של כמה אנשים כאן
וחלק אפילו נעלבו. אבל אני מניח שלא התכוונת להעליב. דיס מורטל אולי צריך ללמוד לקבל ביקורות כי הוא נפגע מכל אחד. אולי תסביר לו שבביקורת אומרים את מה שחשים גם אם היא לא מכוונת להיות טובה. אני צודק?

art minded

New member
טובה = בונה ../images/Emo13.gif

התכוונתי לביקורת בונה. לא כל ביקורת חייבת להיות בונה לדעתי. מה אתה חושב איקה?

ika1970

New member
אה... אמנות

אני אישית מתרגש מיצירות שמדברות אליי. קשה לי להישאר אדיש גם בביקורות שלי בין אם טובות או לעיתים גם פוגעות. קצת רקע על עצמי... אבי היה צייר ממש ברמה למרות שלא היה מוכר וגם אספן תמונות של אמנים מאוד מוכרים וכמי שגדל באוירת אמנות כנראה שנספג משהו. ובכל זאת אשתדל להימנע מלהעביר ביקורת אלא אם מישהו יבקש את עצתי.

art minded

New member
איזה סוג של אמנות מדבר אליך?

אתה רואה משהו מעניין גם באמנות מודרנית ובפוסט מודרנית? איפה אתה מציב את האמנות המופשטת?

vmkni

New member
התמונה הזו הועלתה בעבר

הדי רחוק, על ידי artgallery קישור להודעה המקורית

art minded

New member
הצלמן ../images/Emo13.gif אם תסתכל בקישור של התמונה

הזאת - כלומר תסתכל בכרטיס של ARTGALLERY תגלה שזה איקה בכבודו ובעצמו שקרא לעצמו פעם גם "ילד של יום שבת".

למעלה