תל"מ מאי מי עוד איתנו?

kanarit

New member
הי פיצפוץ זה כבר נכנס לתוקף שלשום

אז יאללה שיצא כבר

פיצפוץ1

New member
שלשום זה אושר בחוק, אבל....

תקראי בין השורות - נאמר כי נשים יולדות יזכו להטבה זו רק אחרי שהחוק יכנס לרשומות, וזה לוקח כמה ימים מרגע אישור החוק. אמנם אמרו שיבצעו את זה במהירות המירבית, אבל אני לא ראיתי שום עידכון מאז. אשמח לשמוע שזה אכן נכנס לרשומות כבר, אם מישהי יודעת.....????????????????????????????????

moa10

New member
היי גם אני פה - 29/5/07 ב"ה

הכבדות בשיאה, כל הגוף כואב ולוחץ, מחכה בקוצר רוח לבוא הנסיך הקטן ב"ה..... יש לי גם תל"מ נוסף מוקדם ב-3 ימים - 26/5/07. הלוואי ולא אמשוך מעבר לכך. בהצלחה לכולן.

maad1

New member
אנחנו באמת אחיות לתל"מ....

24.5 - אבל אני לא יודעת אם אגיע אליו כי יש לי סכרת הריון וכל הזמן מלחיצים אותי שזה אוטוטו יקרה ולא יתנו לי להגיע לארבעים ויותר מזה..... אז אני מחכה בסבלנות למרות שחוץ מכאבעם במפשעה וכבדות אין לי תופעות, לםחות לא כאלה שאני מזהה, (בטח יש לי צירונים כל הזמן ורק אני עוד לא מבינה את זה) אבל הבנתי שכשיגיע הדבר האמיתי אני אדע!!!! אז בהצלחה לכולנו

My Little Fairy

New member
צרבות + תינוקת בת שנה = אין לישון ../images/Emo122.gif, צר

צרבות כמו עכשיו לא היו לי מעולם. ממש התגלמות הזוועה. קרחונים לא עוזר.
, צרבות כמו עכשיו לא היו לי מעולם. ממש התגלמות הזוועה. קרחונים לא עוזר.

kanarit

New member
איפה כל תל"מיות מאי של השבוע ושבוע הבא?

האם כולן כבר ילדו או מתקרבות? מאחלת לכולן לידה קלה.

s h i r i n 1 0

New member
היי אני גם כאן ומתפקדת שבוע

37 תל"מ 25.5 בת 43 ככל הנראה לא יתנו לסחוב עד התאריך מכיוון שאני סכרתית ואני עם אינסולין 4 פעמיים ביום. ביקור ביום ראשון שעבר הכל היה בסדר והרופא אמר בשבוע 38 נבדוק ונראה כיצד לילד אותך? ששאלית מה הכוונה? אמר - אנחנו ניילד אותך עם זירוז. כמובן שנלחצתי לאחר שהגעתי הביתה אבל בביקור הבא אנסה למשוך עד 39 ולבוא לבקר בתדירות גבוהה יותר במרפאת אם ועובר ברבין כדי השטבע יעשה את שלו בלי התערבות רפואית. אני נפוחה בידים וברגלים מבצקות רצח שלא היו לי בכלל בלידות קודמות - (לחץ דם תקין) עדי כדי בכי. עם כל הנסיון שהיה לי בלידות מפחדת גם מהלידה עצמה.

אכדית

New member
אני - היום ../images/Emo42.gif

לא שמתי לב שיש שירשור מאי ופתחתי חדש |פדיחה| אבל לא נראה לי שהיום זה ה-יום.

תל"מ 25/5 - אני בסטטוס של "נשבר לי"

הרגליים נפוחות ומאוד כואבות, ואני טוחנת המון בעבודה כדי לסגור הכול ולסיים חפיפה למחליף שלי לפני שאני יולדת, אז אני ממש עייפה. גם אני קצת הקאתי ביומיים האחרונים בבוקר, אבל לא מתרגשת מזה... כל יום אחרי העבודה אני נשפכת על הספה ונרדמת לחצי שעה. וגם בלילה אני ישנה הרבה יותר שעות. אחרי הריון שלם של 5 שעות שינה בממוצע בלילה, מגיע לי לישון עכשיו קצת יותר, לא? חבל רק שאני קמה כל שעה לפיפי...

תלמ 17.5 בדיוק עוד שבוע ../images/Emo6.gif

דווקא מרגישה לא רע, למרות הבצקות. הצרבות היו זוועתיות, אבל עברו תודה לאל. נראה לי שאמשוך אחרי התל"מ, יש לי הרגשה כזאת שזה יקרה בשבועות, אין לדעת. אוף- היום שאלו אותי אם יש לי תאומים...אני לא כזאת גדולה, נשבעת... בהצלחה לכולנו!!!

baliliVboten

New member
אני פה 15/5

כל כך רציתי שהקטנה לא תצא על יום ההולדת של אחיה אבל עברנו את זה מזמן כבר, ועכשיו יש לי כל ערב צירים מעצבנים ולא ברורים, נמאס לי כבר

למעלה