תל"מ מאי מי עוד איתנו?

blumm1

New member
תל"מ מאי מי עוד איתנו?../images/Emo124.gif

מה המצב אחיותי לתל"מ? באיזה סטטוס אתן? אני כבר בכינויי אמא פילפילה.... חזרתי שוב להקיא אבל בסה"כ בסדר, ובכל זאת מתה ללדת כבר.....

21/5

נראה לי שמתחילים לי צירים,,, אני לא בטוחה, עוד מעט כשאסיים לאכול את הפיצה אתחיל לתזמן כן, הפיצה חשובה כי אחרי הלידה אני נכנסת למשטר!!

Island Woman

New member
27/5

מרגישה כבר בשלה.. פתאום החלה נפיחות בקרסוליים, קשה כבר לזוז, אף תנוחת שינה לא נוחה במיוחד.. מידי פעם מרגישה התקשויות, ביחוד שהיא זזה לה שם או יותר נכון- נדחפת..
קודם הרגשתי קצת התכווצויות... שאני אמשיך? חחחח

Island Woman

New member
ישר כוח!!! וכל הכבוד!!../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

מאמינה שמתרגלים לכל מצב....

תמר36

New member
גם לי הקרסוליים התחילו קצת להתנפח, מקווה

שזה יעבור אחריי הלידה. ולישון???????? שכחתי מה זה לישון מס' שעות רצוף בלי פיפי ולהנדס אלף כריות מסביבי.

roni11117

New member
גם אני במאי

היי. התל"מ שלי גם הוא ב-24 לחודש. הכל ב"ה בסדר אבל רוצים להיות אחרי

תמר36

New member
אני ב31.5.07. נראה לי שאני תמפוצצת כבר.

לפי האולטרסאונד זה עלול גם להיות מאוחר יותר. היא בועטת לי בצלעות וכמעט משתקת אותי.

kanarit

New member
מחר אני מתחילה חודש עשירי ../images/Emo3.gif

זהו. מחר זה התל"מ ואני כבר שבועיים תקועה על פתיחה של ס"מ ומחיקה של 30%. צירים התחילו בשבת האחרונה אבל חלשים רואים אותם במוניטור קטנים כאלה ולא תכופים. היום הרופאה אמרה שיש לי שבוע ללדת אח"כ נדבר כבר על מה אפשר לעשות. אני עדיין מקווה ללדת השבוע. שתהיה לידה קלה ובהצלחה לכולן.

kanarit

New member
מהפה שלך...

די כמה אפשר, מאחלת לך אסנת שלא תצטרכי לסחוב מעבר ל25/5. שתהיה לידה קלה ובריאה.

kanarit

New member
כן אני עוד פה ולא נראה לי שאני הולכת

ללדת היום. ראיתי שגם את כתבת שלא נראה לך היום. הם יסחבו אותנו עד הסוף הקטנים הללו.... אני מאחלת לך שתלדי לידה קלה מהירה ובריאה.

kanarit

New member
כן, זה הראשון שלי, ושלך?

מה יש לך בן או בת? איפה את מתכננת ללדת? אולי באמת נפגש בסוף

אכדית

New member
בת שניה

אסף הרופא... עוד מעט הולכת למוניטור, רק כדי לראות מה מצבי ולהעביר את הסופ"ש ברוגע.

פיצפוץ1

New member
תסתכלי על הצד החיובי של זה....

אולי תספיקי לזכות בעוד שבועיים של חופשת לידה............................. בינתיים מאחלת לך שיהיה לך קל, עד כמה שאפשר

למעלה