תל"מיות אפריל-הצטמצמנו? התפקדות

ronishir

New member
תל"מיות אפריל-הצטמצמנו? התפקדות ../images/Emo41.gif

יש סימנים שזה מתקרב??? רוצה לדעת אם אני היחידה שהפלאפל שלה לא נותן ואף לא רמז שלא לדבר על צירוני נחמה... משהו...

יש סימנים אבל לצערי הם יכולים

להופיע כמה שבועות לפני.... אני כבר ממש רוצה ללדת!!!!!! את הלידה הקודמת עברתי בשבוע 39.0 אז אני מקווה שגם הפעם אקדים למרות שהבנתי שזה ממש לא קשור והסיכוי שאצטרך לחכות ולחכות ולחכות קיימת בגדול אבל אולי בכל זאת....................???????

פלגיה

New member
"סימנים" היו לי משבוע 36

(התנפחות בפנים, פצעונים, צירים, עייפות) וילדתי בשבוע 39+5 ... אז זה באמת לא אומר כלום... ולא עדיף לך לעבור את ליל הסדר ואז ללדת?

ronishir

New member
לי לא! אני רוצה כבר לראות אותו |מאו

וחוץ מזה הסוף קשה ומתיש...

homamma

New member
אני עוד פה

הרבה סימנים אבל כולם התראות שווא בנתיים.

אפרתיו

New member
גם אני עוד כאן

ממחר שבוע 38. בימים האחרונים, סליחה על התיאור, אני קצת משלשלת.זה סימן מקדים, לא? וחוץ מזה יש לי תחושה פנימית שלא נשאר עוד הרבה זמן. מבקשת מהבובית שתחכה קצת, רוצה עוד זמן להתכונן נפשית, ו-כן, מתאים לי ללדת אחרי ליל הסדר. תחזיקו מעמד ובהצלחה לכולנו!

homamma

New member
לא רוצה לאכזב

אני כבר שבוע בענייני השילשולים - עד 3 פעמים ביום, וכמו שאומר השיר "הנני כאן". (ש. 38+3)

ronishir

New member
גם אצלי השבועות מתחלפים בשישי

ממחר נכנסת לשבוע 39 ואת מה שתארת לגבי "פעילות הקיבה" אני מרגישה כבר כל השבוע... אבל חוץ מזה NADA. לא צירים, לא פקקים ולא נעליים... מקנאה בך שאת לא היסטרית כבר ללדת...לי באופן אישי הסבלנות כבר מתחילה להפוגג

michal@gal

Active member
מנהל
אצלי לא היו סימנים בכלל

ולמרות זאת ילדתי ב-38+3. אתמול היה התלמ, והיום כתוב לי ביומן שאני צריכה ללכת למיון בלין להתחלת מעקב הריון עודף, ובמקום זה אני הולכת לביקור ראשון בטיפת חלב. ודרך אגב - כבר לידה רביעית, ועדיין לא פגשתי את הפקק הרירי. כנראה שכבר לעולם לא אפגוש אותו.

michal@gal

Active member
מנהל
אני עדיין מופתעת קשות מהלידה

שתפסה אותי בלתי מוכנה. וחוץ מזה, אחרי פעמיים שילדתי בסוף שבוע 42, מגיע לי פעם אחת ללדת מוקדם.

מרס24

New member
יום ג' הקרוב, ניתוח קיסרי

מקווה שהצירים לא התגברו עוד קודם, בנתיים לא סדירים. נמעס לי כבר מהעבודה, ליבי ליבי עם הבנות שהצטרכו לסחוב עד שבוע 42, איך אפשר

oshranm

New member
יש לי סימנים

אך יש סימנים, אתמול היו כאבים שזרמו מהגב לבטן למספרשעות ובהפסקות. אחר כך התקלחתי והכל נעלם. נראה לי שזה צירים, אבל מדוע אם כך אין כלום היום, והיום אני מרגישה מצויין, ואפילו זה היום הכי פחות כואב שהיה לי במהלך כל ההריון, והיו לי ימים קשים מאוד. אפילו היום יש לי כוח לעזור למנקה .... מצד אחד אני רוצה כבר ללדת ומצד שני עוד לא קיבלתי את התוצאות של משטח GBS שעשיתי ורק ביום ראשון או שני אקבל. אז אני מעדיפה להמתין עד אז.. שבוע 38+4

talitu

New member
עדיין כאן, תל"מ עוד שבוע וחצי...

אין סימנים, אבל אני רוב היום על הרגליים, ממש מתישה את עצמי במקום לנוח (בגלל כל המעבר דירה), אז למרות שאני מעדיפה שיחכה עד אחרי החג, מי יודע, אולי זה יהיה לפני. אתמול הלכתי להסתפר כדי שהשיער שלי "יתאושש" לפני הברית ועכשיו אני בשבלבי הכנת התיק (הגיע הזמן) מלפני יומיים יש לי צרבות, וכואב לי בצלעות...מוזר...זה תסמינים לחודשים מוקדמים יותר....

אני עוד פה...

תל"מ יום שני הבא. לא רואה אותו באופק... הילדה לא רוצה לצאת, אני דווקא בסדר עם זה! נראה לי שהיא רוצה להיות כשרה לפסח!

למעלה