תל אביב -צפת

מצב
הנושא נעול.

רז 80

New member
תל אביב -צפת

תל אביב -צפת
מישהו יכול לומר לי בבקשה איך אני יכול להגיע הכי מהר לצפת מתל אביב או מצומת רעננה תודה יניב הקטן

אגד- קו 846

תל אביב -צפת
מישהו יכול לומר לי בבקשה איך אני יכול להגיע הכי מהר לצפת מתל אביב או מצומת רעננה תודה יניב הקטן
אגד- קו 846
רכבת מרכז ארלוזרוב מסוף 2000 עד צפת רח' שפרינצק 163 האוטובוס יוצא בשעה 17:00 מרציף 41

shooky33

New member
ובשאר שעות היום...

אגד- קו 846
רכבת מרכז ארלוזרוב מסוף 2000 עד צפת רח' שפרינצק 163 האוטובוס יוצא בשעה 17:00 מרציף 41
ובשאר שעות היום...
אתה יכול לתפוס רכבת מת"א לעכו ומשם אוטובוס לצפת קו 361 עובר שם בערך כל חצי שעה או באוטובסים קו 842 מת"א ואז בראש פינה לעבור לקו 459 שנוסע לצפת או קו 841 מצומת רעננה ולהחליף בראש פינה ל-459

mister K

New member
841 הוא קו איטי מאוד

ובשאר שעות היום...
אתה יכול לתפוס רכבת מת"א לעכו ומשם אוטובוס לצפת קו 361 עובר שם בערך כל חצי שעה או באוטובסים קו 842 מת"א ואז בראש פינה לעבור לקו 459 שנוסע לצפת או קו 841 מצומת רעננה ולהחליף בראש פינה ל-459
841 הוא קו איטי מאוד
841 הוא אחד הקווים הכי איטיים בארץ. הוא עוצר בכל תחנה בדרך ולוקח לו למעלה מ-4 שעות להגיע מתל אביב לקרית שמונה. שתי הדרכים הטובות ביותר להגיע מתל אביב לצפת הן או לנסוע ברכבת עד עכו כמו שהצעת ושם לעלות על קו 361 לצפת, או לנסוע בקו 846 שיוצא בשעה 17:00 מהתחנה המרכזית החדשה (ולא מרכבת מרכז, יש טעות באתר המודיעין. האוטובוס עוצר בתחנה שבדרך נמיר מחוץ למסוף ארלוזרוב בערך ב-17:10). אגב, בימי ראשון יוצאת נסיעה נוספת של קו 846 לצפת בשעה 10:30 בבוקר.

shooky33

New member
נכון... אבל

841 הוא קו איטי מאוד
841 הוא אחד הקווים הכי איטיים בארץ. הוא עוצר בכל תחנה בדרך ולוקח לו למעלה מ-4 שעות להגיע מתל אביב לקרית שמונה. שתי הדרכים הטובות ביותר להגיע מתל אביב לצפת הן או לנסוע ברכבת עד עכו כמו שהצעת ושם לעלות על קו 361 לצפת, או לנסוע בקו 846 שיוצא בשעה 17:00 מהתחנה המרכזית החדשה (ולא מרכבת מרכז, יש טעות באתר המודיעין. האוטובוס עוצר בתחנה שבדרך נמיר מחוץ למסוף ארלוזרוב בערך ב-17:10). אגב, בימי ראשון יוצאת נסיעה נוספת של קו 846 לצפת בשעה 10:30 בבוקר.
נכון... אבל
אם תסתכל בהודעה הראשונית ואז בהודעת שלי תראה ש... מי שרשם את ההודעה שאל איך אפשר להגיע מת"א או מצומת רעננה לצפת. ו841 מתייחס להגעה מצומת רעננה ולמי שרוצה להגיע מרעננה לצפון בתחברה ציבורית משתלם לקחת את ה 841 מצומת רעננה מאשר לנסוע דרך ת"א.

ליילנד

New member
../images/Emo5.gif841 סוף העולם../images/Emo70.gif

841 הוא קו איטי מאוד
841 סוף העולם

זה באמת קו מעצבן וצריך להשתמש בו רק אם ממש אין ברירה וצריך להגיע לאחד המושבים בדרך, נסעתי איתו פעם מת"א לקרית שמונה וזאת היתה שטות אמיתית לקח לו למעלה מ-4 שעות מעצבנות של נסיעה מלאה בתחנות, ממש לא מומלץ

mister K

New member
קו 846 של אגד

תל אביב -צפת
קו 846 של אגד
יוצא כל יום בשעה 17:00 מהתחנה המרכזית החדשה, קומה 7, רציף 705. ועוצר גם ברכבת מרכז, בתחנה נוספת בדרך נמיר ובמחלף הסירה. המכונה שבדרך כלל מבצעת את הנסיעה הזו היא 86-977-01, VOLVO B12B מרכב MARS של "מרכבים" מסניף "אגד" בצפת. בקו זה נסעתי פעמים רבות מאחר ויש לו תחנה ממש מתחת ליישוב שבו אני גר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה