תלושי חג

main231

New member
תלושי חג

שלום, אם שאלתי לא מתאימה לפורום הזה אשמח להפניה לפורום המתאים כדי שאוכל לקבל תשובה שם. לפני שנה וחצי קיבלתי מעטפה עם תלושי שי כמתנה לחג ממקום עבודה. המעטפה הוענקה לי ע``י מנהלת הסניף שעבדתי בו כאשר עוד מישהו נכח וראה את מה שהתרחש. קודם כל, קיבלתי מעטפה כשהיא הייתה קרועה בעדינות לכל אורכה. כאשר בדקתי במקום את תכולתה התברר לי שקיבלתי 150 ש``ח במקום 250 ש``ח שקיבלתי בחג לפני זה. הסכום היה גם יותר נמוך מסכום שקיבלתי עד אז בכל חג עד אז במשך כמה שנים. שאלתי את העד איזה סכום הוא קיבל והוא ענה ש-250. שאלתי אותו אם הוא עובד במשרה מלאה והוא ענה שכן. מיד אחרי זה העד שאל את מנהלת הסניף אם הסכום מחושב לפי אחוזי משרה ומנהלת הסניף ענתה שכן. בדיעבד אני יודע להייתי אמור לקבל 250 ש``ח ולא 150 ש``ח. בחגים שלאחר מכן קיבלתי 250 ש``ח כל חג עם אותם אחוזי משרה. ניסיתי לא מזמן לפנות להנהלה לגבי גניבה לכאורה של 100 ש``ח, אך נאמר לי שלא ניתן לבדוק את המקרה מכיוון שעבר הרבה זמן מאז. שאלתי היא - האם מה שהתרחש יכול להיחשב כעבירה פלילית והאם יש טעם להגיש תלונה במשטרה במיוחד כאשר היה עד לאירוע הזה? אם כן, מה תקופת ההתיישנות של זה מבחינת החוק? תודה

main231

New member
הבהרה

הכסף(100 ש"ח) הוחזר לי לא מזמן כטובה(משהו כמו - בפני שורת הדין) מצד המעסיק, אך נאמר לי שלא ניתן לברר מה קרה מכיוון שעבר הרבה זמן מאז. אני מעוניין שיחקרו את העניין כדי שמי עשה את זה יענש

שכח מהענין, או כמו שאומר אלירז - תתקדם!

את 100 השקלים קיבלת, אז כל העניין הוא לתקן את העולם ולהעניש את מבצע המעשה? תאמין לי, שיש מישהו למעלה שמנהל את כל העניינים. רד מזה, ותמשיך הלאה.

main231

New member
ממש לא

אני לא רוצה לתקן. אני רוצה שהאחראי יענש מכיוון שזאת דרך התנהלותו שהוא מרשה לעצמו להתנהל בצורה כזאת ואני כבר נפגעתי מהתנהלותו ע"י כך שאני כבר לא עובד במקום עבודה זה למרות שעשיתי את עבודתי נאמנה והיו ומקבלי שרות היו מאוד מרוצים ממני

למעלה