תלונת שוא, אלימות במשפחה

robbar

New member
לעניין התמלול

בדיוק קראתי את מה שכתבתי ואני אבקש ארק לחדד משהו - את התמלול אל תעשה בעצמך- יש מכונים שנותנים אישור שאכן התמלול נעשה על ידי מכון מקצועי. תמורת 200 ש"J יש לך תמלול מקצועי עם אישור שגם מתאים להגשה בבית משפט. אל תשב עם רדיו טייפ ותתחיל לתמלל בעצמך ובסוף תגיש באופן בלתי מקצועי. לך לבעל מקצוע - זה משדר אמינות. אני כבר המון שנים עורך דין בתחום הפלילי - תאמין למה שאני אומר לך - כל מילה שווה פה הרבה. רוברט

s h o o s h a

New member
העתקי תמלולים

אני לא אשת מקצוע בתחום אלא שנדמה לי שלשכפל את תמלול השיחות ולשלוח לכל מי שמכיר את האשה נשמע לי לא חוקי וגובל בהוצאת דיבתה. תקן אותי אם אני טועה. אשמח להשכיל.

robbar

New member
זה לא הוצאת דיבה.

הוצאת דיבה היא להגיד על מישהו דבר שהוא פוגעני ואינו נכון מכיוון שהקלטה של מישהו היא מותרת כאשר המקליט הוא צד לשיחה, ובמקרה הזה הבעל הקליט את אשתו כאשר היא דיברה בנוכחותו הרי שההקלטה מותרת- הוא יכול כמובן להתגונן ולטעון טענת "אמת דיברתי " כלומר שהעובדות שהוא הציג אומנם הן פוגעניות אבל הן נכונות- במצב שבו א' מקליט את ב' ולאחר מכן מפרסם את הדברים- ב' לעולם לא יוכל לטעון שהדברים אינם נכונים אלא אם יוכיח שהקלטת "בושלה" לדוגמא. אין כל חשש מלפרסם דברים שהוקלטו ושנעשו על פי חוק - כלומר לא הייתה עבירה על חוק האזנות סתר. ההיפך - הרי כל הכוונה של המקליט היא לאחר מכן לפרסם את הדברים.
הדבר הכי גרוע שאדם יכול לעשות הוא ללכת אל אותו אדם שהוא הקליט ולנסות להוציא ממנו כל מיני דברים תחת האיום שאם לא יקבל את מבוקשו - הדברים יפורסמו. זאת הרשעה בטוחה בסחיטה באיומים והעונש עליה יכול להיות גם מאסר בפועל.
כמובן תמיד אפשר"לרמוז"
רוברט

ettada

New member
עבר על אחי סיפור דומה

מנסיון של אחי וחברה נוספת שהתגרשו לאחרונה המסקנה שלי היא שעדיף לפנות לגישור. במקום עו"ד שיעלה הון לך ולאישתך ויוסיף שמן למדורה כיוון שהוא מתפרנס מזה,בגישור תגיעו לפשרות לטובת כולם ובעיקר הילדים. אין חדש תחת השמש בסוף תחלקו הכל חצי חצי וגם בהסדרי ראיה של הילדים אין הרבה יצירתיות או במזונות תמיד זה יהיה באמצע בין מה שאתה רוצה ומה שהיא רוצה.תהיה חזק ובנתיים תתרחק עד שהכל יסתדר, תעשה הכל בצורה חוקית ומחושבת. אטה

manshe10

New member
תלונת שווא

אישתך רוצה להגיע לגרושין שאתה חבול ופצוע ומדמם. אל תיקח את התלונה באופן שאתה פגוע אזור כוחות והתחל בפתיחת תיק לגרושין בבית הדין הרבני אני מאחל לך לעבור את התקופה שהיא בכלל לא קלה על הצד הטוב ביותר

hagair6

New member
צר לי ידידי...

קראתי את סיפורך.אני עברתי דבר די דומה (כמובן שכל מקרה לגופו). גם אני, לאחר שעזבתי את הבית (נכון יותר ברחתי...)פתאום גיליתי לתדהמתי שאני נרקומן, אלכוהוליסט, מזניח את ילדתי, נותן לה לשחק באקדח דרוך ועוד כמה דברים שכבר הדחקתי...פתאום ישבתי בחקירות משטרה...אתה אומר שקיבלת יחס מתחשב - זכית !. אלי התייחסו כאחרון הפושעים עלי אדמות... אבל כל זה אינו חשוב כרגע. תתפלא אבל גם את זה שוכחים או נכון יותר מצליחים להדחיק. מה שהכי חשוב לי למסור לך הוא : אי אפשר לנצח אישה (במיוחד אמא לילדים) בבית משפט. נקודה. ולא, זו אינה גישה תבוסתנית אלא הניסיון שמדבר מגרוני.כמובן שזו רק נקודת מבט שלי, אבל האמן לי שהיא מציאותית. אל תילחם. זה רק יפגע בבריאותך ובכיסך.תן לה להילחם באוויר. עצתי היא : תתמקד בדברים החשובים...בך, ביחסים עם הילדים וכמובן ברכוש...שהרי זה שם המשחק. היא כרגע ממששת את הדופק שלך כדי למצוא את נקודות התורפה שלך. אם היא מונעת ממך לראות את הילדה - אל תראה לה שזה חשוב לך ואז היא תרפה מזה.( זה ייקח זמן אבל האמן לי זה יקרה) אם היא טוענת שאתה נרקומן - נצל את תלונתה בדיון על המזונות...אני מקווה שאתה מבין את התהליך... הנייר סובל הכל.עורכי הדין (שמתפרנסים מזה) יודעים זאת, השופטים יודעים זאת וגם השוטרים יודעים זאת. תערך לזה, אם יש לך נשק ברישיון - הפקד אותו בתחנת משטרה ושמור על האישור. תקנה טייפ קטן ותשתדל להקליט את כל שיחות הטלפון וגם את שיחותיך הפרונטליות. אני לא עשיתי את כל זה. אני נלחמתי ולא יצא לי מזה כלום מלבד עצבים, אולקוס, לחץ דם גבוה והפסד כסף. פנייתך נגעה לליבי וזה מה שאני יכול לומר לך. אלפי גברים עברו את מה שאתה עובר ועוד אלפי גברים יעברו זאת.זה נשמע בנאלי - אבל זה ייגמר בסוף. שיהיה לך בהצלחה .

משה466

New member
מייק שלום ראשית תרגע

שנית יש בימנו שופטים שהם נורמאלים לכן כל שעליך לעשות כעת זה לגשת לבית משפט לעיניני משפחה ולבקש לפתוח תיק גירושין ולאחר מכן להיתגרש ממנה דע שלפי ההלכה אישה שמעלילה על בעלה אינד זכאית לקבל דמי כתובתה לכן אם אתה חושב שאתה צודק גש מיד להיתגרש בנוסע הינך יכול לגשת לבית משפט השלום הקרוב לביתך ולהגיש תביעה נגדה בהליך מזורז על הוצאת דיבה ועל עלבון ואם תרצה לעשות את זה מהר כדאי לך לקחת עורך דין. אם אתה חושב שאתה מסוגל לעשות זאת לבד גש לבד ותחסוך את ההוצאה הזו שיהיה בהצלחה והכי חשוב כדאי שתפעל לפי השכל ולא לפי הרגש

Seventh Element

New member
אני קורא את ההודעות כאן ו...

ניראה לי שאני לא הולך להתחתן בחיים שלי... כבר המון זמן אני חושב על זה, ורואה את הצרות של אחרים, חושב - למה לי הצרות האלה?? התפיסה שאני מקבל בזמן האחרון זה שנשים הורסות לנו את החיים... תיראו בעצמכם - מבחינת החוק, האישה צודקת רוב הזמן, כך שאם יש תלונה - הלך עליך! הנשים גורמות לנו לעוול והרבה נישואים מסתיימים בגירושים, בגידות, מריבות וכו'... אז למה בכלל לטרוח? כל זוג הבתחלה חיי טוב ומאושר... אבל תמיד מגיעים לנקודת השיא ביחסית הטובים ואז יש ירידה ומתחילות מריבות! אז אם הזוג לא עשה עדיין ילד, רוב הסיכויים שהוא יתגרש - והגבר יפסיד מהעיניין כמובן הרבה כסף והכי חשוב בריאות שלו! ואם כבר יש להם ילד, אז הם ימשיכו לחיות אחד עם השני וימשיכו לריב וללכלך אחד על השני במשך הרבה זמן עד שיגיעו לנקודת השבירה ויתגרשו בסופו של דבר אחרי שנים של בזבוז עצבים לשיו! וכמובן ששוב האישה תצאה מנצחת! חוץ מזה היו גם סקרים שהראו שגברים שלא נישאו לעולם, חיו יותר זמן מאשר גברים שהיו נשואים! אין לי כבר מושג מה לחשוב.. מצד אחד אני אוהב נשים ונמשכך אליהן, ורוצה חיים נורמליים עם אישה והכל, אבל אני לא רוצה שהדברים הרעים האלה יקרו לי.

הייתי נשואה למיפלצת אלימה

שאחרי שגמרה להיתעלל בי היזעיקה את המישטרה להיתלונן עלי ובמישטרה כמו במישטרה לא חושבים הרבה. יש תלונה=יש כתב אישום. עצתי היחידה לך ברח מהר !!!!!!!!!!!!!!!!! הוא היה טיפוס אלים ומוכר למישטרה שבאלימות גם רושש אותי. אני הייתי נאיבית להאמין שהוא ישתנה לטובה [הוא היה חולה במניה דיפרסיה וסירב לטיפול תרופתי]. בסופו שלדבר חתכתי איתו ומניסיוני אני ממליצה לך 1. תפוס את המרחק הגדול ביותר ממנה. 2. פתח תיק גרושין ברבנות. 3 עשה את כל זה הכי מהר שאתה יכול. בהצלחה גט=גמר טוב [ועדיף שתהיה מציאותי מאשר בין הסורגים בגלל תלונת שווא]

X חברה אובססיבית

כשהחלטתי להפרד היא הלמה על הדלת שעות ואז הלכה, בשבועיים שאח"כ היא ניסתה לחזור לקשר, כולל טלפונים בשעות הכי מוזרות של הלילה, מוקלטים כמובן, שבהם היא רוצה לחזור, מאחלת לי יוםהולדת שמח - ב02:00 בלילה, וכו.. בו זמנית, היא פרצה לביית שבו גרנו ואחרי הפרידה גרתי, וגנבה את מה שמצא חן בעיניה, כולל ציוד של העבודה שלי שאסור היה לה להניח עליו יד. באותה הזדמנות היא התקשרה לבעל הביית שהשכיר לנו ועבר לגור בחו"ל ודווחה לו על המצב המבולגן שהיא השאירה כאילו זה איך שאני חייתי. השיא הגיע אחרי שבועיים - הזמנה מתחנת המשטרה להחקר. גם אלי החוקר היה סימפטי, גם לי אמרו שאין אפשרות להגיש תלונה בנפרד - בדעבד - דבר עם עו"ד, זה לא נכון. עם הזמן, היו לי כמה מערכות יחסים טובות שנגמרו בטוב, אפילו בידידות מתמשכת, יש לי מערכת יחסים נפלאה עכשיו, התיק נסגר, והיא למיטב ידיעתי, עדיין לא נרגעה, רק מסוגלת לעשות פחות ופחות נזק עם ההשמצות והשקרים שלה - וזה כבר כמה שנים. מה שמנחם אותי זה ש, כאמור, היכולת שלה להזיק יורדת עם הזמן ונראה לי שאם היא תקועה בזה, אז לה אין חיים. בהצלחה בהמשך.

וויר

New member
מזעזע , אין ספק אתה חייב עורך דין .

אני מכיר סיפורים כמו שלך יש לנו קומונה שלמה שעוסקת בעניני גברים ונשים, ותלונות השווא הם חלק עצוב מהכוח האדיר שצברו ארגוני הנשים בפרקליטות, בבתי המשפט ,במשטרה , ובכנסת , גבר כמוך לא לבד ויש מאות מקרים בשנה בהם גבר נאלץ לעבור גיהנום והרבה כוחות וכסף כדי לשרוד את מה שמעלילים עליו ועושים לו נשים רעות . אני מאמין שבעזרת עורך דין טוב הקלטות בסתר של אישתך ושל הילדים תוכל לצאת מזה לדרך חדשה , אני לא בטוח עד כמה הילדות באמת יהיו עם אבא לפחות בגיל הזה הם מאוד קשורים לאמא ביותר בבית בדרך כלל אבל זה ישתנה אתה תגלה שיבוא גיל שירצו את אבא בחזרה . בהצלחה לך גבר ותיהיה חזק .

micmil

New member
תודה והמשך...

תודה לכולכם הופתעתי מכמות המשיבים ומהידע הרב שלכם תודה מיוחדת לשוש ולרוברט, אני לא מתכוון להפיץ בשלב הזה את התמלולים אכן קיים נתק מבנותי במיוחד מהבכורה שמסרבת לדבר איתי מאז שהוסתה להגיש נגדי תלונה במשטרה, בשלב הזה אני מתכוון רק להעביר לה מדי פעם מכתבים דרך המורה כדי להשאיר לה קצה חוט לחזרה ביום מן הימים אני מקווה רק שהמצב הנפשי של ביתי הבכורה לא יתדרדר, במציאות הקיימת היום עם רשויות החוק והסעד אין לי הרבה מה לעשות, הרי הם אילה שהחליטו שראוי להוציאני מהבית שלי כחלק מהליך שגרתי נגד האלימות בחברה. מעניין אותי לקבל פירוט על הנושא של תלונה נפרדת, אכן המשטרה לא מוכנה לקבל ממני את תלונתי בטענה שאני החשוד בתיק זה אני אעדכן אתכם בהמשך מיק

robbar

New member
לא מבין מה הבעיה עם תלונה נגדית

עלות הפתרון- עשרה שקלים. לא מוכנים לקבל תלונה שלך? תגיד יפה שלום ותלך .....לתחנת משטרה אחרת. ושם תגיש תלונה. אין קל מזה. העשרה שקלים זה למונית לתחנה האחרת. רוברט

למעלה