תכנון חלל ציבורי

מTחילה

New member
תכנון חלל ציבורי

שבת שלום!
נשמח לייעוץ לגבי תכנית הדירה שלנו
מדובר על איחוד של 3 יחידות דיור (קיבוץ) לדירה אחת, אנחנו צפויים לגור שם מספר שנים אך לא מדובר בדירה לעשרות שנים
כרגע אנחנו זוג +פעוטה, מניחה שנתרחב במהלך התקופה
אנחנו מתקשים קצת בתכנון החלל הציבורי, אמור להכיל: מטבח (ללא שולחן אוכל), פינת אוכל, סלון ובשאיפה גם אזור למשחקים של הקטנה (יש לה חדר גדול אבל אני מניחה שרוב הזמן לא תשתמש בו)
מעלה בהודעה הבאה הדמיה שעשינו בתכנה של איקאה, נשמח לכל הצעה/דעה לגבי תכנון חכם יותר של החלל
אנחנו צריכים כבר עכשיו (בשלב ההריסה) להגיד היכן נצטרך נקודות חשמל (בגדול), לכן עדיף שנדע כבר עכשיו איפה מתוכנן המטבח/סלון וכו' כדי לדעת לשבץ
תודה מראש!

(נ.ב. האם לדעתכן/ם ניתן לתכנן את החלל (כולל תכנון מטבח) בפגישת יעוץ חד פעמית?)

מTחילה

New member
הדמיה

אנחנו כמובן לא מומחים אז תרגישו בנוח לבקר

נשמח גם להמלצה על מקום שעושה מטבחים איכותיים במחיר זול/סביר (לא מעוניינים להשקיע במטבח מאד יקר כיוון שלא נגור בדירה המון שנים)
תודה רבה...

פיטנגו4

New member
קודם כל להחליף את אוצר המילים

זו לא "דירה" זה "בית".
לבית, בניגוד לדירה, צריך להיות תכנון שמתחשב בעצם העמדות על הקרקע, ובקיומו של חדר חיצוני, שהוא במקרה שלכם כל הקיבוץ.
מה שכתבתי כאן אמור להסביר לכם שאת המבטים צריך להפנות החוצה. לא להעמיד ספה עם הגב לפתח היציאה הגדול.

אני חושבת שאתם צריכים לפנות לאדריכל לשם תכנון הריסה, בניה, שינוי פתחים. מכיוון שמדובר בתכנון אדריכלי ובשינוי פתחים, הכתובת אינה מעצב/ת פנים אלא אדריכל.

מTחילה

New member
תודה רבה

לכל הקונספט הזה של קיבוץ צריך להתרגל

מקבלת בהחלט את הארתך לגבי הסתכלות החוצה במקום פנימה
אין לנו המון גמישות בתכנון המעטפת (מדובר כבר בתכנון אדריכלי שאושר), ננסה לשפר אם נוכל

מרי פופ

New member
לא בפגישה אחת

אני מתכננת עכשיו חלל פתוח דומה בדירה, מאחר ומדובר באופן ספייס, יש המון דרכים לתכנן אותו. משום כך אני צריכה לשרטט ולשבת כמה ימים להתבשל עם אופציות להציג בפני הלקוחות... בפירוש לא מדובר בתכנון אינטואיטיבי שניתן לסגור בפגישה אחת. ובכלל מטבח צרי לתכנן על הנייר עם מידות מדוייקות ומן הסתם, יותר מורסיה אחת לעניין.

אני אשתדל בעדינות

ובאמת אין לי כל כוונה לפגוע.
עבודה חובבנית תגרור אחריה הרבה הוצאות מיותרות
ומפח נפש. בפורום אתם יכולים לקבל תשובות נקודתיות
אבל המקרה שלכם מדובר בפרויקט שלם.
כדי לחתום על חוזה הרכישה לקחתם עורך דין?
אז עצה ממני כדי לתכנן את הבית אתם צריכים איש מקצוע
כלומר אדריכל או מעצב פנים (לא סטייליסט), זו לא זריקת כסף
לרוב מדובר דוקא בחיסכון.

lank

New member
סליחה מראש על ההערה

אבל אני לא חושבת שתכנון כזה ניתן לפתור על גבי הפורום.
אתם צריכים להיעזר באנשי מקצוע - אדריכל , מעצב, הנדסאי - מישהו שיישב אתכם , יבין את הצרכים שלכם וייתן מענה לכך.

בהצלחה

למעלה