תיראו,

שיםלב

New member
תיראו,

אני חייב להבין אם זה רק אצלי ככה: כשאני יוצא עם בחורה שמוצאת חן בעיניי, אני מזהה לפעמים (ואולי זה בראש שלי) שהיא מאוכזבת שאני לא ממש מתנפל עליה כשאנחנו יושבים בבית למשל. אז אני מרוחק קצת. ואז אני חושש שתיתאכזב שאני לא מתקרב וזה מלחיץ עוד יותר. השאלה היא, עד כמה זה מאכזב שאנחנו לא ממש מתנפלים עליכן בהתחלה, רק פה ושם, ולפעמים מעבירים ערבים בבית בלי חירמונים (כן מגע) ובלי סקס. ועד כמה אין יותר מידי חירמונים בפגישות הראשונות. כי לי לוקח זמן להשתחרר. אבל זה לא אומר שלא יהיה סקס בפגישה ראשונה. הקטע הוא, שככל שהאינטימיות גוברת, אני מתרחק ולוקח לי זמן להרגיש נוח, אלא שכשאני מזהה ציפיה ותשוקה בעיניים אצל הצד השני אני שוב נלחץ... איך זה אצלכם בתחילת מערכת יחסים? או בכלל, איך זה בהמשכה?

רויטל2010

New member
לא טוב

תתקרב , תיזום , ואל תפחד לתת לה פקודות או לעשות טיזינג , למשל: תתקרבי או שאני הולך לישון. או למשל , לקרב את השפתיים שלך אליה ואז לפני הנשיקה להזיז אותן. אם בחורה באה הביתה - תיזום מגע (לא בהכרח סקס אבל מגע) ! נקודה .

שיםלב

New member
מגע אני יוזם!

אבל הקטע של החירמונים והסקס. לוקח לי זמן. או שאני עושה את זה לפעמים בלי רצון, רק כי אני מזהה שהיא אולי מחכה לזה. השאלה איך בחורות מקבלות את הריחוק הזה (זה לפעמים נראה כאילו אנחנו זוג שחי הרבה שנים. יש מגע. יש חיבה ורצון להיות יחד, אבל אין חירמונים). אני מודה שזה גם עיניין של להרגיש נוח עם הבחורה. אם היא משדרת לחץ (גם אם היא שותקת) אני יכול נורא להמשך אבל התשוקה שמשודרת ממנה, מלחיצה. מצד שני, אם אני לא יותר מידי נמשך בלהט אל הבחורה, אז אני יותר רגוע. אבל משיכה גם באה עם הזמן... מסובך...

ufffnick

New member
לא מסובך בכלל.

יש לך צרכים משלך ובמידה שאתה זקוק להם. אתה לא נמצא שם רק כדי לספק את הרצון שמי שמולך. אתה לא מרגיש נוח עם מגע ו/או סקס בשלב מוקדם או בכל נקודה במערכת היחסים? זכותך המלאה. את לא חייב לעשות צעד כזה או אחר אם אתה לא רוצה בו. לא יוזמים דברים שלא רוצים אותם - כך אתה מטעה את הצד השני שעסוק בללמוד את הניואנסים שלך. מה שהצד השני רואה זה: אתה יוזם = אתה רוצה. זו יצירת בסיס תקשורת שיקרי שלא יוביל לשום מקום. כל שאתה צריך זה סבלנות, אתה עוד תמצא את מי שתהיה קשובה גם לקצונות שלך, כמו שאתה קשוב לרצונות שלה.

שיםלב

New member
הקטע הוא,

שאני יכול לאבד בחורה שתתוסכל מזה ששבועיים אני לא ממש שוכב איתה. מגע כן. יחס כן. רצון להיות ביחד - כן. ועוד יותר מזה, כשאני נפרד מבחורה שנמשכתי אליה, אני מסוגל לחשוב איתה על סקס בכל רגע נתון, בכל מקום. המחשבות הכי חרמניות עולות לי כשאני כבר לא איתה... אבל באחד על אחד, אני מרוחק...

שיםלב

New member
או שאולי,

אולי זה מבוסס על התפיסה שלי שהנשים חושבות שאנחנו חרמנים, ואם אני לא מחורמן עליה, היא עוד תחשוב שאני לא נמשך או לא מעוניין בה. זה גם עלול לשדר מסר לא נכון. עד כמה אתן רוצות סקס בתחילת קשר ועד כמה זה מרחיק אתכן אם הגבר איטי ורק נוגע ולא מחרמן (אני יודע שאין אמת אחת...)

bvb6

New member
אולי תנסה לדבר איתן, יש מעט נשים שאפשר לדבר

איתן , אבל זה שווה את זה...

שיםלב

New member
עזוב,

כולן תטענה שאפשר לדבר אין על זה, ובהתחלה כולן תהיינה נופת צופים, קשובות ומכילות. אבל אז, אחרי חודשיים, פתאום עולות הדרישות כדי למלא את הבטן שלהן (אני מדבר על הבחורות שאינן באות בריאות לקשר-ויש הרבה כאלה) והן מתחילות לבעוט ולדרוש עוד תשומת לב ופתאום זה לא מספיק להן, והן זוכרות לך עוולות עבר והן מתחילות להתווכח ולהרוס, וככל שתיתן יותר, זה לא יעזור... יש כאלה, שיודעות שקשה להן לקבל אז הן בועטות. בחטאיי בעבר כבר הייתי עם שלוש כאלה. מאוד מבטיחות. מאד יפות (אבל למדתי) ומהבחורה היפה והמבטיחה והמכילה שפגשתה בהתחלה, נשארת רק בחורה יפה, שהכל איתה מתוח...

bvb6

New member
תשתדל לזהות מראש מי לא בריאה לקשר...

אם אתה כבר יצאת עם כאלה בעבר .. זה כבר צריך להיות לך יותר פשוט. היא לא צריכה להיות קשובה במיוחד, היא רק צריכה שיהיו לה דעות /רצונות משלה והיא תבטא אותן פה ושם...זה לא מוגזם מדי

שיםלב

New member
האחרונה שלי,

היתה יפה כזאת, שלא יכולתי להוציא מילה מהפה. ואז אתה מזהה שהיא בכלל לא קוראת אותך. היא רצה ולוחצת ולא שמה לב אם אתה בכלל שם ומבחינתה, תוך שבוע הייתי צריך להציע לה לעבור לגור איתי ותוך שבועיים -טבעת. בדיעבד הבנתי, שהיא חיפשה מישהו שיציל אותה מהמקום בו היא נמצאת. לא ראתה בעיניים. הכל בלחץ. ונהדפתי. אבל משכתי עוד. אולי זה יישתפר. אבל זה לא. ככה בוזבזו להם חודשים יקרים בניסיון שלי לקבל אותה והיא אותי. פיצוצים ומריבות, על נושאים הזויים (מצידה) בווכחונות ומלחמות שליטה שלה, מתוך מקום של היותה חיה בתחושת קרבן מלווה בחרדת נטישה. בסוף נחנקתי. רציתי להפרד. ואחרי שבועיים כשנירגעתי, שוב ניסיתי. אבל היא כבר לא רצתה, כי מבחינתה אני לא מספק לה את הביטחון שלא אנטוש... אבל טוב שכך. נמאס לי לחשוב שאפשר לשנות אנשים. ואני חותם לכם שהיא לא תמצא את עצמה במערכת בריאה בשנים הקרובות...

bvb6

New member
בתור השפוי בקשר הסבלנות מחייבת אותך יותר

סובלנות זו לא תמיד סיבה לעשות משהו...

שיםלב

New member
צודק,

אבל יש גבול... היגעתי למצב שאני לא יכול לסמוך על הרצון שלה להיות שם. לא יכול לסמוך עליה. היא פיתאום היתה מתהפכת, ואחרי שעתיים - אני הכי אהוב בעולם. אתה גם מנסה לראות איפה אתה יכול לשפר בעצמך, ויש דברים שאתה נתקל בהם בצד השני, שבקשרים עם אדם ש"מבין עיניין" אתה אפילו לא צריך לחשוב על להעיר ולהעיר יותר מידי. פה, התמודדתי עם תפיסות עולם די הזויות. עם אדם שלא מסוגל לומר מה מציק לו. עם אדם שחי בתחושת קרבן, שכשנותנים לו להבין שאתה מתנצל על העוולות שלך, רק מנצל את זה כדי להנציח את קורבנותו. והוא הופך להיות מגעיל יותר ויותר, ואתה לא מבין למה. והוא מתעצבן עוד יותר כשאתה לא מצליח לנחש מהם הרצונות שלו. פעם, אחרי הצגה שכזאת (הרבה דרמות היו שם) היא נשברה והתחילה לבכות, ביקשה שאני לא אעזוב ושאטפל בה... אבל האמת, אני לא יודע, אם תשאל אותה, יש מצב שהיא תאמר שאני הפסיכי. אז שתאמר. אני יודע, שבתקופה האחרונה הייתי יותר מבסדר, והיא עוד פירפרה במצבי הרוח שלה. יש יואמרו, עניין של בגרות. אני יותר חושב שזה אופי. כבר יצאתי עם בנות גילה. לא היה ככה... בלי להרגיש, היא עוסקת במניפולציות (נסה לומר לה את זה, תיראה מה תחטוף), במריחות ובעיוות המציאות (נסה גם את זה לומר לה), במלחמות שליטה, כדי שיהיה לה שקט. ודבר עם ידידיה: הם לא יבינו מה אתה רוצה מהם. היא הרי מלאך... אני מקווה שטוב לה עכשיו. אבל אני חושש מאד שלא ושאם כן, זה רק זמני. איתי או לא איתי. יש לה את הקשיים שלה, שישוחזרו בכל קשר, ולא משנה כמה טוב יהיה בן הזוג מהצד השני. היא תעלה את הרף כל הזמן...

ufffnick

New member
עזוב...

כמו שאמרת, יכול להיות שהיא הפסיכית, יכול להיות שזה אתה. השורה התחתונה - אתה לא מספק לה את מה שהיא מצפה מהצד השני, היא לא יודעת לספק לך את מה שאתה מצפה מהצד השני. קוראים לזה חוסר התאמה. אין לך מה לחפור ולהכליל על כלל הנשים שם בחוץ. כל אחת שפגשת היא ייחודית בפני עצמה בציפיות והתפיסה, יכול להיות שאתה בוחר אותן עם מאפיינים דומים בהתנהגות. חפש את הדברים שגרמו לך להיכנס למקום הזה ואיך אתה יכול לשנות את צורת הבחירה שלך שתתאים לציפיות שלך מקשר בכלל ומהצד השני בפרט.

bvb6

New member
תספר על עצמך... נסדר לך מישהי אחרת יותר שפויה

שלום

התקרבות צריכה להיות רגשית. גם את המגע צריך ליצור כדרך לבטא אהבה. צריך להתקרב בעקר בדבור, בהתענינות ובמלים טובות. ככל שמתאימים ואוהבים, הקשר יצליח יותר ויתקדם יותר מהר.

יש לי הרגשה שאתה שואל את זה הפוך

כי אתה גם אומר לנו שאתה נילחץ בכנות, אבל אתה מבקש פתרון להשלכה של זה, במקום פתרון ללחץ אז או שאתה מסתיר את השאלה הזו בכוונה כי אתה מתבייש או משהו, או שאתה באמת לא מודע לה בשני המקרים זה לא ממש משנה אני אניח שזה באמת מה שאני חושב, ואני אגיב לך לכך תראה, כמו שאמרת, ברגע שאתה מזהה שהיא מעוניינת בזה, אתה נלחץ, ואני אסביר לך למה אתה נילחץ כי אתה פתאום מרגיש שעכשיו אתה צריך להוכיח משהו , גם באותו רגע וגם בסקס עצמו אז יוצא מצב גם שאתה מרגיש לא מוכן, מרגיש שלא הכנת את עצמך לקראת זה ואתה מפחד לפשל עכשיו לפני שאני כותב את תגובתי לבעיה שעכשיו העלתי, תאשר אם זה נשמע לך מוכר ואז אני אמשיך

שיםלב

New member
תיראה,

בסקס אני לא ממש מפחד לפשל. יש איזה משהו באינטימיות שקצת מלחיץ אותי. לא יודע למה. אני חושש שהיא רוצה את ההתקרבות יותר מהר ממני. ואני אומר "רגע. להתמסר? שניה. קודם כל נכיר. נרגיש נוח". ואז אני מפחד לאכזב כי אני מתקרב יותר לאט. הרבה יותר לאט. ואז אם אני אראה שהיא לא ממש לחוצה, אני ארגע בעצמי, וכפועל יוצא ארגיש נוח להמשך. מן כזה הפוך על הפוך. אבל אולי אני פוחד שהיא תחשוב שאני לא נמשך אליה או שאני לא גבר. אני סתם זורק. השאלה היא מה קורה לאחרים שם. אולי זה נורמלי. אולי יש בחורות שפשוט מלחיצות פחות. גם בדרך הדיבור שלהן. ואולי זה רק אני. אני לא יודע. וכן, הייתי רוצה לקבל גם פיתרון ללחץ.

בקשר ללחץ

שמע, אף אחד לא לימד אותנו מה עושים, והסרטים שראינו בכלל לא משקפים את המציאות וגם ככה הכל משתנה מבחורה לבחורה אבל יש חוק אחד חשוב בסקס, תהנה !!!! אם אתה רוצה שבחורה תהנה איתך במיטה, אז אתה צריך להנות בעצמך בנות אוהבות שהגבר שהן שוכבות איתו נהנה מהן, שים לב גם שבחורות תמיד מחפשות קשר עין בסקס, כי הן רוצות לראות אם אתה נהנה, ואם אתה נהנה אז הן נהנות, אתה לא צריך להוכיח כלום, והיא לא רצה לספר לחברה שלה שעשיתם את זה באלכסון ועמידת ידיים, ולא שהצלחת לתת 400 כניסות בשניה, ולא כל השטויות האלו בחורה תספר שהיה כיף ואתה חמוד והיית נוח ורגוע, ונתת לה להרגיש יפה ומושכת אז החוק שלך צריך ליהיות כזה להשאר רגוע ולהשאיר את האוירה רגועה, אין מה לדאוג, כי זה לא תחרות ליהיות קשוב אליה , לתת לה להרגיש מושכת, הפעולות הפיזיות הן השוליות, אורגזמה לא אומרת שהסקס היה טוב, גם אם לא יעמוד לך וגם אם לא יודע מה יקרה, כל עוד תרגיש נוח עם עצמך, היא תרגיש נוח איתך, וזה מה שיהווה דגש עבורה, ולא זה שלא עמד לך גם אני הייתי נילחץ, ומפחד לא לעמוד בציפיות (דימיוניות יש לומר), ודווקא בגלל זה לפעמים לא היה עומד לי בכלל עד שיום אחד נפל לי האסימון, והיום אני פשוט בא להנות, בלי לחץ בלי כלום, רגוע, וסבבה ורק שיהיה בכיף ושהאוירה תיהיה נעימה, ותאמת מאז (בלי להשתחצן) בחורות כמעט מוחאות לי כפיים לפני שאני הולך ובאמת שאין לי טריק מיוחד ואני לא עושה קסמים, פשוט אני שומר על אוירה מאוד נעימה ומאוד נוחה, ונותן לבחורה הרגשה הכי כייפית שאפשר וחשוב לי להגיד לך משהו , לחץ בדרך כלל גורם לחוסר זיקפה, וזה גורם לפחד מסקס, שמתבטא בלחץ בדיוק כמו שאתה מדבר עליו וכמו שאמרתי לך, כל עוד האוירה נעימה, אתה יכול ללצאת מזה בשלום, כשזה קרה לי, אני הייתי אומר לבחורה "מה, אסור לגבר להתרגש?", וגם ככה אם לא עומד לך אז רוב הנשים יאשימו את עצמן, אז ככה שאתה יכול ליהיות רגוע, אבל מצד שני להסביר לה יפה שזה ממש לא היא, וזין לא עומד לפי פקודה בקיצור, אם יש לך שאלות שלא בא לך לשאול על גבי הפורום, אתה מוזמן לשאול במסרים

למעלה