תיראו מה קיבלתי היום לעבודה!

• פותח הנושא 846
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
תודה. ואיך הOC500 על מרכב "ברק21"

88-253-01 OC 500 ברק 21.
וגם ה"ברק" המוקדם יותר? האם הם יש הבדל בינהם ל-404 או למאן 18-360? או שבמלים אחרות, האם המרצדס החדשים טובים באופן משמעותי על כל השאר או שההבדלים קטנים? תודה מראש.

846

Active member
ההבדל היחיד במרכב שמצאתי

וגם ה"ברק" המוקדם יותר? האם הם יש הבדל בינהם ל-404 או למאן 18-360? או שבמלים אחרות, האם המרצדס החדשים טובים באופן משמעותי על כל השאר או שההבדלים קטנים? תודה מראש.
ההבדל היחיד במרכב שמצאתי
זה השינוי במיקום של מתגי החימום נהג והתאורה בהם דבר שמהווה שיפור רציני יחסית לברק הישן ולמארס. חוץ מזה: רק מרצדס!

846

Active member
ככול הניראה ה253 תגיעה לסניף

לא שלך ?
אז של מי ? מה עם ה 846 שלך ?
בינעירוני חוף הכרמל חיפה. ה 846 מאושפזת במוסך אזור במצב יציב, ל"ניתוח" עצירת נזילות מים חמורות מהגג....

ניתוח מס' 846...

בינעירוני חוף הכרמל חיפה. ה 846 מאושפזת במוסך אזור במצב יציב, ל"ניתוח" עצירת נזילות מים חמורות מהגג....
ניתוח מס' 846...
בקצב הזה תגיע בקרוב ל-24885 ניתוחים...

אוהד11

New member
ג'קי, מחכים לעידכון יומי על מצבה

ג'קי, מחכים לעידכון יומי על מצבה

קריבלו

New member
../images/Emo13.gif

88-253-01 OC 500 ברק 21.

ספר נמק פרט , איך לעומת השאר?? האים שווה??

מראשל"צ לבית אדמונד - נצר סירני

סחתיין על האוטו, ג'ק!
ג'קי: "קיבלתי אוטו לעבודה, נראה מה זה..." ג'קי: "אהההההה יש ניילונים על הרצפה!" אני: "צלם ותעלה מהר לפורום!"
אוטובוס קו 147 אגד - עולה במצבה ראשון לציון ירידה ברכבת באר יעקוב מעוניינת להגיע לנצר סירני בשעה 17.00 התאריך 22\1 יום ראשון לפי מה שהבנתי מרכבת באר יעקוב לנצר סירני בית אדמונד אני צריכה להמשיך ברגל 200 מטר עד שאני מגיעה ליעדי. האם הכל מדוייק? כמה זמן הנסיעה מבמצבה ראשון לרכבת באר יעקוב בשעות אחר צהריים? מה תדירות קו 147? האם הקו פועל עד שעה 20.00 כפי שמצויין באתר אגד? תודה רבה על עזרתכם שבת שלום!!!

ג'קי מקווה שנהנית,אין כמו לנהוג

אוטובוס קו 147 אגד - עולה במצבה ראשון לציון ירידה ברכבת באר יעקוב מעוניינת להגיע לנצר סירני בשעה 17.00 התאריך 22\1 יום ראשון לפי מה שהבנתי מרכבת באר יעקוב לנצר סירני בית אדמונד אני צריכה להמשיך ברגל 200 מטר עד שאני מגיעה ליעדי. האם הכל מדוייק? כמה זמן הנסיעה מבמצבה ראשון לרכבת באר יעקוב בשעות אחר צהריים? מה תדירות קו 147? האם הקו פועל עד שעה 20.00 כפי שמצויין באתר אגד? תודה רבה על עזרתכם שבת שלום!!!
ג'קי מקווה שנהנית,אין כמו לנהוג
באוטו חדש,מאחל לך שתקבל אחת כזאת בהקדם.

הם עובדים על מגוון קוים

על איזה קווים עובדים המרצדסים הOC
בעבר אמרו שהם על קווי אילת בלבד?
הם עובדים על מגוון קוים
עיקר הנסיעות שלהם הם קווים ארוכים כמו תל אביב- קרית שמונה, ירושלים-טבריה וכו' וזה מעבר לקווי אילת

מצב
הנושא נעול.
למעלה