תיקונים ותוספות במשחק 4.7.2007

gindis

New member
תיקונים ותוספות במשחק 4.7.2007

שלום רב, המשחק עדין בבדיקה וזה נועד כדי לאפשר לכם לראות את המשחק אחרי התיקונים הללו. * בגלל הנושא של אדמה שחורה בכמה משחקים אבקש לפתוח משחקים חדשים ולשחק שם משחק חדש לדווח לי אם זה חוזר. (זה קורה בגלל שאחד השחקנים פרש מהמשחק) להלן הנושאים שתוקנו במשחק מלחמת טקטיקות. * תוקנה הבעיה של אחרי פירוק מוקשים ואז האוגדות לא יכולות לזוז. * תוקנה הבעיה של שיגור אטום כאשר זה לא עשה אדמה שחורה. * תוקנה הבעיה שרושמים בעברית או שפה אחרת במקום באנגלית וזה מקבל את זה. * תוקנה הבעיה שכאשר תוקפים עם טנקים או חיילים יחידות צבא של האויב ומשמידים אותם אז לא יכולים לזוז. מה נוסף למשחק: * בהוראות המשחק נוספו שאלות ותשובות. * בהוראות המשחק נוספו הוראות לגבי סוגי אדמה, מוקשים וגשרים. * הוגדלה האפשרות לשלוח מסרים בתוך המשחק ואפשר לשלוח עד 50 מסרים בתוך המשחק באותו יום. בברכה

תודה ערן

וערן שתדע שהבאג של התקיפת מטוסים חזר לי כמה פעמים, לפעמים זה לא עושה את הבאג ולפעמים כן אני ינסה לברר מה גורם לזה ואני ישלח מייל כשזה יקרה שוב פעם

d i p o

New member
באג בחדשות

מישהו תקף אותי ורשום שאני תקפתי אותו

d i p o

New member
ערן

שיש כמה יחידות אויב בנקודה מסויימת אז אני רואה רק אחד אז תעשה שיהיה אפשר ללחוץ על הנקודה לראות מה יש שם כמובן חוץ מדברים שלא זזו וכל זה

d i p o

New member
תראה ערן...

תקפתי מישהו הצבא שלך צבא של האויב טייסת dipoland(B)1 חטיבת iisrael(A)9 ארטילריה שהושמדה 0 148 ארטילריה שהושמדה 0 10 למה רשום פעמיים ארטילריה שהושמדה?...היה לו 148 השמדתי 10 לטיפולך... בתודה

gindis

New member
תוספות...

שלום רב, * תוקנה הבעיה שכאשר כובשים את כל המפה אז לא מנצחים. מה נוסף למשחק: * נוספה הגדרה חדשה לניצחון במשחק. * נוספה אפשרות להגביל את המשחק ל-24 שעות. * אחרי שהזמן של המשחק מסתיים המערכת תבדוק לאיזה שחקן יש הכי הרבה אדמה והוא יהיה המנצח. (במידה ואין לאף אחד יותר אדמה מהשני אז כולם מפסידים) בברכה ותודה, ערן

d i p o

New member
אי-אפשר לסגת לנקודת ציון שבשליטה של האויב!

מזה אומר?

gindis

New member
תשובה

אם היחידות צבא שלך נמצאות בקרב הם לא יוכלו לסגת לשטח שבשליטה של האויב. תוכל לסגת רק לשטח שבשליטה שלך. לכן היזהרו מאיגוף בו לא תוכלו לסגת לשטח שלכם.

ירחאפל

New member
באג בהוראות

שאלה: יצרתי עולם בשם XXX ועכשיו זה מוביל אותי לחדר ההמתנה מה אני צריך לעשות עכשיו? תשובה: עכשיו עליך להמתין עד שחברים נוספים יצטרפו לעולם שלך וכאשר המחסה של השחקנים תתמלא אז המשחק יתחיל לכולם. עד היום חשבתי שכותבים "מכסה"

תישק

New member
ערן

פתחתי עולם, מישהו נכנס והתחלנו את המשחק. אני בא לשים את המפקדה, פתאום אני רואה שאין לי את האפשרות לשים את המפקדה במקום מסויים! אני נכנס לחדשות מלחמה, אני רואה שהאויב תקף את המפקדה שלי, אבל אפילו לא הצבתי אותה במפה!!

gindis

New member
תשובה

תרשום לי במייל [email protected] את השם משתמש שלך והסיסמה ומה בדיוק אתה עושה ואני אבדוק את זה דרכך. בברכה, ערן

gindis

New member
תשובה

תרשום לי במייל [email protected] את השם משתמש שלך והסיסמה ומה בדיוק אתה עושה ואני אבדוק את זה דרכך. בברכה, ערן

d i p o

New member
שאלה

למה שיש קרב בנקודה של המפקדה שלי או של שדה התעופה שלי אי אפשר להגיע לדף הרכישה שלוחצים עליו וחייבים דרך כפתור סטאטוס צבא ?

gindis

New member
תשובה

אני צריך פרטים ממך כדי לבדוק את זה. תרשום לי במייל [email protected] את השם משתמש שלך והסיסמה ומה בדיוק אתה עושה ואני אבדוק את זה דרכך. בברכה, ערן

d i p o

New member
לערן

נשלח:) יש עוד כמה בעיות שרשמתי לך במייל חח אני משחק נגד חבר...הוא ניצח אין לי יחידות על המפה אבל בסטאטוס צבא יש ואני לא מבין מה קורא יש לי גן מוקשים אבל לא נראה לי זה זה

d i p o

New member
עוד

במקום שאמור להיות להזזה בסטאטוס צבא רשום את זה -328764:-42 שעות וזה כל הזמן עולה העולם נפתח לפני יומיים

d i p o

New member
עוד...סיסמא להתחברות לעולם לא עובדת

כולם נכנסים חופשי

עערן באגגגגג

שלחתי לך מייל ולא ענית לי שלחתי לך בקשר ל2 באגים חדשים אחד מהבאגים קרה לי כל פעם כשמישהו פרש. וזה כשמישהו פורש כל האדמה שכבשת לו חוזרת להיות שלו! באג מעצבן צריך לכבוש את כל זה שוב פעם בקיצור ערן תענה לי במסנג'ר בבקשה

למעלה