"תיקון חצות"

פראזניק

New member
"תיקון חצות"

בחצות לילה, עת העולם נם שנתו בבית קט בקצה העיר עדיין העששית בוערת שם יושב לו על רצפת עפר יהודי, ולראשו אפר בוכה הוא במר על גלות שכינתו על צער ה´ ועל חורבן ביתו "תיקון חצות" הוא עושה וליבו שוכח את ביתו המט את בנו הקט את צער פרנסתו אין בליבו מאומה מלבד צער אלקיו הוא בוכה, בוכה על בית שנחרב לפני שנים אלפיים בוכה על עם שנעקר עם שהוגלה פעמיים ושם סמוך עובר לו הרב ולאזנו בכיה באה והוא נזעק לראות אולי יכול לשעות לעזור ליהודי בצרה והוא רואה הסנדלר וצערו נעדר על אלקיו בוכה הוא מרה "מה לך, ר´ נחום" הוא שואל, "ולבית המקדש?" "הן הלא אינך יודע מהו, בית המקדש ההוא" "אוי, רבי, הן זאת היא" כי לך, תורתך עודנה, לבית ה´ אינך צריך, אך מה אומר אני? וליבי ריקם מכל? הן לבית ה´ אני זקוק יותר מכל אחר" ולבכיו הוא שב. ונדהם הוא הרב מתמימות נהדרה וצועד ללימודו ולתפילתו וליבו בוכה מרה "אוי, מתי אזכה, לבא לתמימות מושלמה" "אוי, מתי אכאב, כך כאב האומה השלימה" ובליבו שוב חושב אוי, אבא שמע לקול תחינה האזן לבכי בלילה שמם לקול סנדלר פשוט. אוי - - - אבא, שמע - - -

פראזניק

New member
כן...

אני כתבתי, יוצא לי לפעמים דברים יפים, אין מה לעשות, לא אני אשם...

יפה מאוד תמשיך כך!!

ב"ה הלוואי שהייתי מוכשר כמוך והיה לי כזה חוש לכתיבה

SMILE 4 NOTHING

New member
......................

-אין לי מילים! פשוט מופלא! יש עליך כשרון בלי עין הרע טפו טפו...

אני חייב להגיד ש..

זה יפה, זה יפה, לא אמרתי שזה לא יפה, זה דווקא מאוד יפה, אבל בתור אחד שנהנה מסגנון כתיבה הומוריסטי (ואוהב מאוד סגנונות כתיבה הומוריסטים), זה היה קצת "כבד עלי", אבל כמובן שנהנתי, שמונה בסולם נייטין. בתי נייטין, עורך ראשי (של מה?????????!!!)

LG_Falcon

New member
זהו מעכשיו כולם אילו!!!

שמעתם?? כל מי שרוצה שיר ליומולדת שיפנה לפראזניק!!! חחחחח צוחק צוחק....

ר ק פ ת

New member
לקח לי זמן להגיב כאן פראז ...

השיר מדהים. בבקשה תפרסם יותר... רקפת.

יכלM

New member
וואוו כל כך מרגש..

מדהים!! יש לך כישרון, תנצל אותו... צריך עזרה לגביי הניצול? כי יש לי כמה שיכולים לפנות אליך.. אתה יודע שרק יעזרו לך לממש אותו
חבר´ס אגב התגעגעתי אליכם ומה לעשות ולא יוצא לי הרבה להיות ולהגיב.. עד שיש לי זמן זה רק לקרוא, על מנת להיות בענינים שלכם מיכל

פראזניק

New member
כן, מיכל, תני הדרכה:)))

אולי כך מישהו יצליח לשכנע אותי שיש לי כשרון, כי זהו, שאני ממש בטוח שזה לא נכון. תמיד יש פשלות, אז פישלתי אתמול והצלחתי, אל תקחי ללב, זה חד פעמי:) אז, אם יש לך מישהו שמגלה כשרונות, אולי הוא יצליח גם ליצור אותם:)))

פראזניק שמייח :)))))

בס"ד למה בשיעור כללי של ר´ י"מ אתה לא מככב כמו כאן? :))))))))) ולמה אצלי אתה לא מככב כמו כאן? :))))))))) בכל אופן אתה ענקקקקקקקקקקקקק!!!!!!!! (בולשויי) :)))))) הואיל....

פראזניק

New member
מההההההההההההההההההההה?

"שייקה"?????? אני מחכה דחוף להבהרות!!!!!!!!! אוי ביסטע זיס:))) רקפת, אם תמיד זה היה הולך ככה (גם עכשיו אני לא כל כך מתלהב) הייתי מזמן מתחרה ברחל:)))

למעלה