תיקון הנשמה

תיקון הנשמה

חג שמח רותי
קראתי לאחרונה על תיקון הנשמה בקברי צדיקים. מהו תהליך זה? כיצד עושים אותו? אשמח לכל פיסת מידע בעניין.

גלית מלאכית../images/Emo9.gif

תיקון מהסוג שאת מדברת עליו,עושים אצל רבנים, אני מכירה מישהי שעשתה תיקון אצל רב כלשהו, והסתדרו לה הרבה דברים בחיים . זה תיקון נשמה, האמת לא שמעתי על תיקון נשמה בקברי צדיקים, אלא אם יש שם גם רבנים שעושים זאת, שאם כבר מומלץ לעשות אצל מי שזה עיקר עיסוקו. חג-שמח, אור ואהבה אריאלה

אני יודעת../images/Emo9.gif

שיש באזור חדרה, מישהו שמגיעים אליו מכל קצות הארץ, יודעת שהוא מדהים, ( קרובת משפחה נסעה אליו, מאזור י-ם) אני לא יודעת לומר לך בדיוק, אברר איתה שוב, זה ישוב קרוב לחדרה, והוא מקבל בערב עד הלילה, אני אבדוק אם אפשר לברר טלפון, אך מגיעים לשם כל ערב בלי לקבוע את המקום אכתוב לך במסר... לפי המקורות , נסעו כמה חברים שלה, ושווה. אני אבדוק, ונהיה בקשר במסרים, או בסקייפי, או בטלפון... חג שמח מתוקה אהבה אריאלה

תודה תודה../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

אני מקווה שיתאפשר עוד השבוע. אני בחופשה ואח"כ יהיה לי קשה להגיע באמצע שבוע... גלית

TiFiTiF

New member
היי אריאלה

אם תוכלי לשלוח גם לי בבקשה את הפרטים. חיפשתי גם בזמן האחרון... תודה וחג שמח :)

גלית וטיפטין אשלח לכן אחרי החג

כשאקבל פרטים. אגב חודש ניסן, לעניות דעתי הוא חודש שנמנעים לעשות כל מיני תיקונים, אך באייר כבר אפשר כנראה. חג שמח אור ואהבה אריאלה

רותי 11

New member
הנה על תיקון הנשמה בקברות צדיקים

כמובן מפי הסבר שלהם ולא שלי משום שעד כמה שאני יודעת רק אנחנו יכולים לעשות את התיקונים עבור עצמנו

רותי תיקון כללי../images/Emo13.gif

אכן יש תפילה לתיקון כללי שנאמרת ב קברי צדיקים, ולא מבקרים בתי קברות כל חודש ניסן... אך, יש תיקונים שונים, שנעשים בתפילה מסויימת, נדמה לי במניין, ויש רבנים שיודעים ללקבל את המקור לתיקון אותו יש לעשות. לכן זה שונה מתיקון כללי שאנו עושים עבורנו. וזאת אני יודעת ממשהי קרובה . לא הייתי אצלו, לכן גם לא יכולתי להכנס לחיים האישיים של האשה, אך בהחלט היו תוצאות בנושא התיקון . חג שמח אור ואהבה אריאלה

לגבי תיקון נשמות- בד"כ הם לא מקבלים

בחול המועד , או בכל חג שהוא , וזה מניסיון, זוכרת כשעוד התגוררתי בארץ , לפני כ5 שנים, הודיעי לי ששום רב לא מקבל " לתיקון נשמה", בשום חול מועד ובשום חג, מאותם סיבות שאסור גם ללכת לבתי קברות בחגים ובחול המועד, למה? מה הסיבה ? אני לא יודעת, זה מה שנאמר לי מיפי כמה עוזרים של רבנים בטלפון.

למעלה