תינוק אפטי

תינוק אפטי

ערב טוב בני בן שבועיים, מהיום שנולד הוא ערני וחייכן, בשבוע הראשון לחיו ינק ואז עבר לסימילאק בלבד,כשנולד שקל 3395 בשחרור 3150 ונכון לאתמול 3400, ביומיים האחרונים העלתי לו את כמות האוכל ל100מל', הוא פולט תוך כדי שינה,הוא ישן 6 שעות ורק אז רק אם יש רעש הוא מתעורר אמרו לי לא להעיר תינוק ישן ?! ביממה האחרונה הוא מתעורר בדיוק כל 6 שעות ומייד אחרי האוכל נירדם שוב אנחנו רגילים לשבת איתו לפחות שעה אחרי האוכל כשהוא ערני וחייכן. הוא כל הזמן מפהק ואני ממש חוששת שאולי קורה לו משהו אין לו חום, אבל הוא נורא ישנוני מה לעשות ?? והאם להמשיך לתת לו לישון 6 שעות בין הארוחות אני יודעת שהוא צריך לאכול בין 8 ל 10 ארוחות ביממה ככה יוצא שהוא אוכל רק 5 ארוחות. אשמח לקבל תשובה בהקדם תודה וערב טוב.

מספר הארוחות

בגיל זה רוב התינוקות מקבלים לפחות ארוחות 6 ביום. ישנם תינוקות יוצאי דופן שמסתפקים בפחות. אם קצב העליתם במשקל משביע רצון, אפשר להמשיך על פי רצון התינוק. זאת אומרת, מה שחשוב זה לעקוב אחרי המשקל. מה הנתתונים שהעברת עליתו במשקל עד כה היא תקינה. דר' מילה ברק

אמא 26

New member
הי יויו

התינוק שלי בהתחלה גם לא היה אוכל הרבה זה עולה עם הזמן חוץ מזה שאצלי התחיל ב-60 cc ורק בגיל חודשיים וחצי התחיל ב-100 cc ועד לפני שבוע הוא היה אוכל 120 ccוהוא בן 5 וחצי חודשים והוא לא תינוק קטן הוא שוקל כמעט 8 ק"ג וגבוה מאוד. לגבי הפליטות, ממי - יש לו "גרעפס" אצלי הוא היה אוכל וכל הזמן פולט ופולט אפילו מתוך שינה עד שאמרו לי הלו לילד יש גרעפס תדפקי לו קצת על הגב או שתשימי אותו על הרגל שלך בין הברכיים כשהבטן שלו עלייך והרגליים באויר תופתעי לשמוע את עוצמת הגרעפסים. בהצלחה ומזל טוב

למעלה